Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

а когато барикело се восе6е по бързо вси4ки знаем какво ре6ение взима6е тод!!!!

И не само тогава. Наистина доста "интересно" се получава когато съотборника на Шумахер просто задържа останалите пилоти за да може да си вземе преднина. Направо "честно" извоювани титли!

Link to comment
Share on other sites

не само тогава. Наистина доста "интересно" се получава когато съотборника на Шумахер просто задържа останалите пилоти за да може да си вземе преднина. Направо "честно" извоювани титли!

и най-ло6ото е 4е доеи не се срамува6е от това,сяка6 е не6то съвсем нормално... :angry1

Link to comment
Share on other sites

и най-ло6ото е 4е доеи не се срамува6е от това,сяка6 е не6то съвсем нормално... :angry1

какво нередно виждате в това :confused естествено, че ще ги задържа всеки би го направил за съотборника си. а пък и баричело не ги задържа с непозволени средства просто си кара човека. това че не могат да го изпреварят си е проблем на другите пилоти :)

Link to comment
Share on other sites

какво нередно виждате в това  естествено, че ще ги задържа всеки би го направил за съотборника си. а пък и баричело не ги задържа с непозволени средства просто си кара човека. това че не могат да го изпреварят си е проблем на другите пилоти 

ами 6том според теб е нормална съотборника ти да спира на финала за да мине6 ти и после като се покаже6 пред публика да каже6 4е си най-великия и наи добрия !някои пускал ли е Сена,Фанджо,Прост,Лауда!!!!Никои,сами са пе4елии!!!!

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен :angry: Шуми винаги е признавал жестовете на Баричело ("подарената победа"). Спомнете си състезанието в Австрия преди 2-3 години, когото бразилеца пусна Шуми точно приди финала, кой се качи на върха на стълбичката за награждаване? -> разбира се БАРИЧЕЛО, дори след този жест от страна на Шумахер, ФИА искаше да накаже отбора с доста солена глоба ?? ???$ :punk

Link to comment
Share on other sites

Не съм съгласен  :angry: Шуми винаги  е признавал жестовете на Баричело ("подарената победа"). Спомнете си състезанието в Австрия преди 2-3 години, когото бразилеца пусна Шуми точно приди финала, кой се качи на върха на стълбичката за награждаване? -> разбира се БАРИЧЕЛО, дори след този жест от страна на Шумахер, ФИА искаше да накаже отбора с доста солена глоба ?? ???$  :punk

 

stiga ste govorili gluposti ve

ami estestveno 4e shte iskat da go nakajat

pomislete malko predi da pishete

 

tova 4e ste fenove na shumi ne zna4i 4e trqbva da go zashtitavate za vsi4ko koeto e napravil

Link to comment
Share on other sites

аве пи4 ако спе4ели6 6-цата от тото 6то не ми даде6 фи6а да изтегля парите и после за да ти покажа колко съм ти благодарен 6те ти подаря тоя фи6!!!Според мен си е 1 страхотен жест какво като парите остават при мен!

Link to comment
Share on other sites

аве пи4 ако спе4ели6 6-цата от тото 6то не ми даде6 фи6а да изтегля парите и после за да ти покажа колко съм ти благодарен 6те ти подаря тоя фи6!!!Според мен си е 1 страхотен жест какво като парите остават при мен!

Ха ха ха! Много точно сравнение. :D Поведението на екипа на Ферари никога не е заслужавало уважение :inqn

Link to comment
Share on other sites

И не само тогава. Наистина доста "интересно" се получава когато съотборника на Шумахер просто задържа останалите пилоти за да може да си вземе преднина. Направо "честно" извоювани титли!

На това в някой спортове и държави му се вика "ОТБОР". Ама на нас българите ни е непозната тази думичка кво значи. В края на краищата ФЕРАРИ, плаща обяда, ФЕРАРИ ще казва кой трябва да победи от двамата. Затова и направиха толкова титли, защото са отбор, като едно цяло. Конкурентите Уилямс и Макларън...ми нямат отбор, имат фабрика и двама пилоти. Да сте виждали да си помагат? Аз лично не помня такова нещо.

