Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Май никой не е разбрал за новото правило на FIA? Вече е забранено от бокса да се нарежда на пилотите да предоставят мястото си на съотборник, а всички знаем практиката на Ferarri :sick . Плюс това Монтоя с новия болид на McLaren може да направи "невъзможното" :). Аз поне като стар фен на този отбор поне на това разчитам. Да не говорим за шансовете, които имат и Renault тази година.

 

Така, че престанете с приказки от типа на "Шумахер е върха" или "Шумахер е Н1". Въпреки, че Ви е любим пилот бъдете поне малко обективни.

Link to comment
Share on other sites

Май никой не е разбрал за новото правило на FIA? Вече е забранено от бокса да се нарежда на пилотите да предоставят мястото си на съотборник, а всички знаем практиката на Ferarri  :sick . Плюс това Монтоя с новия болид на McLaren може да направи "невъзможното" :). Аз поне като стар фен на този отбор поне на това разчитам. Да не говорим за шансовете, които имат и Renault тази година.

 

Така, че престанете с приказки от типа на "Шумахер е върха" или "Шумахер е Н1". Въпреки, че Ви е любим пилот бъдете поне малко обективни.

подкрепям те. нека да се надъхват, но само времето ще покаже какво са сътворили инженерите и какво могат пилотите. и аз се надявам да видим хубави неща от Рено, а и Хонда доста добре се представиха миналата година. БМВ пък имат най-издържливия двигател (което е чудно, след като им беше и най-мощния, ама така писаха по пресконференциите), което ще им дойде чудесно с новите правила. Макларън пък дано най-сетне си пооправят колите, а и с тези двама върхови пилоти имат големи шансове. абе ще има какво да се види.

а шумахер не е вечен, ферари още по-малко.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

шшш мобото ще по спорим ли и този сезон за ферари :)

иначе аз мисля че ако не стане нещо невероятно то Шумахер пак ще е 1ви

просто в последните години инжинерите на Ферари доказаха че са най-добрите а когато има проблем Шумахер го оправя :) ако някой има шанс да се противопостави на ферари и Шуми тази година то за мен това ще са :

1. Монтоя

2. Бътън

3. Алонсо(за него ме съмнява много много)

А за Кими Райконен аз не веднъж съм казвал че не е никва звезда и има къде къде по-кадърни пилоти от него във Ф1 тва е моето мнение не може МЛАДАТА НАДЕЖДА НА Ф1 да не знае къде се намира 2/3 от състезанията миналия сезон , верно и колата не знаеше къде се намира но нали точно тогава се намесва пилота

това е моят разширен коментар :) Очаквам 1во място за Шуми а за 2рото не знам вече мисля че Рубенс няма да може да се пребори за него но и той е непредсказуем такаче кой знае :) ! аиде дано има интрига и Шуми Номер 1 това е :)

Link to comment
Share on other sites

Същия Кими, който не знае къде се намира, преди 2г. с изключително слабата тогава кола на Макларън, на колко точки зад Шумахер завърши а? Ако можем да си правим някакви изводи от резултатите в тестовете досега смятам, че тази година е крайно време за титла на Кими, а и начало естествено за доминация на Макларън :)

 

едит: надявам се и на силно представяне от Култард и Вилньов, но силно се съмнявам...

Edited by Mityocool
Link to comment
Share on other sites

Tazi godina F1 6te e mnogo interesna garantiram.Spored men ferarri nqma da sa 6ampioni i 6te bude mnogo usporvano do samiq krai.Renault 6te izleznat s novi koli i nov pilot ( fisikela ) su6to taka i toyota s truli i r.shumacher.6te bude mnogo gotino taq godina ne kato minalata o6te ot 3-ta obikolka da znam koi 6te pobedi

 

Za mclaran ne pi6a 6toto me draznqt :) :) :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

така ся тва е за дон антон:пи4 ако ти кажа какво е мннието за твоя "коментар"както ти го наре4е 6те ми сложат warn 10000000%

