Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Ми ако знаеш какво означама реклама на Ф1 в "Третия свят" (демек САЩ) ще схванеш.... ;)

Ясно ми, е какво значи реклама в САЩ. Не ми стана ясно защо това се случва в САЩ?

 

Извинявам се, ако проявявам силен идиотизън, но не схващам? :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Леле докато ме нямаше колко глупости са се изписали. :)

 

Отборите с М да го ДУХАТ!!! :angry1 Бриджстоун SUX!

Ф1 се опита да си направи реклама, но вместо това изпуснха положението. Питате ли се защо това се случи точно в САЩ. - Не е заради завоя.......

 

 

Да да реклама страшна реклама направиха!!П скоро СТАНА анти-релкама и надил някой Американец ще иде на състезание от Ф1

Link to comment
Share on other sites

Да да реклама страшна реклама направиха!!П скоро СТАНА анти-релкама и надил някой Американец ще иде на състезание от Ф1

 

Ми кво кефи се бе. Тия са такива селяни че няма накъде. Няма да минат и 20 мин. и ония ще отидат да пият бира ( а тяхната бира не струва :sick ). Ако си на състезание в Европа и направят такава издънка като в САЩ всички ще си отидат недоволни и дотам. Никой няма да хвърля бутилки на пистата. Така че мойта позиция е да се махне ГП на САЩ и да карат без него.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Ясно ми, е какво значи реклама в САЩ. Не ми стана ясно защо това се случва в САЩ?

 

Извинявам се, ако проявявам силен идиотизън, но не схващам?  :blink:

САЩ си знаят само НАСКАР, КРТ-сериите... и такива глупости. Коли, които могат да завиват само надясно или наляво (В ЗАВИСИМОСТ ОТ ОВАЛА) :angry1

Затова Ф1 се опитва да завладее тамошните "фенове" които вече се броят на пръстите на едната ръка, но и с интриги надали ще се получи. :lol:

Link to comment
Share on other sites

САЩ си знаят само НАСКАР, КРТ-сериите... и такива глупости. Коли, които могат да завиват само надясно или наляво (В ЗАВИСИМОСТ ОТ ОВАЛА) :angry1

Затова Ф1 се опитва да завладее тамошните "фенове" които вече се броят на пръстите на едната ръка, но и с интриги надали ще се получи. :lol:

За НАСКАР-а и другитте серии си прав но според шефовете на отбори с гуми М изкопаха гроба на ГП на САЩ :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Ми кво кефи се бе. Тия са такива селяни че няма накъде. Няма да минат и 20 мин. ионияще отидат да пият бира ( а тяхната бира не струва  :sick ). Ако си на състезание в Европа и направят такава издънка като в САЩ всички ще си отидат недоволни и дотам. Никой няма да хвърля бутилки на пистата. Така че мойта позиция е да се махне ГП на САЩ и да карат без него.

Така е :) има още 100 000 000 000 001 писти на които могат да се повеждат състезания и в Европа (СССР опс - Русия) или в АФРИКА, а защо да не гледаме Ф1 и в Аржентита може би? Тъпите АМЕРИКАНЦИ да пукат!!! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Ми кво кефи се бе. Тия са такива селяни че няма накъде. Няма да минат и 20 мин. ионияще отидат да пият бира ( а тяхната бира не струва  :sick ). Ако си на състезание в Европа и направят такава издънка като в САЩ всички ще си отидат недоволни и дотам. Никой няма да хвърля бутилки на пистата. Така че мойта позиция е да се махне ГП на САЩ и да карат без него.

 

 

Така е :)  има още 100 000 000 000 001 писти на които могат да се повеждат състезания и в Европа (СССР опс - Русия) или в АФРИКА, а защо да не гледаме Ф1 и в Аржентита може би? Тъпите АМЕРИКАНЦИ да пукат!!! :angry1

 

Аве вие двамата що не идете да направите и състезание в чукотка ако искате или на северния полюс!!Много ясно че там ако има състезание никой няма да гледа(зрители по трибуни) и няма да има реклами няма да има спонсори няма да има нищо!!Американците може са тъпи прости и кви ли не но знаят как се прави бизнес и да печелят!!За това Америка няма се махне от календара на Формулата колкото и да не ви харесва!!Все пак във Формулата има и голяма част бизнес!

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Аве вие двамата що не идете да направите и състезание в чукотка ако искате или на северния полюс!!Много ясно че там ако има състезание никой няма да гледа(зрители по трибуни) и няма да има реклами няма да има спонсори няма да има нищо!!Американците може са тъпи прости и кви ли не но знаят как се прави бизнес и да печелят!!За това Америка няма се махне от календара на Формулата колкото и да не ви харесва!!Все пак във Формулата има и голяма част бизнес!

