Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

последната я спечели завършвайки втори.

 

не ве не се обиждам баси тва си е само разговор аре спор не го приемам като обида ти пък! а само те питах какво имаш предвит с това което съм цитирал ?а иначе за инцидента в Монако кво да ви кажа тунел ала бала тъмно е аре може и да не е виновен Монтоя може и Шумахер да е виновен не знам! B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аре бе! Много намалил?!?! :sayjin А господин 'Ледения' кво напраи последния път? По едно време помислих че му се строши автомобила отново? А за господин Изпусна Пабло Завоя не ми се коментира въобще!! Две катастрофки му бяха малко май!!!

 

някои от нас пък, които катастрофираме по-честичко сме си харесали Монтоя именно защото кара на ръба и катастрофира по-честичко. даже тоя сезон почти не е отпадал заради сблъсъци, почва да става скучен.

ама хайде наистина всички разни дребни пилотченца да бягат от пътя на негово величество, пък ако сбъркат по случайност да го изпреварят (стават и грешки) и не ги накажат съдиите, съвсем по правилата си е той да им завърти дупетата с лекинко подбутване в завой. няма проблеми. така си е - абсолютно всички трябва като го видят да му правят път, да застават мирно (да дърпат ръчната спирачка) и да му козируват прави. всичко друго е кръвна обида и нагло посегателство срещу личността на Единствения....

Link to comment
Share on other sites

Изпуснах малко спора от поглед и са се появили хиляда мнения. Ще почвам по ред на номерата

 

А дон антон бих искал да попитам защо като толкова знае неговия бог, в отбора му плащат милиони на трима тест пилоти? сигурно ей така за да си ги имат! не вярвам че им плащат за да въртят хиляди километри на седмица и да правят настройки на колите. сигурно не е за това. нали Ш ги може тея работи и той си ги прави щото от всичко разбира. сигурно му остава време и за това. и неговата кола не върви повече от тази на Баричело - просто на Баричело не му разрешават да кара пред него.

 

Всеки отбор има тест пилоти, които получават някви си заплати. Физически невъзможно е един човек да навърта толкова километри и да бъде на 2-3 места едновременно.

Съгласен съм, че Баричело на 2 пъти си е отстъпвал позицията, но също няколко пъти е побеждавал. Всеки път го гледам как кара, той е малко посредствен пилот. Ако има ден, кара много добре. Ако няма ден - я отпада, я е осми или нещо такова.

 

абе ти май не помниш, че ФИА му подари титлата след като блъсна Деймън Хил и трябваше да го дисквалифицират. Поне 4 от 7те му титли са благодарение на Бърни Еклестоун, който забраняваше всяко второ революционно откритие на Макларън. Например, скоростната кутия с два съединителя, диферинциала от 2001 година, берилия и .тн

 

А ти май не помниш, че Шумахер просто затвори завоя и Хил се натресе в него? Нека си признаем, Хил нямаше психика на шампион. Изпускаше си нарвите твърде често в решаващи ситуации.

За берилия въобще не искам да ми говориш. ФИА си имаха забрана за използването на такива екзотични и ултраскъпи метали, която незнайно как МакЛарън рехиша, че могат да заобиколят. Целия шум, който се вдигна след това беше от МакЛарън, за да замажат положението на тема "що сме толкова зле".

 

Не се засягайте ама тва са пълни глупости. Ферари са с бюджет от над 400мил. долара на година, тойота са втори, а Макларън са чак трети със "скромните" 350 мил.

Това е вярно, но реално погледнато бюджета на Тойота е по-голям. 30-35 милиона от бюджета на Ферари отиват само за заплатата на Шумахер, а общата заплата на пилотите от Тойота едва ли е над 10 милиона. Така че на Тойота остават повече пари за разработка на болида.

 

А за забраните на нововъведенията - да не забравяме миналогодишния номер с гумите на Мишлен, които се оказаха некоректни след 8 старта. а дотогава бяха минали всички проверки.

И какво от това? Никой не им взе точките, нали? Бяха минали проверките преди състезанието, просто никой не се беше сетил да ги измери след състезанието. Но както и да е, казаха им да си ги оправят и никой не им правеше проблеми.

