Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

И да се подиграваш един тим взе 18 точки този сезон никои не го е правил СПАСЯВАЙТЕ СЕ С ТЪПИТЕ ВИ ГУМИ 

НАЙ-ЛОШАТА ПОБЕДА Е ПО-СЛАДКА ОТ НАЙ-ПРЕСТИЖНАТА ЗАГУБА

ЧЕСТИТО

Много рано  качихте тези олигофрени с тъпите им гуми на златен пиедестал сега си говорете до утре сутринта какво е трябвало да стане и какво НЕ

 

Айде престани да обиждаш хората, защото ти си най-простото парче в източна европа! Ти си точно един кон с капаци! Не приемаш чужди мнения, а слушаш само заглъхващите сигнали от пихтията в главата си. Просто нямам думи за теб! Наистина......

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аве ДОН_ЧЕФО ти прочел ли си в предишните постове кво писахме или само си флодваш ей така а????Май само си флоодваш ??

 

Ай ся кажи ми точно ти дето ми приказваше за подаръци Шумахер не получава ли най-големите подаръци сега а??И Алонсо ми перел пръсти ми Шумахер закво маха на публиката а??? :angry1  :angry1

 

Шумахер ми бил най-великия ето защото с пустата му лакомия за подаръци и титли сега вече публиката никога няма да го признае за най-великия защото ще знае че печели победите си само с измами!!Ако не става с измами става с бутане както и в това състезание щеше да отнесе и Баричело или пък щеше да блъсне и брат си в минало състезание или пък преди години отнесе Хил!!Ако беше най-великия щеше да е достоен и да покаже че и без 10 точки от подарено състезанание се става шампион.ФИА приемала правила против Ферари не ФИА приема правила Ферари да печели!!!Шумахер е най-голямата к****!!! :angry1  :angry1  :angry1

ХАХАХАХАХ ми не можели и ние да имаме малко късмет Поне си имаме гуми които издържат до финала и не ни се налага да танцуваме със станата както ГАЛФОНСО

И JOZO я ми кажи по-добра формула от тази за ставане на световен шампион ако не с агресия НИМА МОНТИ НЕ КАРА ТАКА аиде FUCK YOU понеже не може на BG

Link to comment
Share on other sites

Айде престани да обиждаш хората, защото ти си най-простото парче в източна европа! Ти си точно един кон с капаци! Не приемаш чужди мнения, а слушаш само заглъхващите сигнали от пихтията в главата си. Просто нямам думи за теб! Наистина......

Май плачеш за WARN а???? :angry1 :angry: :angry1 :angry1

Когато педалите от МакЛарън печелиха? Много ти беше весело, а???

Заради гейовете от ФИА плюеш нас и Ферари. :angry1 :angry: Айде ходи се скрий някъде. :angry1 :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ами примерно ако Шумахер и Ферари бяха достойни щяха да преберат пилотите си в бокса точно преди да пресечат финала!!Тогава щяха да са изпълнили задълженията си към рекламодателите пък и щяха да получат уважението на всички фенове и отбори!

 

То хубаво агресивно каране ама тва са на Шумахер са селски номера а не и опит да се направи не само самоубиство а да отрепе и някой със себе си !!Тва вече е безумие! :angry1 :angry1

 

Едит:Евил не само това е за Варн и Дон_Чефо ме напсува така че никой сега тук не е света вода!

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

аиде за момент да си представим обратна ситуация.бриджстон имат опасни гуми.и какво щеше да се получи никой от отборите на мишелин нямаше да е съгласен с смяна на гумите или поставяне на шикани.от тук вариянтите са два.

1.фиа разрешава смяна на гуми.резултат всички от мишлен реват че се нарушават правилата.почва се сприказките как се помагало на ферари и така на татък.

2.фиа не разрешава нищо.резултат - отборите на бриджстон правят БОЙКОТ.и кво от тва останалите 14 доволни си провеждат състезанието почти нормално.почват приказките за това как ферари правят номера и се лигавят.

знам че хората които си имат представа от настроенията в формула1 ще се съгласят с мен.

