Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Няма нищо приемам сълзите и глупавите бъзици но те нищо не променят Ферари си направиха двойната победа а РЕНО МКЛ и компания се подготвяха за следващото съсрезание още с червения семафор на ИНДИ :angry1 :angry1 :angry1 :devil :sayjin

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хихихи, много сте злобни бе анти-Фераристите ;-)

Я да преговорим малко а?

1-во. Мишлен са ВИНОВНИ за провала. /ТОЧКА/

2-ро. Достойнство <> Пари /Ама много различно/.

3-то. Отборите с Мишлен са имали вариянт да се състезават и да сменят износена гума без наказание ако се прецени че е опасна. /Това че не могат да си настроят тактиките си е техен проблем/. А това, че Мишлен не се справиха със задачата си .... да бияха взели Бриджове назаем :-))

4-то. ПРАВИЛНИКА Е ЗА ВСИЧКИ!!!

Lepercho : Кво стана с:

Не сме озлобени от успехите на скудерията, а от простотията на някои "фенове" на отбора в този форум. Колкото до гумите, в момента положението е такова, че Алонсо и Кими могат да завършат преди шумахер дори и със 2 стопа повече. Така че, не се притеснявай за гумите. Една по една да ги сменяме пак сме пред вас 

???? ;)

Хайде малко и за англоговорящите:

 

Saturday June 18 2005

Indianapolis

 

Charlie Whiting, FIA Race Director and Safety delegate

 

Dear Mr Whiting

 

Having analysed and fully evaluated the tyre failures that have occurred over the Indianapolis Grand Prix practice sessions we have been unable to identify a root cause.

 

The current rules and timescale do not permit the use of an alternative tyre solution and the race must be performed with the qualifying tyres.

 

Michelin has in the sole interest of safety informed its partner teams that we do not have total assurance that all tyres that qualified the cars can be used unless the vehicle speed in turn 13 can be reduced.

 

Michelin very much regrets this situation, but has taken this decision after careful consideration and in the best interests of safety at the event.

 

We trust that the FIA can understand our position and we remain at your disposal if you want any further information.

 

PierBe Dupasquier

Michelin Motorsport Director

 

Nick Shorrock

Director of Michelin F1 activities

 

 

 

И отговора:

 

ЦИТАТ

Dear Mr Dupasquier,

Dear Mr Shorrock,

 

We have received your letter of 18 June.

 

We are very surprised that this difficulty has arisen. As you know, each team is allowed to bring two different types of tyre to an event so as to ensure that a back-up (usually of lower performance) is available should problems occur. It is hard to understand why you have not supplied your teams with such a tyre given your years of experience at Indianapolis.

That the teams you supply are not in possession of such a tyre will also be a matter for the FIA to consider in due course under Article 151c of the International Sporting Code.

 

No doubt you will inform your teams what is the maximum safe speed for their cars in Turn 13. We will remind them of the need to follow your advice for safety reasons. We will also ask them to ensure their cars do not obstruct other competitors.

 

Some of the teams have raised with us the possibility of running a tyre which was not used in qualifying. We have told them this would be a breach of the rules to be considered by the stewards. We believe the penalty would not be exclusion but would have to be heavy enough to ensure that no team was tempted to use qualifying tyres in the future.

 

Another possibility would be for the relevant teams repeatedly to change the affected tyre during the race (we understand you have told your teams the left rear is safe for a maximum of ten laps at full speed). If the technical delegate and the stewards were satisfied that each change was made because the tyre would otherwise fail (thus for genuine safety reasons) and that the relevant team were not gaining an advantage, there would be no penalty. If this meant using tyres additional to a teams’ allocation, the stewards would consider all the circumstances in deciding what penalty, if any, to apply.