 

Аве всички фереристи при Енцо!!!

Пубер глупав. Я внимавай кви ги дрънкаш, тва не ти е като да псуваш майка си.

 

абе не съм казвал че няма титли човека бе! има си ги. последната я спечели завършвайки втори.

мога обаче надълго и нашироко да си коментирам що за тъпо арогантно и гадно копеле е. мога и да твърдя, че е посредствен пилот, на когото повечето от въпросните титли са ПОДАРЕНИ. и че въобще не заслужава честта да се записва в историята. но никой не е казал че света е справедливо място. А за историята знаем че се пише от победителите, така че тя ще е такава каквато те я разказват. аз обаче съм от малкото останали свидетели, че ши....та история не е точно такава каквато я разказват, цитирам те дон антоне: "всички специалисти". и ще продължавам да я разказвам по правилния за мен начин. току виж някой ферарист си взел поука и проумял, че една победа не е просто да преминеш пръв през някаква невидима линия, и че съществуват други майстори на въпросния спорт и то по-добри.

Това, че е завършил втори, каква връзка има изобщо? Миналата година я спечели с осмо място, е и? Сега на теб ти е кеф, че не я е спечелил с победа, за да може нас да ни е яд. Но познай какво - на никой не му пука.

Не можеш да твърдиш нищо. Щото си субективен. Ти освен да сипеш някви обиди по негов адрес, друго не можеш. Виж си постовете само. Жалък си. Иначе много правилно се изрази "правилния за мен начин". Тоя начин е правилен само за теб и за всички други отчаяни МакЛарън фенове, които се чудят какво да направят, само и само да омаловажат постиженията на Ферари. Много смешно, много. Когато МакЛарън бяха шампиони 98-ма и 99-та, аз се примирявах, знаех, че ще дойде и нашето време и това беше. Не съм сипал л**на по адрес на МакЛарън. А току-що се сетих, ако Шумахер не си беше счупил крака на Силвърстоун, смяташ ли, че Хакинен щеше да стане шампион през 99-та? Че той дори спореше за титлата в последното състезание с Еди Ървайн, втория пилот на Ферари. Смях.

 

E za tva 6te me izvinqva6!!  Schumaher sam si go napravi!!6to mu trqbva6e v tunela da natiska taka silno spira4kite !!To hubavo da sgasti kolonata za da se otdali4i SC ama to negovoto togvava na ni6to ne prili4a6e!!  Toi si e vinoven za otpadaneto i nikoi drug!!Pak i v Monako e tokova tqso i Montoq sigurno trqbva6e da mine prez mantinelite ot drugata strana za da na blasne `velikiq` Schumaher!!

Всеки знае, че Шумахер кара така при сейфти кар. Нещо повече, всеки на негово място кара по същия начин. Видяхме Кими онзи ден, Шумахер бледнее пред неговото спиране. Да, ама Шумахер не го натресе отзад, или аз нещо съм изпуснал?

 

и не - не заслужава титлата, защото този сезон нямаше състезания. спънаха всички отбори и само ферари оставаха да върви и кво се получи? казаха ти го по-горе - прекалено дълго и активно ги подпираха и сега ги изтърваха.

Горкия. Чак те съжалявам, толкова си заблуден. Сега пък този сезон били спънали всички отбори. Ох... че ФИА от няколко години насам се оплаква от хегемонията на Ферари, защо ще и е да спъва всички отбори тази година? Нямам думи просто.

 

Да обобщя: и да не ви се иска, и да не ви се вярва, Шумахер е най-добрия пилот в кервана и надали докато сме живи ще се намери някой да подобри постиженията му. Това, че си измисляте някви конспирации срещу другите отбори, подкрепа от ФИА и не знам си какво, не ви прави чест. Научете се да губите с достойнство и живота ще ви стане по-лек. От злоба файда няма.

Edited by November
Link to comment
Share on other sites

Новембер,

няма да те цитирам целия, защото много си изприказвал.

доста работи за мен си казал - добре жалък съм, субективно - конспиративен, заблуден, будещ съжаление и т.н. ааа да не забравяме - и лайна съм хвърлял. няма проблеми.

