Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Аз лично много се кефя когато Шуми побеждава, дано да продължи и за напред да ни радва.Ето и малко статистика тука за шампионите във Ф1:

Всички шампиони в историята на Формула 1

 

 

П.П Също съм само за Ферари!

Тука май няма какво да споря с теб, но за съжалени Шуми ще ни радва още само един сезон май, май :cry Няма нищо още една титла да е сифурен, че никой няма да го настигне :beerchug

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тука май няма какво да споря с теб, но за съжалени Шуми ще ни радва още само един сезон май, май :cry Няма нищо още една титла да е сифурен, че никой няма да го настигне :beerchug

Абе не ми се вярва.Той е малко луд.НЯма да се откаже толкова лесно :)

Link to comment
Share on other sites

Всички суперлативи за Шумамахер за излишни.Уникален е.....

Edited by Alliance
Link to comment
Share on other sites

Всички суперлативи за Шумамахер за излишни.Уникален е.....

 

I kakvo mu e unikalnoto?? :confused Tva da bluska6 supernicite si i da pe4eli6 titili unikalnost li mu se kazva???Az 6toto na tva mu vikam podlost!!!

Link to comment
Share on other sites

I kakvo mu e unikalnoto?? :confused Tva da bluska6 supernicite si i da pe4eli6 titili unikalnost li mu se kazva???Az 6toto na tva mu vikam podlost!!!

Ами уникално е, че е спечелил 7 титли :P а сега как ги е спечелил ми нека и другите да се блъскат да видим дали ще стане само с блъскане. бтв като се замисля няма да стане пример за това е Монтоя :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Вече започна представянето на болидите за новия сезон. Това направиха и Тойота: http://sport.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=680808

 

6te vidim kakvo e napravil s Toyota Maik Gaskoi tazi godina!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Da vidim dali shte uspeqt da seprevarnat v konkurenti na Ferrari kakto tvurdqha...

 

Ami ne znam dali 6te sa 4ak tolkova silni kolkoto tvardqt!! :confused Obeden sym samo v edno 4e taq godina nqma sa tolkova slabi kato minalata godina!! :) Se pak novata kola e pravena ot Gaskoin koito baq razbira ot teq ne6ta!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Аве,какво стана с пистата в Русия?Ще има ли състезане в страната на братушките или не?Бтв:кога е състезанието в Австралия тази година?

Международната автомобилна федерация (FIA) утвърди календара за предстоящия сезон във Формула 1, съобщава "Газета". Дебют през следващата година ще направи Гран При на Турция, което е насрочено за 21 август.

Австралия - 6 март

Малайзия - 20 март

Бахрейн - 3 април

Сан Марино - 24 април

Испания - 8 май

Монако - 22 май

Гран При на Европа - 29 май

Канада - 12 юни

САЩ - 19 юни

Франция - 3 юли

Великобритания - 10 юли

Германия - 24 юли

Унгария - 31 юли

Турция - 21 август

Италия - 4 септември

Белгия - 11 септември

Бразилия - 25 септември

Япония - 9 октомври

Китай - 16 октомври

Link to comment
Share on other sites

Ей,да му се не види!В Турция ще има писта!Баща ми ми е разправял,че едно време,когато от Формула 1 решили да направят кръг в някоя от страните в соцлагера,имало идея да се направи писта край Сливен.Само че тогава унгарците ни изпреварили докато нашенци се натуткат.Представяте ли си Гранд При Сливен или още по-яко Пловдив!Пък и щеше да има бая посещаемост,ако не от българи,поне от гърци,турци,сърби,а и бая туристи през лятото.

Link to comment
Share on other sites

Ей,да му се не види!В Турция ще има писта!Баща ми ми е разправял,че едно време,когато от Формула 1 решили да направят кръг в някоя от страните в соцлагера,имало идея да се направи писта край Сливен.Само че тогава унгарците ни изпреварили докато нашенци се натуткат.Представяте ли си Гранд При Сливен или още по-яко Пловдив!Пък и щеше да има бая посещаемост,ако не от българи,поне от гърци,турци,сърби,а и бая туристи през лятото.

 

:woot :woot :woot :woot :woot :woot :woot

 

6te6e da e mnogo qko da ima pista u nas ama uvi nqma :sick

Link to comment
Share on other sites

Време е Кими да вземе вече първата си титла шото има доста да настига! Малко съм разочарован, че Макларън освободиха Култард, но дано да е за добро и Монтоя да помогне за спечелването на титлата :)

Link to comment
Share on other sites

Ферари вади новия болид за Гран При на Испания

14.01.2005

Спорт НетИнфо

Формула 1

Новият болид на Ферари за сезона във Формула 1 през 2005 година ще направи състезателния си дебют в официален старт на Гран При на Испания през май, обяви директорът на отбора.

"Ще представим новия болид официално в края на февруари. Ще започнем шампионата с модела F2004В с някои промени заради новите изисквания на правилника и с него ще бъдем 4 състезания. Според новите разпоредби имаме право на един двигател за два старта и искаме да направим два цикъла преди да дебютираме с новия болид", обясни Тод.

 

Гран При на Испания е на 8-и май. Миналата година Ферари спечели общо 15 от 18-те старта в шампионата и през новия сезон ще преследва седма поредна титла при конструкторите.

Link to comment
Share on other sites

trqbva nqkoi da se protivopostavi, no ne i tazi godina!!! Schumacher RULEZZZ!!!

 

A ne se znai kakvo 6te stane ne moje vednaga pak Schumaher da go pravim 6ampion!Ot kade zaete 4e primerno nqma da pretarpi tejka katastrofa kato brat si!!Imam mnogo faktori za tova ne byrzaite :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да даде линкове за екскурзии до Турция за Формулата там. Засега намерих на една фирма ,някакъв 'Партнърс' ,но не може да се разбере 100-350 евро е билета за съзтезанието или цялата екскурзия

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...