 

Finally, it has been suggested that a chicane should be laid out in Turn 13. I am sure you will appreciate that this is out of the question. To change the course in order to help some of the teams with a performance problem caused by their failure to bring suitable equipment to the race would be a breach of the rules and grossly unfair to those teams which have come to Indianapolis with the correct tyres.Yours sincerely,

 

Charlie Whiting

FIA Formula One Race Director

 

Особенно тъмните области ;-)

И кво викате, нямали вариянт...ами че сами са си виновни за това. Баш си беше революционно поведение спрямо Бърни....

Хайде ударете по една лимонада пък дано ви мине.

Link to comment
Share on other sites

Хихихи, много сте злобни бе анти-Фераристите ;-)

Я да преговорим малко а?

1-во. Мишлен са ВИНОВНИ за провала. /ТОЧКА/

2-ро. Достойнство <> Пари /Ама много различно/.

3-то. Отборите с Мишлен са имали вариянт да се състезават и да сменят износена гума без наказание ако се прецени че е опасна. /Това че не могат да си настроят тактиките си е техен проблем/. А това, че Мишлен не се справиха със задачата си .... да бияха взели Бриджове назаем :-))

4-то. ПРАВИЛНИКА Е ЗА ВСИЧКИ!!!

Lepercho : Кво стана с:

 

????  ;)

Хайде малко и за англоговорящите:

 

Saturday June 18 2005

Indianapolis

 

Charlie Whiting, FIA Race Director and Safety delegate

 

Dear Mr Whiting

 

Having analysed and fully evaluated the tyre failures that have occurred over the Indianapolis Grand Prix practice sessions we have been unable to identify a root cause.

 

The current rules and timescale do not permit the use of an alternative tyre solution and the race must be performed with the qualifying tyres.

 

Michelin has in the sole interest of safety informed its partner teams that we do not have total assurance that all tyres that qualified the cars can be used unless the vehicle speed in turn 13 can be reduced.

 

Michelin very much regrets this situation, but has taken this decision after careful consideration and in the best interests of safety at the event.

 

We trust that the FIA can understand our position and we remain at your disposal if you want any further information.

 

Pierre Dupasquier       

Michelin Motorsport Director

 

Nick Shorrock   

Director of Michelin F1 activities

И отговора:

 

ЦИТАТ

Dear Mr Dupasquier,

Dear Mr Shorrock,

 

We have received your letter of 18 June.

 

We are very surprised that this difficulty has arisen. As you know, each team is allowed to bring two different types of tyre to an event so as to ensure that a back-up (usually of lower performance) is available should problems occur. It is hard to understand why you have not supplied your teams with such a tyre given your years of experience at Indianapolis.

That the teams you supply are not in possession of such a tyre will also be a matter for the FIA to consider in due course under Article 151c of the International Sporting Code.

 

No doubt you will inform your teams what is the maximum safe speed for their cars in Turn 13. We will remind them of the need to follow your advice for safety reasons. We will also ask them to ensure their cars do not obstruct other competitors.

 

Some of the teams have raised with us the possibility of running a tyre which was not used in qualifying. We have told them this would be a breach of the rules to be considered by the stewards. We believe the penalty would not be exclusion but would have to be heavy enough to ensure that no team was tempted to use qualifying tyres in the future.

 

Another possibility would be for the relevant teams repeatedly to change the affected tyre during the race (we understand you have told your teams the left rear is safe for a maximum of ten laps at full speed). If the technical delegate and the stewards were satisfied that each change was made because the tyre would otherwise fail (thus for genuine safety reasons) and that the relevant team were not gaining an advantage, there would be no penalty. If this meant using tyres additional to a teams’ allocation, the stewards would consider all the circumstances in deciding what penalty, if any, to apply.

 

Finally, it has been suggested that a chicane should be laid out in Turn 13. I am sure you will appreciate that this is out of the question. To change the course in order to help some of the teams with a performance problem caused by their failure to bring suitable equipment to the race would be a breach of the rules and grossly unfair to those teams which have come to Indianapolis with the correct tyres.Yours sincerely,

 

Charlie Whiting

FIA Formula One Race Director

 

Особенно тъмните области ;-)

И кво викате, нямали вариянт...ами че сами са си виновни за това. Баш си беше революционно поведение спрямо Бърни....