само дето съм стискал ръцете на фераристи и съм им честитял победата. а спора го водя със заслепените фенове, които никога нищо друго не виждат и не считат за правилно. като теб. но с теб няма да споря, защото си прекалено умен и аргументиран и нападаш на лична основа. да не говорим че каквото и да ти кажа няма да ме чуеш.

баси за едно изречение ме скъсахте - спечели ли титлата като завърши втори на последния старт? спечели. това си е факт. да съм давал някакви изводи от това? не съм. казал съм си само мнението, че не я заслужава, защото Ф1 е адски субективна (също като мен) и не позволява реално измерване на способностите на пилотите и автомобилите.

и все пак всеки има право на мнение. дори и ти. дори и аз. само дето не те наричам жалък и злобен. това си е въпрос на възпитание.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

мобо кога ще разбереш че ФИА е против Ферари и се опитва да спре хегемонията им! кога ще разбереш че те губят от тази хегемония и няма никва логика тази година да спъват всички отбори ?????????????????????????????????????//

Link to comment
Share on other sites

мобо кога ще разбереш че ФИА е против Ферари и се опитва да спре хегемонията им! кога ще разбереш че те губят от тази хегемония и няма никва логика тази година да спъват всички отбори ?????????????????????????????????????//

 

Za tva ne6to da ti kaja si ot 4asti prav!!FIA ne se opitva da spre Ferrari a da napravi formulata po interesna za zritelite koeto ot 4asti e nqkak si da zatrudni Ferrari.Tva ne zna4i 4e FIA e protiv Ferrari!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Пубер глупав. Я внимавай кви ги дрънкаш, тва не ти е като да псуваш майка си.

 

Извинявай "MACHO MAN". Това е форум, в който хората с интелект (от които очевидно ти не си) спорят с факти и доказателства а не си избиват комплексите с някви посредствени лафове.

 

Какво ще кажеш за миналата година, когато на една писта (не си спомням коя) Шумахер се завъртя и не можеше да тръгне и му помогнаха стюардите на пистата, което е забранено. Тази победа е 10 точки, а той спечели титлата с 2-3!!! Което означава, че ако я нямаше благословията на FIA, сега шампион за 2003 година щеше да е най-добрият от техническа гледна точка пилот - Кими Райконен!!! Какжо ще ми кажеш по тоя въпрос, а?????

Link to comment
Share on other sites

Пубер глупав. Я внимавай кви ги дрънкаш, тва не ти е като да псуваш майка си.

 

Tva sq za koi se otnasq ne razbrah? :confused :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

само дето съм стискал ръцете на фераристи и съм им честитял победата. а спора го водя със заслепените фенове, които никога нищо друго не  виждат и не считат за правилно. като теб.  но с теб няма да споря, защото си прекалено умен и аргументиран и нападаш на лична основа.

 

Интересно, как разбираш кой е заслепен фен и кой не е. След като двама те оборихме с факти относно бюджета и налучкванията ти около него. Това показва, че ти си обиждаш другите на това дето сам си :D

Link to comment
Share on other sites

Интересно, как разбираш кой е заслепен фен и кой не е. След като двама те оборихме с факти относно бюджета и налучкванията ти около него. Това показва, че ти си обиждаш другите на това дето сам си  :D

хихихихи

просто не съм ви приел фактите за достоверни и на двамата, така че мога да твърдя че и вие налучквате. освен това не съм казвал че за текущата година бюджета на Ферари е най-голям, а че започнаха да наливат пари в него точно по времето когато купиха Ш. и половината технически екип, т.е. за периода от 96та насам. Не съм казвал колко а че започнаха просто по-активно да смучат от спонсорите. Хайде цитирай ме къде съм казал че бюджета на Ферари е най-голям?

Заслепеността на феновете я определям по това че каквото и да кажа за Ш. или Ферари, което не се подчинява на общата пропаганда ми скачате поне двама души да ми обяснявате как не съм прав да се отклонявам от общото мнение.