И господин "великият ЛЕДЕН" колко пъти презори колата от напъване да гони баткото, вместо да трупа точки за отбора?

Link to comment
Share on other sites

На това в някой спортове и държави му се вика "ОТБОР". Ама на нас българите ни е непозната тази думичка кво значи. В края на краищата ФЕРАРИ, плаща обяда, ФЕРАРИ ще казва кой трябва да победи от двамата. Затова и направиха толкова титли, защото са отбор, като едно цяло. Конкурентите Уилямс и Макларън...ми нямат отбор, имат фабрика и двама пилоти. Да сте виждали да си помагат? Аз лично не помня такова нещо.

але пи4 няма 5 4аса ле кога успя да прекали6 с алкохола!!!! :confused

Link to comment
Share on other sites

На това в някой спортове и държави му се вика "ОТБОР"....

много си прав. за пример мога да дам ВЕЛИКИЯ Монтоя когато блъсна съотборника си :lol: кажете това отборна игра ли е? а политиката на ферари си е такава. все пак който плаща той поръчва музиката не мислите ли? ако баричело не му е кеф може да се махне никой не го е вързал. всички признават превъзходството на ферари и, че не могат да ги настигнат. Вие ся като удавници за сламка сте се хванали. що баричело помага на шуми, ами ще му помага разбира се нали за това му плащат :angry: не стига, че преебаха цялата формула 1 за да направят другите отборчета по-равнопоставени на ферари ами пак недоволствате.

Link to comment
Share on other sites

stenli,ти гледал ли състезание от ф1?!?!?!?! :confused ако ми напи6е6 4е си гледал няма да ти повярвам...прсото какво да ти кажа...правилата били за да направяр другите отбори по силни ха сигорно макларън са платили за да вкарат новото правило за двигателите!!!:)Дже съм сигорен!!!!!!!копелета :devil

Link to comment
Share on other sites

але пи4 няма 5 4аса ле кога успя да прекали6 с алкохола!!!! :confused

OFFTOPIC:

АМАН БЕ!!!! Модераторите, спите ли или изтрезнявате? От 'господин' правилно пишещият К_Pax темата замяза на битпазар.

Нещо различно да измислиш от "верно го каза, не бе нищо не разбираш, и т.н. да не ти цитирам изказванията???!! :sayjin " Или просто трябва да те съжалявам, може лоботомия да са ти правили, знам ли...или просто по рождение толкова си можеш.

А това дали съм прекалил или не си е лично моя работа и не мисля че трябваше да се правиш на оригинален в темата. Или страдаш от липса на внимание ?

Ама за целта си има други сайтове, не е тук мястото.

Извинявам се на всички за това, но просто не се можах да се въздържа. Заради ей такива плямпала нищо не може да се намери във форума

OFFTOPIC:

А за това кой колко добре се представя на тестовете, нека изчакаме началото на сезона. Не един и два пъти Ферари официално са казвали "Ами тази година не сме много добре, нещо колата не върви и дрън-дрън", докато не почнат състезанията, после нещата сякаш се обръщат :P .

Link to comment
Share on other sites

stenli,ти гледал ли състезание от ф1?!?!?!?! :confused ако ми напи6е6 4е си гледал няма да ти повярвам...прсото какво да ти кажа...правилата били за да направяр другите отбори по силни ха сигорно макларън са платили за да вкарат новото правило за двигателите!!!:)Дже съм сигорен!!!!!!!копелета :devil

направиха го за да направят ферари по-слаби или отричаш. не знам аз ли не съм гледал Ф1 или ти? толкова много се говори, че промените се правят с цел да се намали превъзходството за да стане по-интересна ти сега твърдиш обратното. не знам сигурно аз се побърквам и не знам кво гледам :bgrin:

 

 