Хайде ударете по една лимонада пък дано ви мине.

Адски си прав за тези думи :devil :sayjin

Link to comment
Share on other sites

@lubo1972 как няма да съм озлобен като вие феновете на Ферари сте като фурнаджийски лопати!Преди няколко седмици ми се обесняваше на мен че ФИА била против Ферари защото мислила правила само и само да закопае отбора!!Сега едва ли не ми казвате че по хубава от ФИА няма защото не са разреши на Мишлен да сменят дефектните си гуми!Друг пример @evil_smith ми говорише че Ферари като преминели към Мишлен тогава щяли да разкрият истинския им потенциал а сега същия той се изказва супер критично към гумите!Аналогично @DON_CHEFO ми разправяше че Бриджстоун са едва ли не някви галоши и единствено гумите са пробелма на колата а сега ми разправя че по-хубави гуми от тези няма,защото можели да издържат цяло състезание!!Ай сега да кажете ми как да ви приема като истински фенове като вие си въртите изказванята така че на вас да ви е угодно и все друг да е виновен вие да сте правите??? :confused Или пък как да приема мнението на някви дето ми се пишат големи фенове в началото на сезона но след започването му замлъкнаха и останахме да пишем само истинските фенове като мен evil_smith,DON_CHEFO,Leper_Mesсiah,shadowhand,Mazata_Bg!!Извинете за откровнноста но си е така другите ми се обаждате само когато Ферари печелят иначе ми се спотайвате като мишки! :angry1 :angry1 АМАН ОТ ТАКИВА ДЕТО МИ СЕ ПИШАТ РАЗБИРАЧИ!!

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Ti qvno se ima6 za nai golemiq razbira4 i nai golemiq fen. Iska6 da si pi6ete v taq tema 4 du6i ? Are poemi 2-3pati dulboko vuzduh i se uspokoi.

AMAN OT TVOITO DUDNENE

Edited by Mepk
Link to comment
Share on other sites

Незнам ама или пилето е ТУРБО олиг....рен или се прай на гъзар.Какво е зел да ми размахва ръцете след кат спечели с знак КАКВО ДА НАПРАВЯ???И коментаторите на РТВ сгрешиха като казаха че кеговете с бира и минералната вода хвърляни на трасето са за М.ТЕ СА ЗА ТЪПА...ТЕ ОТ ФЕРАРИ!

Link to comment
Share on other sites

Кво са карате кат гладни цигани за парче баница! Фактът си е факт: ФЕРАРИ взеха 18 точки, другите лидери-нищо! Отборите с Мишлен за да се приберат в бокса и да бойкотират състезанието, значи са наясно с последиците! Не мислите ли? Ферари нямаха основание да бойкотират и си проведоха състезанието макар и без другите 14 пилота! И само спечелиха от цялата работа!!! Още нещо - ако не бяха ФЕРАРИ и малкото хора по трибуните щяха да си тръгнат(едва ли щяха да останат да наблюдават двубой между Минарди и Джордан за първото място ;) )

Link to comment
Share on other sites

@lubo1972 как няма да съм озлобен като вие феновете на Ферари сте като фурнаджийски лопати!Преди няколко седмици ми се обесняваше на мен че ФИА била против Ферари защото мислила правила само и само да закопае отбора!!Сега едва ли не ми казвате че по хубава от ФИА няма защото не са разреши на Мишлен да сменят дефектните си гуми!Друг пример @evil_smith ми говорише че Ферари като преминели към Мишлен тогава щяли да разкрият истинския им потенциал а сега същия той се изказва супер критично към гумите!Аналогично @DON_CHEFO ми разправяше че Бриджстоун са едва ли не някви галоши и единствено гумите са пробелма на колата а сега ми разправя че по-хубави гуми от тези няма,защото можели да издържат цяло състезание!!Ай сега да кажете ми как да ви приема като истински фенове като вие си въртите изказванята така че на вас да ви е угодно и все друг да е виновен вие да сте правите??? :confused Или пък как да приема мнението на някви дето ми се пишат големи фенове в началото на сезона но след започването му замлъкнаха и останахме да пишем само истинските фенове като мен evil_smith,DON_CHEFO,Leper_Mesсiah,shadowhand,Mazata_Bg!!Извинете за откровнноста но си е така другите ми се обаждате само когато Ферари печелят иначе ми се спотайвате като мишки! :angry1  :angry1 АМАН ОТ ТАКИВА ДЕТО МИ СЕ ПИШАТ РАЗБИРАЧИ!!