ако ти кажа според мен колко разбира6 от ф1-warn 10000000%

ако си кажа ли4ното мнение за теб-ф1-warn 10000000%

така 4е аз мъл4а!!!!!! :D няма да ядосвам админите :P

сега кими не бил звезда-ами вси4ки специялисти в света го твурдят ферари и 6уми са го казвали ама 6том ти казва6 4е кими не е никаква свезда зна4и е така аз не мога да споря с такъв"специялист като теб!!!!!!Кими не се представя6е добре заради болида а 6уми става в последните години 6ампион то4но заради болида ааааааа:)кими тая година маи го би на лйубимата му писта ама...ся

Edited by K_Pax
Link to comment
Share on other sites

Общо-взето Финландците не могат да се оплачат от към пилоти img src="style_emoticons/default/xmas.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="xmas.gif" />. Преди време Хакинен ме е карал да се побърквам от радост, гледайки как изкарваше Шумахер извън нерви. Няма да забравя и преди 3 години (ако не ме лъже паметта) култовия момент на пистата във Франция как Култард показа средния пръст на Шумахер и му показа, че и с мръсни номера няма да спечели. Другото предимство на Шумахер винаги е било нареждането от бокса на съотборника му за отсъпване на позиция или пазене на гръб. Не веднъж сме ставали свидетели на такава мръсна игра. Тази година обаче няма да го бъде :punk .

Link to comment
Share on other sites

шшш мобото ще по спорим ли и този сезон за ферари :)

..................

ми нямаш грижи. гледам че вече и другите са се зафанали да те вадят от дълбоката ти заблуда, така че ще изчакам да се подъвчеш с тях. а всъщност най-много чакам първия старт за да видя с очите си кой какво и как е направил. и ако твоя симпатяга пак си позволява изцепки, пак ще ти ги казвам. и ще си ги записвам за да ти напомням и в бъдеще точно какъв шампион е той.

Link to comment
Share on other sites

така ся тва е за дон антон:пи4 ако ти кажа какво е мннието за твоя "коментар"както ти го наре4е 6те ми сложат warn 10000000%

ако ти кажа според мен колко разбира6 от ф1-warn 10000000%

ако си кажа ли4ното мнение за теб-ф1-warn 10000000%

така 4е аз мъл4а!!!!!! :D няма да ядосвам админите :P

сега  кими не бил звезда-ами  вси4ки специялисти в света го твурдят ферари и 6уми са го казвали ама 6том ти казва6 4е кими не е никаква свезда зна4и е така аз не мога да споря с такъв"специялист като теб!!!!!!Кими не се представя6е добре заради болида а 6уми става в последните години 6ампион то4но заради болида ааааааа:)кими тая година маи го би на лйубимата му писта ама...ся

 

хаха кажи си ве човек виж ми подписа и действай , да ти го преведа ли ?

а за това че кими е звезда си имам право на мнение не мислиш ли ве ?

Бътън и Алонсо са къде къде по-добри пилоти и го показаха последната година!

 

а да и като те е страх от уорна тва си е твой проблем

Edited by don_anton
Link to comment
Share on other sites

Според мен и този сезон ще мине под диктовката на Шумахер.......

Link to comment
Share on other sites

Бътън и Алонсо са къде къде по-добри пилоти и го показаха последната година!

И с кво по-точно го показаха? Имаха повече точки... ами Баричело като е 2-ри толкова ли е добър? Или има и друг фактор освен пилотските качества? Само след 2 седмици ще видиш колко е слаб Кими и недей да говориш глупости!

Link to comment
Share on other sites

И с кво по-точно го показаха? Имаха повече точки... ами Баричело като е 2-ри толкова ли е добър? Или има и друг фактор освен пилотските качества? Само след 2 седмици ще видиш колко е слаб Кими и недей да говориш глупости!

виж ся не искам да спори6 с тоя дон антон той доказа 4е когато става вупрос за ф1 тои разбира стра6но много!!!! :D :D

 

за дан антон:

господи пи4 ако спре6 да пи6е6 в тоя форум 6те ти купя porsche!!

а да и като те е страх от уорна тва си е твой проблем

мен не ме е страх ама за такъв "разбира4" като теб ако си искарам варн...

Edited by K_Pax
Link to comment
Share on other sites

7 Дни Спорт

288 часа до деня на истината

Рено и Макларън са отличници в тестовете, но ще затруднят ли Ферари?

