Jump to content
BulForum.com

Как виждам форОма


Recommended Posts

Някаква злобичка ми прозира просто, прекалено настойчиво и неясно откъде...

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=32421&page=3904&do=findComment&comment=1495622991

 

и последвалата на следващият ден тема:

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=127550

 

да не се чудиш просто от къде е идеята. :)

 

И най-вече, защото history repeats itself, горната илюстрация влиза като карикатура. Само дето щеше да е по-забавно ако имаше и iPhone и Kindle, че и при тях стана така. :)

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=102837&page=3&do=findComment&comment=1495449756

 

и съответната тема:

 

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=103782&hl=

 

----------

 

Което ми напомня, че си купих едни панталони на Scotch & Soda вчера. Ще взема да отворя тема да си споделяме впечатления и проблеми с номерацията. j/k

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Което ми напомня, че си купих едни панталони на Scotch & Soda вчера. Ще взема да отворя тема да си споделяме впечатления и проблеми с номерацията. j/k

Нямах предвид телефоните.

И не мисля, че няма смисъл от темата за китайските смартфони. Просто споделям опита си. Допреди един месец нямах никакво отношение и аз, но сега като ползвам, отчитам факта, че те просто са дяволски добра инвестиция на фона на пазара. Който иска да чете, на който не му е интересно да подминава! Всеки си има право на избор!

 

Каквото и общо да има с новите ти розови гащи...

Edited by AssassiN
Link to comment
Share on other sites

Да бе. Разбирам те. Ама темата за iPhone-а е идентична. :)
Китайските ще са супер, докато не се появи нещо друго.

Пък и в случая обсъждаме карикатурата. Не е нужно да се оправдаваш. Ти попита "Защо" и аз ти отговорих.

Не искам да влизам в конфликт.

Link to comment
Share on other sites

20 надолу, но не в това е въпросът. Струва ми се злобничка, за разлика от другите. 

Просто силно подчертани физически недостатъци. И за да не е само това, намесени китайските телефони.

 

Все едно, ако взема и Пешо да си слагам на сърцето, има сериозен шанс да се гръмна!

Смейте се за моя сметка, щом ви е смешно! За мен творбата този път е слаба.

Някаква злобичка ми прозира просто, прекалено настойчиво и неясно откъде...

Ти защо се сърдиш за такива неща? Това все пак е карикатура, абсолютно безобидна, просто шега, която няма за цел да засегне никой. Все едно раптора да се разсърди, че е изобразен като един от героите на Доньо Донев или пък някой друг от хората които са намерили място в скиците на Антарес. Гледай по ведро на нещата.

Link to comment
Share on other sites

Всички говорят за карикатура, но аз поставям тези рисунки в категорията "шарж", т.е. по-скоро е добронамерено, отколкото злобно. Имам предвид както последната, така и предишните.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

 

 

On 8/6/2014 at 2:48 PM, Antares said:
Ако наистина не знаеш кой е пикльото, да ти го нарисувам?


Понеже все пак съм му обещал на човека...
t_tunchev.jpg

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Аматьор. :) Ние даже вече пишем така...а Гадин е най-големият майстор в това упражнение.

Не съм, бе... Ама нали, щот, когато си в Рим....

Link to comment
Share on other sites

Ко?  :alien:

Веднага! Казвам, ВЕДНАГА изпляскай един отговор на последния скутеров пост в онази тема... и да се свършва веке с тия инсинуации!

 

П.п. Ама пък Пламен може и да е прав в някаква степен, щото на теб ти трябва... особеното състояние на духа, пък аз го правя на трезво :lol:

Link to comment
Share on other sites

Много си лесен за четене, а и притеснителен откъм писане, но като мисир мисира те разбирам. В къщата ми се появи Варицела. Награбих си децата и жената и се покривам на село - защо би бил тъп въпрос. И не бъди тъп, плийЗ. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 years later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...