 

A ве JOZO някога да съм се отметнал от Ферари В началото на сезона проблемите с гумите на Б бяха очевидни но с течение на времето или болида на Ферари се подобрява или работата на гумите се подобрява И да аз изказах недоволството си от Б но като видях М и ми се дорева Може грам да не разбирам от смеси на гуми и как се правят те но виждам едно ПОДОБРЕНИЯ ВЪВ ВРЕМЕНАТА НА ФЕРАРИ И още нещо престанете мамка му за неуспехите на М да обвинявате Ферари ТЕ нямат нищо общо с пикливите ви гуми Аз винаги съм бил на мнение че ФИА скопи скудерията заради лични интереси ни в тва състезание Чарли Уайтинг даде да се разбере че няма да се играе по свирката на никого :angry1

И не говорете за достойнство щото 6 коли които бяха на пистата се състезаваха а банда лигльовци се прибраха в бокса и след тва ми се извиняват на публиката Та те са винпвни и извиненията им не струват Но на мен не ми пука точките са си точки Кой карал карал кой спал спал. :sayjin

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

@readou и @DON_CHEFO с последните си изкавания доказахте тезата ми че Ферари изобщо не са велик тим!!!Да става квото ще ама ние трябва да се натъкаме някак си да си земем точките кво ни пука за такива неща като достойнсотво чест няма такова нещо!!За едни кирливи 18 точки се направиха на големи гъзари!!Ферари са виновни защото както казах можеха да се приберат преди да затворят последната обиколка а не след края Шумахер да ми се съжелява и незнам си там какво ли не!!Публиката беше недоволна точно заради Ферари че не отстъпикха и те!Решение е имало ама закво да го направят така нали трябва да вземат 18 точки подарък ай чефо както казах не говори повече за подаръци че вие получихте най-големия!

 

В момента чакам решение на Бърни за промяна на правилата защото неотстъпи ли просто Формула 1 повече няма да има същия облик и популярност!!Ще си се направи нов шампионат и повечето тимове ще се преместят там!

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Не знам кой с коя теза доказъл какво, но прочетете следната история и си отговорете на въпроса след това.

 

Световно първенство по Футбол. Участват естествено най-силните - Бразилия, Аржентина, Англия, Холандия, Испания Италия, Франция, Германия. Има и по-слаби - Коста Рика, България и Иран. Другите ен са важни - допълнете си ги ако искате до бройка от 32 отбора.

Два часа преди първите мачове от групите 7 от фаворитите (всички без Бразилия) заявяват, че вместо калеври погрешка са им пратили джапанки и отказват да участват освен ако не се сложи допълнителна четвърта греда или (в краен случай) ФИФА разреши да се правят хокейни смяни, за да не прегреят джапанките.

Бразилия, която е осигурила бутонки на играчите си, като световен шампион от последните 5 световни и нежелаеща да разочарова публиката от близо и далеч, естествено излиза и в крайна сметка печели Световното след 10:1 срещу България.

В резултат феновете на останалите отбори започват да псуват колко са смешни бразилците (нищо, че те са 5 пъти поред световни шампиони, а в последното първенство са били всички противници с 10:0).

Кой е виновен?

jozo, държиш тон все едно си собественик най-малко на 5 отбора във Ф1 и имаш десетки милиарди долари. Слез на земята.