 

а дон антоне, ти пък кога ще разбереш че едва тази година като им се поизпразниха трибуните се усетиха, че не е полезно чак толкова да лансират само един пилот и един отбор, защото става скучно. да не забравяме че Екълстоун все още почти еднолично я управлява. той е нещо като нашето Бате и той си решава кой ще печели. А той кара Ферари........

Link to comment
Share on other sites

Пубер глупав. Я внимавай кви ги дрънкаш, тва не ти е като да псуваш майка си.

 

Извинявай "MACHO MAN". Това е форум, в който хората с интелект (от които очевидно ти не си) спорят с факти и доказателства а не си избиват комплексите с някви посредствени лафове.

 

Какво ще кажеш за миналата година, когато на една писта (не си спомням коя) Шумахер се завъртя и не можеше да тръгне и му помогнаха стюардите на пистата, което е забранено. Тази победа е 10 точки, а той спечели титлата с      2-3!!! Което означава, че ако я нямаше благословията на FIA, сега шампион за 2003 година щеше да е най-добрият от техническа гледна точка пилот - Кими Райконен!!!  Какжо ще ми кажеш по тоя въпрос, а?????

ай мери си приказките 1во и 2ро : ако двигателя не е изгаснал състезателя има право с помоща на стюардите на пистата да продължи състезанието не ми е ясно кво споря с някви хора който говорят на изуст чак си се чудя понякога! ай ся се сети миналата година как на Шумахер в бокса му се запали колата изгасиха я и продължи и завърши 1ви!!!!!!!!!!!! за тва нещо да ми кажеш най-вероятно повечето пилоти щаха да излезнат от колата!!!!!!!!или и тук ФИА му е помогнала да спечели а???????? оле чесно майна земето гледайте трезво че се нерва не ви харесва Ш. ок нп но не говорете глупости!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

да, знам - в момента най-голям бюджет имат Макларън. От Бар-Хонда се напънаха миналата година ама ги посвиха. а ти мислиш ли че ще публикуват ПЪЛНИЯ и ПОДРОБЕН бюджет на отборите?

 

Това ли търсеше? :P

Ами те бюджета го публикуват в доста издания, дори във в-к "Капитал". Всяко нещо е относително, но е еднакво относително за всички отбори. А МакЛарън не са имали скоро голям бюджет, щото на Мерцедес уж не им пука и единственната им цел е да купят това дето Брус направи за жълти стотинки.

Link to comment
Share on other sites

418601d.jpgОК.Шумахер е тъп,арогантен (а Монтоя какъв е?) и непосредствен пилот с 7 (седем) шампионски титли.Аз го мразя,защото изключи елемента на изненадата за края на всяко състезание за този сезон.
Link to comment
Share on other sites

jojo, както и аз казах - трябва да изхвърлят Шумахеровците и Ферари от формулата, за да стане интересна. Може да обърнат внимание и на Lada и да ги включат в надпреварата. Тогава ще стане наистина интересно. Титанична битка и всеки старт - различен победител. На края на сезона всички ще имат равен шанс за титлата. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

А ти май не помниш, че Шумахер просто затвори завоя и Хил се натресе в него? Нека си признаем, Хил нямаше психика на шампион. Изпускаше си нарвите твърде често в решаващи ситуации.

 

Ти да ни си гледал някакво друго състезание ?Щумахер ДАДЕ НАЗАД (най-вероятно умишлено) и удари Хил.Същото направи с Вилньов.Хил ако беше със слаба психика просто щеше да излезе и претрепе лайното(Шумахер).

Какво ми говорета за Монтоя ,Да ви припомня ли кой яде два пъти бой :D от Сена?И за какво?Бил най-великия-пълни глупости -Сена , Прост , Менсъл ,Лауда.За мен Менсъл си остава върхът заради стремежът си за победа,без оглед на класиане и точки(той и затова ипусна една титла),а най-великото състезание беше на Монте Карло той и Сена го направиха.Менсъл водеше ,но го забавиха от бокса и Сена излеза напред,опитите на Менсъл да го изпревари бяха епични,но не успя. Никога няма да забравя каква борба беше.А през 70-те и 80-те години състезанията са били още по-вълнуващи и силите изравнени.