 

 

Денят на истината във Формула 1 наближава бързо. Първият старт за сезона в Мелбърн е едва след 12 дни, или 288 часа. Тогава приказките ще бъдат заменени с действия и ще се види кой как е прекарал зимната ваканция. На 6 март светът ще разбере има ли преразпределение на силите, или отново ще наблюдаваме парада на Ферари.

Както всяка година, по това време се разразява словесна война. Прави впечатление, че в Рено и в Макларън са по-самоуверени, докато в БАР и Уилямс са резервирани.

Според италианеца ДжанкаАло Фисикела Рено е един от трите най-силни отбора и има сериозни шансове да се бори дори за титлата. "Винаги съм мечтаел да карам за някой от топтимовете, желанието ми се изпълни - каза Фисикела, който през миналия сезон бе в Заубер. - Дали ще стъпим на подиума още в Мелбърн?

Отиваме да победим

И има сериозни признаци, че това наистина може да стане. Колата е перфектна."

Рубенс Баричело, който тестваше за Ферари в Барселона, също е на мнение, че на шампионите този път ще се наложи наистина да бранят титлата.

Ферари започват новия сезон с 15 победи от 18 старта през 2004 г. Михаел Шумахер спечели 13 от тях. Точно преди 12 месеца в Австралия Черните кончета буквално отнесоха конкуренцията. Според специалистите обаче е малко вероятно да видим същата хегемония. Ферари ще започнат с модифицирана версия на миналогодишния болид, а новият ще дебютира през май в Испания. "В момента нямаме предимството, на което се радвахме в началото на миналия сезон - признава Баричело. - Мисля, че Рено и Макларън напреднаха страшно много и разполагат с отлични коли. При нас обаче паника няма

Подготвени сме, че може да имаме трудности в първите състезания. Не бива да забравяме, че в Австралия и Малайзия климатичните условия ще бъдат много по-различни в сравнение с Европа."

Независимо от тежката катастрофа на Кими Райконен миналата седмица в Макларън най-после се работи с оптимизъм.

Не така обаче седят нещата в други два отбора, които мечтаят да прекъснат златната серия на Ферари от 6 поредни титли при конструкторите. Сигналите от Уилямс и БАР са тревожни.

В края на миналия сезон хората от БАР звучаха невероятно уверено и имаха основание - Дженсън Бътън записа 10 подиума, а отборът завърши на второ място в шампионата. Сега обаче ситуацията е различна. "Вярно е, че резултатите от последните тестове не са никак добри. Вярвам обаче, че до 6 март всичко ще се оправи - не губи надежда Бътън. - Имаме проблеми с баланса на колата и с някои елементи от системата за сигурност. Нямаме достатъчно време, но вече поехме във вярната посока."

Уилямс показаха новата кола във Валенсия миналия месец и обявиха, че няма да повтарят грешките от миналата година, когато бяха дисквалифицирани в Канада и направиха отчайващ старт с определения за революционен FW26. В падока обаче се говори, че новият болид има сериозни проблеми. Уилямс не изумиха никого с времената си на тестовете, особено когато изпробваха надеждността и гумите.

Заубер и високобюджетният тим на Тойота също попаднаха под микроскопа на журналистите заради слабото представяне на тестовете. Очакванията към швейцарския тим, който разполага с чудесна комбинация от мощния двигател на Ферари, гумите на "Мишлен" и собствен аеродинамичен тунел, бяха далеч по-големи. Докато Фелипе Маса записа няколко бързи обиколки, бившият световен шампион Жак Вилньов така и не успява да привикне към колата. "Все още сме бавни - призна канадецът в началото на месеца, когато се движеше средно със секунда по-зле от съотборника си. - Но определено има подобрение, защото в началото бяхме отчайващо бавни."

Link to comment
Share on other sites

виж ся не искам да спори6 с тоя дон антон той доказа 4е когато става вупрос за ф1 тои разбира стра6но много!!!! :D  :D

 

за дан антон:

господи пи4 ако спре6 да пи6е6 в тоя форум 6те ти купя porsche!!

 

мен не ме е страх ама за такъв "разбира4" като теб ако си искарам варн...