Edited by VooDooMaN
Link to comment
Share on other sites

@readou и @DON_CHEFO с последните си изкавания доказахте тезата ми че Ферари изобщо не са велик тим!!!Да става квото ще ама ние трябва да се натъкаме някак си да си земем точките кво ни пука за такива неща като достойнсотво чест няма такова нещо!!За едни кирливи 18 точки се направиха на големи гъзари!!Ферари са виновни защото както казах можеха да се приберат преди да затворят последната обиколка а не след края Шумахер да ми се съжелява и незнам си там какво ли не!!Публиката беше недоволна точно заради Ферари че не отстъпикха и те!Решение е имало ама закво да го направят така нали трябва да вземат 18 точки подарък ай чефо както казах не говори повече за подаръци че вие получихте най-големия!

 

В момента чакам решение на Бърни за промяна на правилата защото неотстъпи ли просто Формула 1 повече няма да има същия облик и популярност!!Ще си се направи нов шампионат и повечето тимове ще се преместят там!

Аре ве JOZO kaжи ми коя е вината на Ферари че победиха или че излезнаха на старта Състезанието си е състезание и правилта също въпреки че на мен не ми харесват Винаги съм го казвал и така ще си остане

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой с коя теза доказъл какво, но прочетете следната история и си отговорете на въпроса след това.

 

Световно първенство по Футбол. Участват естествено най-силните - Бразилия, Аржентина, Англия,  Холандия, Испания Италия, Франция, Германия. Има и по-слаби - Коста Рика, България и Иран. Другите ен са важни - допълнете си ги ако искате до бройка от 32 отбора.

Два часа преди първите мачове от групите 7 от фаворитите (всички без Бразилия) заявяват, че вместо калеври погрешка са им пратили джапанки и отказват да участват освен ако не се сложи допълнителна четвърта греда или (в краен случай) ФИФА разреши да се правят хокейни смяни, за да не прегреят джапанките.

Бразилия, която е осигурила бутонки на играчите си, като световен шампион от последните 5 световни и нежелаеща да разочарова публиката от близо и далеч, естествено излиза и в крайна сметка печели Световното след 10:1 срещу България.

В резултат феновете на останалите отбори започват да псуват колко са смешни бразилците (нищо, че те са 5 пъти поред световни шампиони, а в последното първенство са били всички противници с 10:0).

Кой е виновен?

 

Хайде сега неставай смешен моля ти се да ми говориш за джапанки и калеври!!Точно ако тея имаха джапанки много ясно че нямаше да излезнат на терена както направи Мишлен пък и като няма 31 отбора няма да стане никво първенство но Ферари взеха победа при нещо си дето неможе да се нарече състезание!!Пък и ти ми говориш за нереални неща!! :angry1 Всеки тук знае че Мишлен щяха да издържат състезанието чрез промяна на налягането или с други настройки !!Вие сега искате да ме убедите че Мишлен нямаха да изкарат това състезане щото са боклуци или едва ли не джапанки!!Кое ви дава това право да не би в миналите състезания всичките им боли да са отпадали заради дефектни гуми??Просто компанията искаха да са сигурни на 100% че няма да пострада пилот!!Нали все пак ФИА прави уж спорта по-безопасен а сега не се съобрази с тези искания за да се запази сигурноста на пистата!Пък има и огромна разлика между футбола и моторните спортове!!

 

Хайде сега вие ми давата сумати примери аз ще ви дам 1 реален и възможен не измислен!!!Ама аз щя ви давам пример в Формула 1 а не някви измислици и очаквам такива примери а не несъизмерими неща!!Да приемем че другите тимове се съгласиха да карат с тези гуми!!Тръгват тези коли от старта и изведнъж на стартфиналната права в примерно 10-та обиколка първия да речем Трули с гума Мишлен заради дефект изхвърча в стена след него става верижна катастрофа и в нея загива примерно 3-ма пилоти от които в навалицата примерно е и Шумахер с Брудстоун!!Какво като е с други гуми загива и той защото примерно някой го е закачил и тои се удря в стени и други такива!!Следователно е била застрашена и сигурноста на другите пилоти които карат с Бружстоун!!Кой е виновен в това положение??? :confused :confused Аз ще ви отговоря ФИА е виновна защото уж твърди че подобрява сигурноста на пистата а при еднин подобен проблем при който може да вземе решение тя си е замълчала!!Ако ми кажете че така ситуация е невъзможна просто незнам!