За разлика от вас аз съм ги гледал тези пилоти и мога да ви кажа - от 7-8 годи насам Формула 1 е абсолютна скука.

Link to comment
Share on other sites

Аааа. С Хил си беше на Хил глупост. С Жак беше другояче. Затова и Мишо си го отнесе. Лошото е, че винаги това е едно от трите неща, които ти навират в очите. Хил, Жак и Унгария. А само това с Жак си е срам :(

Link to comment
Share on other sites

Аааа. С Хил си беше на Хил глупост. С Жак беше другояче. Затова и Мишо си го отнесе. Лошото е, че винаги това е едно от трите неща, които ти навират в очите. Хил, Жак и Унгария. А само това с Жак си е срам :(

 

Да бе !!! Единствената глупост на Хил е че след това не му размаза тиквата на тоя педал!

Link to comment
Share on other sites

По леко с определенията, но постъпката на Хил си беше абсолютно глупава. Мишо се беше замотал, бенетона едва креташе. Ако Хил беше изчакал завоя, след това щеше да го отнесе като куцо пиле домат, но не - Хил се прави на велик и айде върху Мишо. Същата работа стана и сега. Монтоя vs. Шумахер. Мишо не губи нищо, не го засече и си продължиха со кротце со благо. После Монтоя vs. Трули. Трули не си гледа в огледалата, Монти си мисли, че Трули е профи като Мишо и кво - Трули в киреча, Монти за малко.

Ами трудно е да приемеш, че някои наистина го могат. Мишо го може. Аз също не съм му бил фен в годините, когато беше в Бенетон (Джордан го пропускам, че беше май само едно), но съм го уважавал. То и без това в тези години Ферари си беше в киреча и бях фен на един пропаднал тогава отбор, крепящ се на минала слава. Но - това си е фенското. Да си фен на един отбор, независимо от неговото класиране и да уважаваш противника, а не да го епитетстваш с разни хамалски определения, които всъщност издават...

Link to comment
Share on other sites

само дето съм стискал ръцете на фераристи и съм им честитял победата. а спора го водя със заслепените фенове, които никога нищо друго не виждат и не считат за правилно. като теб.

Може и да е вярно, но такова отношение във форума не си демонстрирал спрямо тифозите. А не знам как ме причисли в групата на субективните. Никога не съм казвал, че Шумахер играе супер феър плей. Вярно е, че се опита да блъсне Вилньов, но искам да задам един въпрос на всеки в тоя форум: при положение, че залога са няколко десетки, почти стотици милиони долари, вие няма ли да блъснете Вилньов? Аз лично ще го блъсна, ако ще и Фанджо да се върне на пистата и него ще блъсна.

Говориш, че съм те обиждал. Извинявай, ако съм те засегнал. И все пак, прегледай си предишните постове и виж колко помия си изсипал по адрес на Шумахер. После ми говори за спазване на добър тон.

 

Извинявай "MACHO MAN". Това е форум, в който хората с интелект (от които очевидно ти не си) спорят с факти и доказателства а не си избиват комплексите с някви посредствени лафове.

Че аз споря само с факти и доказателства. Посредствени "лафове" не използвам, благодаря. Не забравяй, че не аз казах "всички фераристи при Енцо". А що се отнася до интелекта ми, като се изкачиш до стойността на моето IQ, тогава ще говориш. И един приятелски съвет - не се опитвай да използваш сложни думички, не ти отива.

дон_антон ти обясни за другото, няма да го повтарям.

 

Да бе !!! Единствената глупост на Хил е че след това не му размаза тиквата на тоя педал!

Naso... Като гледам си човек прехвърлил Христовата възраст, не ти ли е неудобно да говориш като петокласник? Надявам се ако имаш деца да не ги учиш на подобно поведение. И така говориш за някакви боища, все едно са се организирали мини К1 турнири в бокса след всяко състезание. Моля ти се, престани да се излагаш. Да беше тийнейджър, щях да те разбера.

 

 

 

@ xiT

Приказките ти са много смислени и аргументирани, подкрепям те напълно.