 

 

бе аз не знам аз къв разбирач съм ама ти не си казал нещо конкретно по темата такаче или говори или замълчи а не само коментирай другите постове или с други теми : пиши по темата или мълчи флоодър! а мен няма да казвам от къде ми минава за твоя варн не ме занимавай с проблемите ти ! а тая реплика за поршето - евала много оригинално пич , ставаш за комик ахаха бати убийствения хумор голем си шегаджия я кажи пще 1 виц е ?

сори за офтопика

а отностно формула едно : МОЕ МОЕ ЛИЧНО мнение е че Алонсо и Бътън са по-добри от "Звездата" Кими , ако не го споделята ваша си работа !

Link to comment
Share on other sites

Всеки пилот е добър щом е в Ф1 , въпросът е, че всеки има различни предпочитания и за това за някой едни са лоши,а други добри>>>

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

МОЕ МОЕ ЛИЧНО мнение е че Алонсо и Бътън са по-добри от "Звездата" Кими , ако не го споделята ваша си работа !

 

Разбрахме че мнението си е твое, обаче не разбрахме как твоя огромен и невероятно добре функциониращ мозък стигна до подобен извод. Сега, вярно е че Бътън е адски добър и това никой не го оспорва. Обаче не е по-добър от Кими и това го казва целия свят. Доказателство за това е, че Райконен имаше възможността да стане най-младия шампион в историята на ФОрмула 1. Отделен въпрос е, че с "вещата намеса" на ФИА това не се случи. Обаче умът ми не го побира (аз имам доста развито въображение без да звучи нескромно), как някой може да реши, че Алонсо е по-добър от Кими!!! Алонсо не става и за комбайнер, камо ли за Ф1. С нищо не го е показал, но всички останаха много впечатлени как завършил състезанието в Бразилия с нечовешката температура от 37,1 градуса. Стана национален герой и подобни превземки. Ако можеш да ме обориш с някакъв свестен, подчертавам дебело СВЕСТЕН аргумент, моля заповядай. За мен, а вярвам и за много други хора, включително K_PAX (тва дете много ги разбира :D ), твоите твърдения са безпочвени инсинуации!!!

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Напълно съм сагласен с Leper_Messiah!Ся за това 4е Бътън е адски добър бих поспорил малко,но наистина е добър а за теб драги ми приятелйу(дон антон) 6те кажа само 4е алонсо блесна през сезон 2003 само за6тото сам си бе6е тест пилот!ина4е...вийдал сум доста гре6ки от страна на бътън и алонсо които кими не допска или ако ги допуска МНОГО РЯДКО!!!

 

само не мога да разбера за6то си мисли6 4е това за пор6ето бе6е 6ега?! :confused :blink: :confused :blink:

Edited by K_Pax
Link to comment
Share on other sites

Ако ви кажат "Кими №1, Монтоя №1, Алонсо №1, Бътън №1... :sick " то значи този човек е гледал състезания с картинг, а не Формула 1!!! :punk ШУМИ => The Best :punk !!! :excl: !!! :excl:

Link to comment
Share on other sites

Много ясно Шуми ЗАВИНАГИ!!! :punk :punk :punk Фен съм на Михаел от 1995 година, когато беше в "БЕНОТОН", но сега ме кефи повече откакто от 1996 е във "ФЕРАРИ"

Link to comment
Share on other sites

Искам да кажа нещо по повод подписа на evil smith, който гласи"Да го н*****м на всички които са против ФЕРАРИ, ШУМИ и БАРИЧЕЛО!!!!!"

-Пич, престани да си търсиш извинение за това че искаш мъжка любов. Просто си признай!

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

Искам да кажа нещо по повод подписа на evil smith, който гласи"Да го н*****м на всички които са против ФЕРАРИ, ШУМИ и БАРИЧЕЛО!!!!!"  

-Пич, престани да си търсиш извинение за това че искаш мъжка любов. Просто си признай!

Ne 4e e moq rabota tova no po toq povod davam edin malak citat ot pravilnika na foruma:

1.Добрият тон е абсолютно задължителен! Уважаваите останалите участници във форума, дори когато не сте съгласни с тях. Отнасяите се с другите така, както искате те да се отнасят с Вас.

2.Не е разрешено използването на псувни, обидни думи, преки характеристики или самоцелни саркастични забележки особено, когато целят разпалване или подклаждане на конфликт.

Ina4e samo Montoya :punk

Edited by 4efo_88
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...