Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

ем на теб как да ти обясня че ФИА се опитва да спре шумахер не да го прави шампион!шумахер посредствен пилот хехе сам знаеш че не е така ма карай!1вото има невероятнии качества ако се сещаш преди година как му се запали колата в бокса и накрая спечели състезанието на дъжд!тва кво ше ми кажеш че всеки може да го направи ли ? хехе! а кво да кажа да дойде монтоя във ферари и няма никой да подкрепят шумахер пак ще е пред него!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

а кво да кажа да дойде монтоя във ферари и няма никой да подкрепят шумахер пак ще е пред него!

 

Tva nikoga nqma da stane Montoq i Schumaher da sa v edin otbor.Kolkoto i da otri4at te se mrazqt silno!Vtorata pri4ina e 4e ako Ferrari evantulno edva li ne predlojat dogovor na Montoq toi 6te e zadaljen da e vtori pilot!Pak i ne se znae kakvo 6te stane ako primerno Montoq utide v Ferrari.Ne sam siguren 4e togava Schumi 6te prodaljava da pobejdava! :punk

Link to comment
Share on other sites

ае то че няма стане няма стане ма з ти казвам ако са в един отбор че пак шуми ще е номер едно всички го знаете не ме дразнете ба.и!

ами не се дразни де!

просто няма да е номер едно.

не е.

не може и да бъде.

ФИА не го спира шумахер щото ти казах предишния път - решили са да сътворят герой и си го правят. той им е бил удобен - него са избрали. и си го подпират яко.

а за запалването и спечелването има къде-къде по-големи постижения от това, като например да стартираш от 10та позиция (или подобна не помня) и да спечелиш състезанието (Хакинен, Алонсо и още някой). да не говорим за редовния му номер да си гази механиците и после дори не им се извинява ами незнамсикой му бил виновен, че му дал грешен сигнал. ай кафа вече от тоя простак.

Link to comment
Share on other sites

ти пък от каде знаеш че не се е извинил медиите :) явно им вярваш само той и пострадалия си знаят кой се е извинил и кой не ! пък и колко си ги бута толкова много само ти си знаеш тоя сезон не го следя много всичките състезания ма май не е бутнал никой :P а преди няколко години шъмахер стартира последен и завшърши 4ти тва помниш ли го когато хакинен все титлата последното състезание! а тва за героя няма го коментирам не коментирам пълни глупости!

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се струва, че в момента няма друг пилот освен Шумахер, който да развива колата през сезона, както по времето, когато Хил и Щумахер бяха съперници. Ако си спомняте, през сезона когато Вилньов стана шампион, Хил за малко не спечели състезанието в Унгария с тогавашния си отбор Ероуз, но поради повреда в скоростната кутия завърши втори след Вилньов, а водеше цяло състезание и затвори Шуми с обиколка.

Значи да настроиш кола, която е със 100 конски сили по-слаба от тогавашните фаворити Уилямс и Ферари, не е шега работа. Ето какви са проблемите на другите отбори в момента, според мен. Друг е въпросът, че Хил си имаше други кусури, преди всичко беше много лабилен психически.

Link to comment
Share on other sites

Квото изкате коментираите това веч не Формула 1 зрителския интерес спадна и няма и да се качи докато доминира червения цвят :angry:

Link to comment
Share on other sites

Шумахер ще остане в историята независимо дали на mobo му се нрави това!Доказал е качествата си.Невероятен е,въпреки че няма предишния си хъст!А пък ако го имаше... mobo щеше да плюва двойно повече.Аз не съм максималист, но да се опитва някой в този момент да каже,че Шумахер получава победите си даром означава да го мрази лично или да спори само за да е в спора.Последните 2-3 състезания почти ги проспах,но това че не са интересни заради ясния резултат не означава,че Пилето е виновен затова,че няма конкуренция.Ми "младата" надежда Бътън или таланта Кими, или ентусиаста Сато, или "агресията" Монтоя да вземат да направят нещо,та на mobo да му легне сърце на място (да не повярва човек).

Link to comment
Share on other sites

Na men mi e interesno za6to sporq s hora koito uj sa fenove na Formula 1 pak ne sa gledali poslednite sastezaniq! :angry1

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Шумахер ще остане в историята независимо дали на mobo му се нрави това!Доказал е качествата си.Невероятен е,въпреки че няма предишния си хъст!А пък ако го имаше... mobo щеше да плюва двойно повече.Аз не съм максималист, но да се опитва някой в този момент да каже,че Шумахер получава победите си даром означава да го мрази лично или да спори само за да е в спора.Последните 2-3 състезания почти ги проспах,но това че не са интересни заради ясния резултат не означава,че Пилето е виновен затова,че няма конкуренция.Ми "младата" надежда Бътън или таланта Кими, или ентусиаста Сато, или "агресията" Монтоя да вземат да направят нещо,та на mobo  да му легне сърце на място (да не повярва човек).