Link to comment
Share on other sites

Naso... Като гледам си човек прехвърлил Христовата възраст, не ти ли е неудобно да говориш като петокласник? Надявам се ако имаш деца да не ги учиш на подобно поведение. И така говориш за някакви боища, все едно са се организирали мини К1 турнири в бокса след всяко състезание. Моля ти се, престани да се излагаш. Да беше тийнейджър, щях да те разбера.

 

Ако беше попаднал не на Хил - шерфектният джентълмен,а на някой друг сигурно резултатът щеше да е друг.Шумахер е единствения състезател който е поставял живота на друг умишлено в опасност ,за да го изкара от състезанието (Вилньов).А що се однася до тогава Хил постъпи перфектно - каза ,че Шумахер е бил по-добрия.Следващата година Шумахер обахе взе да го плюе нон стоп-не бил никакъв пилот,нямал шампионски дух и т.н.т.До тогава му бях фен.Това не е ли нагло ? А иначе си го получи от Сена,за подобни изпълнения.

В историята на Ф1,е имало много случаи когато отделни пилоти да не се обичат (Сена и Прост),на Шумахер е единственият пилот мразен от почти всички във Ф1.Иначе е няма спор много е добър като пилот.

Що се отнася до насилието не съм му привърженик,мразя го,но децата ми шще бъдат възпитани да държат на достойнството си.

Link to comment
Share on other sites

Може и да е вярно, но такова отношение във форума не си демонстрирал спрямо тифозите. А не знам как ме причисли в групата на субективните. Никога не съм казвал, че Шумахер играе супер феър плей. ................

Говориш, че съм те обиждал. Извинявай, ако съм те засегнал. И все пак, прегледай си предишните постове и виж колко помия си изсипал по адрес на Шумахер. После ми говори за спазване на добър тон.

................................

ноември,

не съм казал нищо за теб нали? аз си говоря за Ш и си споделям моето мнение за него с вас. да съм дал определение за някой участник от форума как се държи? аз си водя разговор с, надявам се, интелигентни хора, свикнали да чуват различни от собствената им гледни точки по тема, абсолютно невъзможна за еднозначно определяне. няма верен отговор. това не е тема кой е най-добрия. това е обща дискусия на обща тема.

 

и все пак за мен Ш не е добър пилот и не заслужава да печели и е просто фигура от свръхагресивен ПР, на който вие сте се поддали

извнинението е прието - пийс!

 

xiT Posted Yesterday, 22:14 PM

 

Това ли търсеше? 

Ами те бюджета го публикуват в доста издания, дори във в-к "Капитал". Всяко нещо е относително, но е еднакво относително за всички отбори. А МакЛарън не са имали скоро голям бюджет, щото на Мерцедес уж не им пука и единственната им цел е да купят това дето Брус направи за жълти стотинки.

 

не, не търсих това. Питах те къде съм казал че ферари имат най-големия бюджет? и къде си показал, че греша? със същата увереност мога и аз да съм прав, а не ти. ти четеш едни списания - аз други, затова имаме различна информация. понеже сега не мога да изровя линкове за да цитирам, ще счета че си прав (ама може и да си седнал, или и двете ако се подчиняваш на квантовите закони ;) ) и си по-осведомен.

но все пак Брус не го е направил за жълти стотинки. и не го е направил само Брус, а и големия Батко Бърни.

Link to comment
Share on other sites

и все пак за мен Ш не е добър пилот и не заслужава да печели и е просто фигура от свръхагресивен ПР, на който вие сте се поддали

извнинението е прието - пийс!

А кой е по-добрия в момента? Сена си отиде за съжаление прекалено рано. Алонсо-ще стане ако не го 'заврат' в някой тъп отбор. Засега мисля че Рено идеално пасва на таланта му. Бътън-също талант. Райконен не ми се коментира въобще. Набеден 'шамшион' защото е финландец. Той и Ралф е брат на Михаел ама...:-)Монтоя....no comment. Историята в последните години показа че пилотите от карт сериите нещо не се оправят в Ф1!!! Занарди, ДаМата, "Завоя"....

А за майсторството на пилотите - не мислите ли че доброто каране на 'мокро' не е показател за това кой е по-добър? Кой печели с над 30-40сек преднина на мокро?