едит: да не би да я гледаш без звук за да не си разбрал за какво иде реч в тея промени :confused

Edited by Stenli
Link to comment
Share on other sites

направиха го за да направят ферари по-слаби или отричаш. не знам аз ли не съм гледал Ф1 или ти? толкова много се говори, че промените се правят с цел да се намали превъзходството за да стане по-интересна

 

Това е така, само че защо се получи така? Защото беше да удариш джакпота със тая титла на Ферари след 17-18 години на сухо. И понеже Бърни е едно алчно британско к****е, така се престара, че сега сам не може да ги спре. Не умаловажавам по никакъв начин труда на екипа или на пилотите, обаче това нямаше да се случи ако не беше щедрата подкрепа на ФИА. Сега просто искам някой да ми каже в прав текст, че това не е така!!! Има ли такъв???

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

..............и ако не беше щедрата подкрепа на ФИА.  Сега просто искам някой да ми каже в прав текст, че това не е така!!! Има ли такъв???

аз определено не съм такъв човек. и искам да те подкрепя за думите ти, относно нагласистиката на ФИА. по-нагоре беше споменато намерението да санкционират Ферари за нареждането да се отстъпи позицията на Ш. Но намерение не е същото като изпълнение. накзание така и не последва. обратните примери са безбройни - Кими изпреварва Шумахер, следва наказание за опасно каране, Монтоя се доближава до Шумахер, следва наказание за опасно каране, Макларън предизвикват революция в двигателите, следва забрана на употребата на берилий седмица преди началото на сезона, Уилямс взима две от челните места в един от стартовете, следва дисквалификация за по-ниско с 5мм антикрило под болида БЕЗ да се отчита износването на гумите от състезанието..... мога и още да изброявам, ама не искам. Ако може някой да ми даде пример за една санкция наложена на Ферари, каквато и да е от годините когато Бърни контролира Ф1. ще съм му благодарен и ще мога да я сравянвам с всичките други налагани санкции.

 

на всички почитатели на червените италианци мога само да им пожелая един ден да успеят да погледнат безпристрастно на състезанието и да си направят СОБСТВЕНИ заключения, кой какъв пилот е и кои инженери как работят, а не да ми повтарят вестникарски изрезки.

Edited by mobo
Link to comment
Share on other sites

Ако може някой да ми  даде пример за една санкция наложена на Ферари, каквато и да е от годините когато Бърни контролира Ф1. ще съм му благодарен и ще мога да я сравянвам с всичките други налагани санкции.

 

 

Сещам се за такава, обаче тя изтрая точно 3 дни. Става въпрос за 1999 година, когато беше големият скандал с дефлекторите. Взеха точките на Ферари в неделя, в сряда им ги върнаха. За пореден път се опитаха да закопаят Макларън, като на Ървайн му беше достатъчно да завърши втори дори и при победа на Хакинен и ставаше шампион. Но Мика показа отново, че е може би най-добрия пилот карал някога във Формула 1

Link to comment
Share on other sites

Не си ли спомняте Индианаполис`02 кой победи и как??? :D Еми като не гледате Ф1 редвно много ясно че няма да знаете. А за наказанието май сте ме разбрали грешно. Вярно е, че искаха да ги накажат за "подарената" победа, но искаха да ги накажат и за това че Шуми отстъпи място #1 на почитната стълбичката, на Баричело защото по традиция, а и по правилата победителят трябва да заеме #1. И още нещо Ферари е силен отбор и печели с отборна тактика и разбирателство в самия тим, също с добрите спонсори и съдружници -> така не се нарушават правилата, а някои "ТОП" :wacko: отбори (Макларън и БМВ) :sick не могат да изградят отборна тактика и решават че могат да победят с нарушаване на правилата :angry1 ПРИМЕР: Канада`04 Монреал БМВ -> по-големи спирачни дискове => по-малък спирачен път но уви и с измама Ферари немогат да бъдат спряни. :punk