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Хайде сега неставай смешен моля ти се да ми говориш за джапанки и калеври!!Точно ако тея имаха джапанки много ясно че нямаше да излезнат на терена както направи Мишлен пък и като няма 31 отбора няма да стане никво първенство но Ферари взеха победа при нещо си дето неможе да се нарече състезание!!Пък и ти ми говориш за нереални неща!! :angry1 Всеки тук знае че Мишлен щяха да издържат състезанието чрез промяна на налягането или с други настройки !!Вие сега искате да ме убедите че Мишлен нямаха да изкарат това състезане щото са боклуци или едва ли не джапанки!!Кое ви дава това право да не би в миналите състезания всичките им боли да са отпадали заради дефектни гуми??Просто компанията искаха да са сигурни на 100% че няма да пострада пилот!!Нали все пак ФИА прави уж спорта по-безопасен а сега не се съобрази с тези искания за да се запази сигурноста на пистата!Пък има и огромна разлика между футбола и моторните спортове!!

 

Хайде сега вие ми давата сумати примери аз ще ви дам 1 реален и възможен не измислен!!!Ама аз щя ви давам пример в Формула 1 а не някви измислици и очаквам такива примери а не несъизмерими неща!!Да приемем че другите тимове се съгласиха да карат с тези гуми!!Тръгват тези коли от старта и изведнъж на стартфиналната права в примерно 10-та обиколка първия да речем Трули с гума Мишлен заради дефект изхвърча в стена след него става верижна катастрофа и в нея загива примерно 3-ма пилоти от които в навалицата примерно е и Шумахер с Брудстоун!!Какво като е с други гуми загива и той защото примерно някой го е закачил и тои се удря в стени и други такива!!Следователно е била застрашена и сигурноста на другите пилоти които карат с Бружстоун!!Кой е виновен в това положение??? :confused  :confused Аз ще ви отговоря ФИА е виновна защото уж твърди че подобрява сигурноста на пистата а при еднин подобен проблем при който може да вземе решение тя си е замълчала!!Ако ми кажете че така ситуация е невъзможна просто незнам!

виновни са "филмите" именно заради инцидента на ралф мишлен искаха по голяма сигурност и повече шикани Ами на МОНЦА какво ще правят :sayjin

Link to comment
Share on other sites

виновни са "филмите" именно заради инцидента на ралф мишлен искаха по голяма сигурност и повече шикани Ами на МОНЦА какво ще правят :sayjin

ami na monza 6a pokajat na zvezdniq tim na Ferrari 4e ni6to ne struvat!Ei tva 6a napravat i togava 6a se nasera da vi se podigravam presileni fenove takiva!!!!! :sayjin :sayjin :sayjin :sayjin

Link to comment
Share on other sites

ami na monza 6a pokajat na zvezdniq tim na Ferrari 4e ni6to ne struvat!Ei tva 6a napravat i togava 6a se nasera da vi se podigravam presileni fenove takiva!!!!! :sayjin  :sayjin  :sayjin  :sayjin

 

:sick Драйфа ми се от такива постове. По назад и аз писах за Монца и там казах че Мишлен ще направят някъв по-добър модел гуми, няма начин. Защото сега ферари се завърнаха ( макар и по най-изчанчения начин :huh: ) и до Монца ( че и след тва ) ше има бой до последна капка кръв. Прав си че бутилките бяха за ферари. Това е така защото тея дет ги хвърлят ги е яд на любимите им отбори че са се показали като страхливци и пак са спестили от състезанието.