То пък вече има значение дали САЩ ще е в календара? :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аве вие двамата що не идете да направите и състезание в чукотка ако искате или на северния полюс!!Много ясно че там ако има състезание никой няма да гледа(зрители по трибуни) и няма да има реклами няма да има спонсори няма да има нищо!!Американците може са тъпи прости и кви ли не но знаят как се прави бизнес и да печелят!!За това Америка няма се махне от календара на Формулата колкото и да не ви харесва!!Все пак във Формулата има и голяма част бизнес!

 

 

То пък вече има значение дали САЩ ще е в календара? :laughing:  :laughing:

 

 

Аз предлагам ГП на Канада ( втора писта ) като в Германия :) . Може и в Южна Африка. Пистата мисля че се казваше Каялами или нещо такова. А японците не правят ли бизнес? кво им пречи и те да си направят втора писта? Винаги съм искал ГП на Финландия... А и без тва в САЩ само овали има. Пистата в Уоткис Глен ( тя така се казва де ) мисля че съвсем е занемарена ( ако още съществува естествено ). Ами ГП на Португалия. Състезанията пак ще се провеждат на Ещорил. Виждаш ли ся че има мнооооого по-яки писти и никой във ФИА и Ф1 не е умрял за един САЩ.

Link to comment
Share on other sites

а защо да не гледаме Ф1 и в Аржентита може би?

Аз лично преди време гледах, ти не си ли? Та пистата е махнаха от календара, защото FIA даде адски много пари за реконструкция и те изпълниха малко неща.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично преди време гледах, ти не си ли? Та пистата е махнаха от календара, защото FIA даде адски много пари за реконструкция и те изпълниха малко неща.

 

 

Пистата в Аржентина мисля че беше използвана за последно 1998. Ама няма да е зле да я оправят. ФИА обаче са мноооого стиснати. За малайзия отпуснаха пари, за индианаполис само достроиха няколко завойчета направиха и тва е. По добре е да има състезание ( което евентуално да замести САЩ ) в Европа щото и на батко ви Бърни Екълстоун му излиза суровичко... :crazy: :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Аз лично преди време гледах, ти не си ли? Та пистата е махнаха от календара, защото FIA даде адски много пари за реконструкция и те изпълниха малко неща.

Гледал съм как да не съм гледал Аржентина `98 Шуми №1 `97 Вилньов №1 и т.н. Спомнам си го сякаш беше вчера :bgrin: :) :D :D :P.

 

Да не забравяме и познатата ни АВСТРИЯ. :punk

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Аз лично много харесвам пистата в Австрия и страшно ме е яд че не фигурира в календара!!Но разберете момчета в щатите много пари се хварлиха да направят завойчетата както ги наричате и затова скоро няма да излезне тази писта от календара!!Пък и дядо Бърни така да се каже са дупе и гащи с собственика на пистата!! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз лично много харесвам пистата в Австрия и страшно ме е яд че не фигурира в календара!!Но разберете момчета в щатите много пари се хварлиха да направят завойчетата както ги наричате и затова скоро няма да излезне тази писта от календара!!Пък и дядо Бърни така да се каже са дупе и гащи с собственика на пистата!! :wacko:

Много ама много правилно Блиц_Криг ти спомена пистата в Портогалия Само да ти кажа че тя може би никога повече няма да влезне в календара щото изискванията към сигурността се повичиха а за тва естествено се плаща и за реконструкции Само че коментаторите казах че тези пари за реконструкции потъвали в дън земя

Link to comment
Share on other sites

Много ама много правилно Блиц_Криг ти спомена пистата в Портогалия Само да ти кажа че тя може би никога повече няма да влезне в календара щото изискванията към сигурността се повичиха а за тва естествено се плаща и за реконструкции Само че коментаторите казах че тези пари за реконструкции потъвали в дън земя

Пистат в Ещорил вече се използава само за Moto GP вече и едва ли ще върнат формулата някога там. А доколкото пистат в Аржентина това наистина е добра идея и вместо да правят тази забутана писта до бурса да е бяха реконструирали и подобрили малко. Пистата в Индианаполис няма да е махнат защото се губи огромния американски пазар и се съмнявам че отборите ще искат да е премахнат.

Link to comment
Share on other sites

Ми ако знаеш какво означама реклама на Ф1 в "Третия свят" (демек САЩ) ще схванеш.... ;)

 

Аз ли нещо бъркам, или всеприетото значение на "третияТ свят" не всключва Америка? Не знам дали си го казал сериозно или просто си се заразил от Дон Чефо да използваш разни неща в преносен смисъл като онова за светлинните години. Ако обичаш дай малко повече инфо по въпроса. Как реши, че САЩ е в "третият свят"?

