Jump to content
BulForum.com

Doom 3 out!


ShitHappen

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply
Runner, dai link za 44.03 da tegla i az. Az sega ne sum v nas, az sum na zala ma 6te go ka4a v warez-a ako trqbva. tuk pone vruskata za upload e mejdu 6 i 10 Mb/sec.  :)  :)

http://ftlbg.com/xatri3/44.03_win2kxp_international.exe

Edit: еха кеф ! :) току що обих първият бос (мисля ,че беше бос де ) нещо като паяк и върху него некфо друго същество ама беше доста лесничък де ( от друга страна все пак съм на най-малко трудност) ;) и аз да се похваля де

Link to comment
Share on other sites

Abe nqkoi 6te mi ka6e li  dali na GF 2 6te mi varvi igrata. ^tot ma6inata mi Celeron 850 Gf 2 256 mb ram . Dali 6te varvi?

Мисля, че няма да ти върви, доколкото разбрах от това, което си написал за конфигурацията си.Само не разбрах, дали GF 2 256 RAM означава, че картата ти е 256 МВ-това, въпреки, че като се замисля, май няма GF2-ки с 256 МВ.:)

 

Ако ти тръгне, ще ти лагва кат` за европейско :sick ... Sorry.

Link to comment
Share on other sites

Тук във втория си пост публикувах 19 трика свързани с играта,има доста полезни,хвърлете им едно очо :P .
Link to comment
Share on other sites

момчета защо не играете в еврокомсия сървър бре .. !? :) айде да се съберем тази вечер да цъкнем малко !? навити ?!

Edit : ~9,9:15 часа тази вечер 5 август 2004 годинка ;)

Аз съм за, макар че доста ще ти ми лагва. :( :( :(

Между другото някой има ли идея как сървъра е за 16 човека при условие, че официално не се подържат повече от 4.

Link to comment
Share on other sites

basi ludata, vruska. Svalih go za nqma i 10 secundi, daje ne mi pokaza i na flashget kakva e. No samo kato gledah kak se pulnqt to4kite i mi stana mnogo qko, sega 6te si pusna da svala ne6to po golqmo da se radvam :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за, макар че доста ще ти ми лагва. :(  :(  :(

Между другото някой има ли идея как сървъра е за 16 човека при условие, че официално не се подържат повече от 4.

чрез Мод

@Lame_One моля те не флууди темата с глупости ! :sayjin или поне ползвай Edit бутона

@Simbata най-големия GF2 е 64Mb ;)

Link to comment
Share on other sites

Neznam za6to oba4e az sum s fx5900xt i sum s tiax i niamam problemi.

Pi4ove probvax cooperative moda raboti perfectno edinstvenia nedostatak e 4e mojem da se trepem dokato minavame nivata :cry .A da i zabravix iskam da blagodaria na RIP za iakoto interview davai v su6tia dux i skoro sigurno 6te ide6 v niakoe izvesno spisanie B) .

Link to comment
Share on other sites

А,интервюто има недостатъци,но това е което можех за този период.Иначе модовете нямам време да ги разгледам,тъй като veseo намери новината и той писа за тях.Аз само ги добавих малко преди да публикувам триковете.Иначе не знам дали Evrocom ще пуснат сървър,би било добре,но първо трябва да се тества мод-а.

Link to comment
Share on other sites

Moda e stabilen varvi dobre no problema e 4e triabva kato se pravi server da se natisne deathmach za da pokaje single player nivata,pokazva absoliutno vski4ki niva,hosta izbira nivo pravi igra i horata vlizat i po4vate da igraete,nivoto ot na4aloto,sus govor i zvuci samo ne znam dali rabotiat film4etata na tozi mod.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...