Link to comment
Share on other sites

:sick Драйфа ми се от такива постове. По назад и аз писах за Монца и там казах че Мишлен ще направят някъв по-добър модел гуми, няма начин. Защото сега ферари се завърнаха ( макар и по най-изчанчения начин :huh: ) и до Монца ( че и след тва ) ше има бой до последна капка кръв. Прав си че бутилките бяха за ферари. Това е така защото тея дет ги хвърлят ги е яд на любимите им отбори че са се показали като страхливци и пак са спестили от състезанието.

 

И на мен ми се драйфа от такива постове!!Ай стига сте говорили че отборите са страхливци!!Ако аз сложа бомба със закъснител в колата ти(това се отнася за всички които твърдят това нещо) и след това ти се обадя по телефона когато ти си в колата и ти кажа че в колата имаш бомба ти кво ще си се возиш спокойно без да ти пука от нищо ли???Тогава или трябва си самоубиец или луд!!Една дефектна гума си е точно бомба със закъснител защото гръмни ли и пилота може да си умре от катасрофата като едното нищо а с него някой друг пилот или недай си боже зрител!Това си е естествена реакция за един човек да пази живота си а не страх ама ти май не правиш ралика межди двете!

 

 

Ами ако Ферари ги сравняняваш само с Минарди и Джордан значи наистина са направили страшно завръщане!!Да ама на следващото състезание няма да са само тези 3 отбора на пистата и Рено и Макларън ще заемат обичайното си място в таблицата демек първите места а Ферари ще се борят за 4 5 точичики колкото да не е без хич!!

Link to comment
Share on other sites

Ами ако Ферари ги сравняняваш само с Минарди и Джордан значи наистина са направили страшно завръщане!!Да ама на следващото състезание няма да са само тези 3 отбора на пистата и Рено и Макларън ще заемат обичайното си място в таблицата демек първите места а Ферари ще се борят за 4 5 точичики колкото да не е без хич!!

 

Ще поживеем пък ще видим но аз не мисля че с такава лекота ще печелят вече поне за Рено

Link to comment
Share on other sites

jozo, мислеш че си разумно мислещ ама...май съм се объркал.

Хайде ми обясни с думи прости какво са виновни Ферари, ФИА, Бриджстон и т.н. за тва че франсетата не са си свършили работата?

Друго, ако не беше станала катастрофата с Ралф някой дали щеше да разбере за проблема с гумите? Ми май не! Хайде стига глупости. Разбирам че ви боли останалите ама не плюйте по другите.

Май не си прочел и английския текст като гледам. Там си пише.

Ако някой не разбира, съкратено - Чарли Уайтинг казва "Трудно ми е да разбера как след като имахте цяла година да се подготвите за тази писта, вие не сте?!?! И защо аджеба имате само един тип гуми за уикенда след като ви са позволени 2 ????"

Хайде да ти видим коментара, че ми стана интересно.

Link to comment
Share on other sites

:angry1

jozo, мислеш че си разумно мислещ ама...май съм се объркал.

Хайде ми обясни с думи прости какво са виновни Ферари, ФИА, Бриджстон и т.н. за тва че франсетата не са си свършили работата?

Друго, ако не беше станала катастрофата с Ралф някой дали щеше да разбере за проблема с гумите? Ми май не! Хайде стига глупости. Разбирам че ви боли останалите ама не плюйте по другите. Май не си прочел и английския текст като гледам. Там си пише.

Ако някой не разбира, съкратено - Чарли Уайтинг казва "Трудно ми е да разбера как след като имахте цяла година да се подготвите за тази писта, вие не сте?!?! И защо аджеба имате само един тип гуми за уикенда след като ви са позволени 2 ????" Хайде да ти видим коментара, че ми стана интересно.