Link to comment
Share on other sites

Не си ли спомняте Индианаполис`02 кой победи и как???  :D Еми като не гледате Ф1  редвно много ясно че няма да знаете.  А за наказанието май сте ме разбрали грешно. Вярно е, че искаха да ги накажат за "подарената" победа, но искаха да ги накажат и за това че Шуми отстъпи място #1 на почитната стълбичката, на Баричело защото по традиция, а и по правилата победителят трябва да заеме #1. И още нещо Ферари е силен отбор и печели с отборна тактика и разбирателство в самия тим, също с добрите спонсори и съдружници -> така не се нарушават правилата, а някои "ТОП"  :wacko: отбори (Макларън и БМВ)  :sick  не могат да изградят  отборна тактика и решават че могат да победят с нарушаване на правилата :angry1  ПРИМЕР: Канада`04 Монреал БМВ -> по-големи спирачни дискове => по-малък спирачен път но уви и с измама Ферари немогат  да бъдат спряни.  :punk

ми и аз казвам точно това ве пич, на Ферари само "възнамеряват" да наложат наказания, докат на сички други секирите се сипят кат луди. и за отборната политика си прав - много е важно да си в един отбор със съдията :)

тая година банките са иззели контрола на Ф1 от ръцете на Бърни и може би ще имаме възможност да гледаме едно истинско състезание.

Link to comment
Share on other sites

stenli,ти гледал ли състезание от ф1?!?!?!?! :confused ако ми напи6е6 4е си гледал няма да ти повярвам...прсото какво да ти кажа...правилата били за да направяр другите отбори по силни ха сигорно макларън са платили за да вкарат новото правило за двигателите!!!:)Дже съм сигорен!!!!!!!копелета :devil

 

Абе пич ти само тоя колко е гледал ония колко е гледал, струва ми се, че се заяждаш умишлено с цел трупане на постове, тебе досега не те чух да казваш за кого що си от кога гледаш, нещо ми се струва, че си хората знам и мога всичко. Аре земи се спри малко, Ферари са си номер 1 и никой не може да го промени и не ми задавай повече глупави въпроси.

Link to comment
Share on other sites

За всички, които не обичат Ферари вижте TOЗИ САЙТ и особено рубриките FAILED RACES и NEW PHOTOS :devil

Наистина приятен сайт! :punk Надявам се DREBNIA да може да даде логично обяснение за поне един от гафовете на Шумахер, заснети в този сайт.

Link to comment
Share on other sites

Наистина приятен сайт!  :punk Надявам се DREBNIA да може да даде логично обяснение за поне един от гафовете на Шумахер, заснети в този сайт.

Стига бе това са пълни глупости :angry1 :angry1 И аз не харесвам Шумахер, но тои си е велик пилот и никои не може да го отрече :angry:

Link to comment
Share on other sites

Стига бе това са пълни глупости :angry1  :angry1  И аз не харесвам Шумахер, но тои си е велик пилот и никои не може да го отрече :angry:

 

Стига си повтарял едно и също бе човек. Ще ти дам един пример с твоя любим Ливърпул. Като всеки техен фен, най-вероятно мразиш Ман Юнайтед. Това, че червените "дяволи" са най-силни в този момент, в момент, в който нямат реална конкуренция, не означава че са велики. Манчестър са най-богатият клуб в света. Кой ще им съперничи, Арсенал, които едва свързват двата края, или Ливърпул, които няколко години наред бяха под игото на Жерар Улие?

Същото е във Формула 1. ФЕрари са най-богати, имат огромни заводи и производствени мощности, на които единствено Макларън може да съперничи, но само от 3-4 месеца откакто построиха новия си завод. В годините, в които Ф1 пропада, тия червени ******* печелят титли и им се радват. Това си е пир по време на чума. Все едно да откраднеш близалка от дете! Вкусно ли ще ти е? Е, Ферари нямат такива скруполи и въобще не ги боли, че правят история на гърба на тимовете, които ФИА направо закопа. Прави си изводите сам!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...