Link to comment
Share on other sites

Аз бях слушал едно интервю с дядо Бърни и по повод забраната на реклама на цигари и алкохол в накои страни и той каза:Аз имам намерение да огранича евро ГП до по-малко от 10 Има много други държави в който да се провеждат състезания от Ф1 Много правилно ама той що не земе да се забута на майната си пък да видим някои ще го гледа ли

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Аз бях слушал едно интервю с дядо Бърни и по повод забраната на реклама на цигари и алкохол в накои страни и той каза:Аз имам намерение да огранича евро ГП до по-малко от 10 Има много други държави в който да се провеждат състезания от Ф1 Много правилно ама той що не земе да се забута на майната си пък да видим някои ще го гледа ли

 

Да бе, верно. Да вземе да направи по едно състезание в Сомалия, Мозамбик, Чад, Бутан......тва са все големи пазарни удари ей ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз ли нещо бъркам, или всеприетото значение на "третияТ свят" не всключва Америка? Не знам дали си го казал сериозно или просто си се заразил от Дон Чефо да използваш разни неща в преносен смисъл като онова за светлинните години. Ако обичаш дай малко повече инфо по въпроса. Как реши, че САЩ е в "третият свят"?

Явно не следиш Ф1 :P и не четеш предишните постове! :)

 

Едит: Ето може да ми потърсиш пост-а :) ако желаеш :P

САЩ си знаят само НАСКАР, КРТ-сериите... и такива глупости. Коли, които могат да завиват само надясно или наляво (В ЗАВИСИМОСТ ОТ ОВАЛА)

Затова Ф1 се опитва да завладее тамошните "фенове" които вече се броят на пръстите на едната ръка, но и с интриги надали ще се получи.

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Явно не следиш Ф1  :P  и не четеш предишните постове! :)

 

Едит: Ето може да ми потърсиш пост-а :)  ако желаеш :P

 

Очевидно пък ти не следиш атомобилните спортове като цяло, защото в америка далеч не се провеждат само тези състезания. Да не говорим, че в КАРТ и Индикар има достатъчно много писти, които не са овали. Така че спри да се плюнчиш само

Link to comment
Share on other sites

Очевидно пък ти не следиш атомобилните спортове като цяло, защото в америка далеч не се провеждат само тези състезания. Да не говорим, че в КАРТ и Индикар има достатъчно много писти, които не са овали. Така че спри да се плюнчиш само

 

И кои са тези писти??? Аре кажи де! Всички са овали ( специално за Индикар ) а за КАРТ знам само 2 писти, които не са овали. Така че не се плюнчи ти а се подготви за другия път когато ще се изказваш по тоя въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Очевидно пък ти не следиш атомобилните спортове като цяло, защото в америка далеч не се провеждат само тези състезания. Да не говорим, че в КАРТ и Индикар има достатъчно много писти, които не са овали. Така че спри да се плюнчиш само

Ти пък толкова ги следиш, че... Не ги следа, защото 1.По Евроспорт дават само 500-те мили на Индианаполис, и някои стартове от НАСКАР. 2. Състезанията са през ноща. 3. Ич ми не пука к`ви състезания правят тъпите ЯНКИ! Що се отнася за пистите последнното състезание което гледах беше в НЮ МЕКСИКО, та пистата беше нещо като Албърк Парк (с вилосипедни алеи и т.н.).

 

Що се отнася за аВтомобилните (моторните) спортове като цяло стига ми, че следя Ф1, WRC, Мото ГП, 250сс, 125сс, 24 часа на Льо Ман, WTCC. ;)

 

Едит: Любимата ми писта в САЩ (която не е овал) е LagunaSeca. Невероятна писта! :) :punk

Edited by evil_smith
Link to comment
Share on other sites

Изобщо не рекитират с цел пари!!Просто отборите искаха да са сигурни че няма да има пострадали ама вие така и не го разбрахте тва нещо!!Вие да нямате родствени връзки с Хитлер или Сталин ве хора че човешкия живот няма никва стойност за вас???Кви пъзлзьовци ми говорите!!Всеки човек си пази живота и неиска да умира млад така и пилотите неискат да умрат като знаят че имат "бомба със закъснител в колите!!"

Колкото им пукаше като се убиха Ратценбергер и Сенна. Първият на тренировките, а вторият на състезанието на Имола - 1 май 1994-та. Знаеха, че е починал, но не спряха състезанието. А това са същите хора, които са и в момента.

 

Сидейки удобно пред монитора е изключително лесно да наричаш пилотите "бъзльовци".

Никога не "сидя" пред монитора, това да ти е ясно. И не вади думи от контекста с цел заяждане.

Думите за бъзльовците бяха в отговор на:

Ами що пък да е не е бойкот срешу ФИА????Като Ферари са бъзлиовци да бойкотират а само мрънкат че правилата били направени против тях сега отборите ползващи Мишлен ще го направят! Ако Бърни иска да има Формула ще му се наложи да се съборазвя с исканията на отборите!!Ако ли не ще се създаде алтернативен шампиона и това е!!

 

И пак ще си кажа мнението - не вярвам само от Бриджестоун да са знаели, че Индианаполис е била преасфалтирана. Това не е нещо, което може да се скрие. Просто Мишлен са сгрешили и искат да си намерят извинение извън компанията.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...