След като направи това кратко пояснение ми стана напълно ясно(става въпрос за английския)Много правилно Ферарри,Б,ФИА нямат нищо общо с тва че някой не е пратил всичките си гуми зад океана :angry1 :devil

ЕВАЛА

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Няма да обеснявам на никого за нищо lubo1972!!Написал съм всичко в предишните си постове и ми омръзна да пиша все едно и също и се някой да се прави на неразбрал щото не му е угодно!!Ако те интересува мнението ми по целия въпрос прочети ми предишните постове и се опитай да ги обмислиш!!

 

Относно Английския текст аз примерно мога да знам Немски и като го чета нищо да не разбирам!!Въпросния човек който го сложи да го беше превел целия и щях да го прочета!

Link to comment
Share on other sites

Сега се разрових из сайта на Ф1 и там пише че Монтейро се в писал в историята с този свой подиум И май той единствен се радвал ама не мога да разбера защо Имаше състезатели на пистата имаше победители и победени ПРИ КАКВИТО И ДА Е ОБСТОЯТЕЛСТВА!!!! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Сега се разрових из сайта на Ф1 и там пише че Монтейро се в писал в историята с този свой подиум И май той единствен се радвал ама не мога да разбера защо Имаше състезатели на пистата имаше победители и победени ПРИ КАКВИТО И ДА Е ОБСТОЯТЕЛСТВА!!!! :sayjin

 

И кво ...........????? :confused :confused :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Аз винаги съм бил на мнение че ФИА скопи скудерията заради лични интереси

 

"Бог дал бог взел" бе Стефчо!!!!!! Който направи скудерията шампион преди 5 годиним сега ги закопава. Само тва ще ти кажа. Ако не беше забранен тоя пуст берилий през 2000г., ферари ся нямаше да имат 5 титли подред, нито пилето да е шампион,а щеше да виси по опашките за безработни! Така че въобще не ми се оправдавай с тия работи. ОСвен това новите правила засягат в много по-голяма степен И останалите отбори, отколкото това с берилия, което засегна НАЙ-ВЕЧЕ Макларън.

 

А ако италианчетата имаха поне МАААААЛКО достойнство и самоуважение, щяха или и те да не участват, за да може да се повтори състезанието, или да се застъпят за колегите си, за да бъде разрешено на пилотите с М да използват новите гуми, които бяха докарани в неделя. Ако трябва да използвам метафорите на Voodooman (или както там се пишеше), все едно Германия да играе срещу група хора в неравностойно положение. (за чефо пояснявам, че става въпрос за инвалиди)

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

"Бог дал бог взел" бе Стефчо!!!!!! Който направи скудерията шампион преди 5 годиним сега ги закопава. Само тва ще ти кажа. Ако не беше забранен тоя пуст берилий през 2000г., ферари ся нямаше да имат 5 титли подред, нито пилето да е шампион,а щеше да виси по опашките за безработни! Така че въобще не ми се оправдавай с тия работи. ОСвен това новите правила засягат в много по-голяма степен И останалите отбори, отколкото това с берилия, което засегна НАЙ-ВЕЧЕ Макларън.

 

А ако италианчетата имаха поне МАААААЛКО достойнство и самоуважение, щяха или и те да не участват, за да може да се повтори състезанието, или да се застъпят за колегите си, за да бъде разрешено на пилотите с М да използват новите гуми, които бяха докарани в неделя. Ако трябва да използвам метафорите на Voodooman (или както там се пишеше), все едно Германия да играе срещу група хора в неравностойно положение. (за чефо пояснявам, че става въпрос за инвалиди)

 

A ако през годината която забраниха берилия тези от МКЛ бяха разкрили по-рано тайната си щеше да се получи равностойно състезание Кви са тия глупости с разрешаване и не разрешаване при вече готово написани правила който са в сила за всички колкото и да не ми се ще

 

Е това ако го кажеш дори и на най-върлия фен на МКЛ ще ти се изсмее в очите сам си помисли защо(става въпрос за първите червени букви) :sayjin :angry1 :devil

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...