 

благодаря за загрижеността за моето сърце неукротимо. не съм отричал, че ще остава в историята. просто си казвам мнението, че на мен не ми харесва и не ми е симпатичен. и донякъде си прав - аз съм адвокат на бедните и никога не подкрепям победителите. все пак всички са важни в състезанията. И мразя свръхагресивен ПР. Бяха направили нещо подобно и с Майкъл Джордан и спрях да гледам НБА. Баси супермените дет ги изкарват.

и стискам палци най-сетне другите отбори да се събудят, щото спят в момента.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Aide hora da davame prognozi dnes predi starta na spa koi 6te pobedi!!! :P Eto i moqta prognoza : Alonso :D

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Шумахер  а ако позная кво ще получа  има ли награда хехе базикам се ве

 

 

XAXAXAXA!!Mi ako az poznaq nagrada 6te ima li! :P Az kazvam dnes da gledame pak posle pak moje se skarame za ne6to! :P

Link to comment
Share on other sites

Nikoi ne pozna pobeditelq i nagradite ostavt za men :P :P :P :P

 

4estita pobeda na Raikonen i 7-ma svtovna titla na Schumaher v F1!! :)

 

P.S Tva mi e Post nomer 250 i za tva sq otivam se napiq :D ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Най-после едно интересно състезание,в което имаше всичко! Радвам се за Кими - момчето имаше нужда от тази победа.Радвам се и затова, че съдбата наказа нахалника, "който разчитал прекалено много на таланта си" - Монтоя, въпреки, че съдийте не пожелаха да го направят.Да не е нещо богопомазан, че да изтиква другите безнаказано? Жал ми беше за Р. Зонта, постигнал невиждан успех и в момента, в който любимите ни коментатори го съобщаваха, двигателят му изпуши.Бътън отнова нямаше късмет.

Честита 7-ма титла на Шумахер! Догодина пак.

Link to comment
Share on other sites

Много интересна теза изкара Mobo, трябва да почнеш да пишеш криминалета ми се струва. Всеки си има право на предпочитания към пилот и отбор, ама да съчиняваш щуротии, не ти прави чест. Радвай се поне на победата на

"Ледения", 2-ра в кариерата му за колко, 3 години?

 

Що се отнася до Монтоя, надявам се най-после да го накажат, щото е замесен в сигурно една трета от инцидентите във Ф1. Разбирам агресивно пилотиране, ама това на нищо не прилича вече. Да си ходи да кара на овал, откъдето и дойде. И без това във Ф1 нищо не може да постигне вече 4 години.

Link to comment
Share on other sites

честита титла на Щуми и браво на Кими макар изобщо дан е го харесвам него като пилот миналия сезон се представи добре единствено заради новата точкова система имаше 1 победа не мисля че човек с 1 победа за 1 сезон трябва да е смятан за откритие и млада надежда!лично мнение де :)

Link to comment
Share on other sites

Много интересна теза изкара Mobo, трябва да почнеш да пишеш криминалета ми се струва. Всеки си има право на предпочитания към пилот и отбор, ама да съчиняваш щуротии, не ти прави чест. Радвай се поне на победата на

"Ледения", 2-ра в кариерата му за колко, 3 години?

 

Що се отнася до Монтоя, надявам се най-после да го накажат, щото е замесен в сигурно една трета от инцидентите във Ф1. Разбирам агресивно пилотиране, ама това на нищо не прилича вече. Да си ходи да кара на овал, откъдето и дойде. И без това във Ф1 нищо не може да постигне вече 4 години.

 

пак ме закачате нещо. не стига че противника печели титла ми пак се заяждате. баси и падналите хора ли ритате бе?! е това вече не ви прави чест като ще си говорим така.

аз криминалета няма да пропиша ама се моли да не са ми верни невероятните теории за конспирации, които съчинявам на кило. нали си гледал филма с Гибсън? една теория му се оказа вярна на човека и беше много кофти, а го мислеха за луд хайвана.

Лудостта е радост, която само лудите познават.

 

 

едит: АААА, да. И честито на Шумахер. Ама повече на Кими :)

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

пак ме закачате нещо. не стига че противника печели титла ми пак се заяждате. баси и падналите хора ли ритате бе?! е това вече не ви прави чест като ще си говорим така.

 

едит: АААА, да. И честито на Шумахер. Ама повече на Кими :)

 

Няма такова нещо - великодушни сме като богове! А за Райконен наистина се радвам,защото е талантлив.Ще ми се той да седне във Ферари и да замести Пилето.Някога се бях прицелил в Бътън, но не би...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...