Link to comment
Share on other sites

mobo veche pone 50 pyti drynka gluposti za Michael. Shto ne vzeme napravo da si kaje , che mrazi kadyrnite , a pyk nay-kadyrniya mrazi nay-mnogo

 

Shumacher tozi da go pretrepel , onzi da mu nabiel kancheto dryn-dryn

nyakoy da ne e nayasno , che Schumacher e s nay-dobra fizicheska (i vsyakakva) podgotovka i ako nyakoy mu naleti nabitiyat nyama da e Michael ???

Edited by Nibelung
Link to comment
Share on other sites

@ Naso

Поставил живота на Вилньов в опасност? Искаш да кажеш на онзи десен завой, където се движат с 40 километра в час? Недей така, де.

Що се отнася до това кой го мрази, в момента май само Монтоя, евентуално и Райконен, за друг не мога да се сетя. И то не за друго, а щото заради него не могат да прилапат титлата. А Монтоя май мрази всички и без това.

 

@ mobo

Свикнал съм и уважавам мнението на другите. Но ти излезна с някакви също "свръхагресивни" тези за конспирации в падока, които, всеки ще се съгласи, звучат абсурдно. Както и да е. Пийс.

 

@ lubo1972

Много си прав. Аз лично много се кефя като завали, става сууупер завързано състезание. И не знам как става, ама в 90% от случаите Шуми печели.

Link to comment
Share on other sites

А кой е по-добрия в момента? Сена си отиде за съжаление прекалено рано. Алонсо-ще стане ако не го 'заврат' в някой тъп отбор. Засега мисля че Рено идеално пасва на таланта му. Бътън-също талант. Райконен не ми се коментира въобще. Набеден 'шамшион' защото е финландец. Той и Ралф е брат на Михаел ама...:-)Монтоя....no comment. Историята в последните години показа че пилотите от карт сериите нещо не се оправят в Ф1!!! Занарди, ДаМата, "Завоя"....

А за майсторството на пилотите - не мислите ли че доброто каране на 'мокро' не е показател за това кой е по-добър? Кой печели с над 30-40сек преднина на мокро?

 

абе добре бе, за теб е добър за мен не е! тва е. и никога не съм определял някого за най-добър.

не може да докаже колко е добър защото за 100тен път ще кажа: Ф1 не е обективно състезание и не може да се използва за сравнение на възможностите на пилотите.

Не смятам че способността да караш в необичайни условия е определяща за таланта. там има също една камара субективни фактори - избор на гуми, дали ще ти разрешат навреме да влезеш в бокса, дали пък времето няма да се промени. И печели твоя човек ама не винаги, така че това не е гаранция за способностите му.

Аз пък може да съм решил че къде-къде по-важно е да стартираш добре (Алонсо) или да испреварваш по-често (Монтоя). Всички те си имат силни и слаби страни.

винаги има място за съмнение. навсякъде.

затова не се сърдя като не се съгласявате с тезите ми. ядосвате ме само когато ме нападате лично или че съм говорил глупости. просто говоря различно. казал съм защо не го харесвам и какво мисля и веднага почвате да ми обяснявате колко не съм прав. Ми каквото и да ми обяснявате няма да го харесам.

който беше казал, че го мразя защото е кадърен, да си помисли пак - не на едно място съм казал, че някои от стартовете са му добри и е карал добре. миалата година последния старт си го взе сам. но предишните бяха боза и мноого нагласени. и не го мразя - просто ми е антипатичен. омразата е прекалено силно чувство (добре де може да съм изтървал някоя по-силна думичка с цел засилване на драматичния ефект, ама не вярвам да е било чак толкоз фатално).

 

ВСЕКИ може да бъде критикуван. Засегнахме темата за Ш. и затова съм му отделил толкоз време.

 

новембер - не всеки отхвърли тезите ми. има тук-там и хора които се съгласиха, макар и донякъде. така че не са толкоз абсурдни. може да са абсурдни ако ги гледаш през червени стъкла.

 

 

и хайде най-сетне да спрем да се караме дали Ш е по-по-най- и да си говорим просто за Ф1, а? Ш и ферари не са Ф1. Все ще има и какво друго да си кажем

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...