гледам формула от 16 години и по идиотско състезание от това не съм виждал но съм на мнение че ферари постъпиха правилно ! и всичко бешев в резултат от задкулисните борби на рено и макларън срещу фиа за пари разбира се.жалко много жалко този спорт лека полека си отива! :cry

Link to comment
Share on other sites

Каква титанична битка само... Много се кефя за минарди. от 1983 досега вече имат 37 точки! Урааааа! Според мен тва с "бойкота на мишлен" беше пълна глупост. Състезанието загуби смисъл. трябваше да го спрат още на 48-мата обиколка. Отново си пролича тъпотията на средностатистическия американец. Дори в България няма да хвърляме бутилки с вода. :angry1 :angry1 :angry1 . Аз ако бях на мястото на Макс Мозли ще поискам да бъде забранено да се провежда състезание в САЩ. Това е егати селянията. А Шумахер и Баричело... еми и тва се беше пълна селяния. То е хубаво да има спортна злоба ама тия двамата се изхвърлиха. пак казвам че тва беше супер яко състезание

 

П.С. Мишлен пак доказаха че не могат да направят гуми за толкова скоростни писти. Надявам се до Монца да са направили нещо по въпроса.

 

П.П.С. Ферари с нищо не са виновни. Виновни са само Мишлен и тия дето се отказаха щото им излиза по-евтино да не се състезават.

Edited by Blitz_krieg_1941
Link to comment
Share on other sites

Май плачеш за WARN а???? :angry1  :angry:  :angry1  :angry1

Когато педалите от МакЛарън печелиха? Много ти беше весело, а??

Заради гейовете от ФИА плюеш нас и Ферари. :angry1  :angry: Айде ходи се скрий някъде. :angry1  :angry:

 

 

Ами примерно ако Шумахер и Ферари бяха достойни щяха да преберат пилотите си в бокса точно преди да пресечат финала!!Тогава щяха да са изпълнили задълженията си към рекламодателите пък и щяха да получат уважението на всички фенове и отбори!

 

То хубаво агресивно каране ама тва са на Шумахер са селски номера а не и опит да се направи не само самоубиство а да отрепе и някой със себе си !!Тва вече е безумие! :angry1  :angry1

 

Едит:Евил не само това е за Варн и Дон_Чефо ме напсува така че никой сега тук не е света вода!

 

Стига де стига де СЕРИЕН УБИЕЦ ЩЕ ГО НАПРАВИТЕ ТОЯ ЧОВЕК

Малко по разумно я карайте Глупостта на тимпвете с мишлем беше голяма и тва си е :sayjin :sayjin :angry1

Link to comment
Share on other sites

аиде за момент да си представим обратна ситуация.бриджстон имат опасни гуми.и какво щеше да се получи никой от отборите на мишелин нямаше да е съгласен с смяна на гумите или поставяне на шикани.от тук вариянтите са два.

1.фиа разрешава смяна на гуми.резултат всички от мишлен реват че се нарушават правилата.почва се сприказките как се помагало на ферари и така на татък.

2.фиа не разрешава нищо.резултат - отборите на бриджстон правят БОЙКОТ.и кво от тва останалите 14 доволни си провеждат състезанието почти нормално.почват приказките за това как ферари правят номера и се лигавят.

знам че хората които си имат представа от настроенията в формула1 ще се съгласят с мен.

гледам формула от 16 години и по идиотско състезание от това не съм виждал но съм на мнение че ферари постъпиха правилно ! и всичко бешев в резултат от задкулисните борби на рено и макларън срещу фиа за пари разбира се.жалко много жалко този спорт лека полека си отива! :cry

10000000000000000000% Съгласен :punk ЕВАЛА!

Link to comment
Share on other sites

аиде за момент да си представим обратна ситуация.бриджстон имат опасни гуми.и какво щеше да се получи никой от отборите на мишелин нямаше да е съгласен с смяна на гумите или поставяне на шикани.от тук вариянтите са два.

1.фиа разрешава смяна на гуми.резултат всички от мишлен реват че се нарушават правилата.почва се сприказките как се помагало на ферари и така на татък.

2.фиа не разрешава нищо.резултат - отборите на бриджстон правят БОЙКОТ.и кво от тва останалите 14 доволни си провеждат състезанието почти нормално.почват приказките за това как ферари правят номера и се лигавят.

знам че хората които си имат представа от настроенията в формула1 ще се съгласят с мен.

гледам формула от 16 години и по идиотско състезание от това не съм виждал но съм на мнение че ферари постъпиха правилно ! и всичко бешев в резултат от задкулисните борби на рено и макларън срещу фиа за пари разбира се.жалко много жалко този спорт лека полека си отива! :cry

 

По принцип мнението е много правилно но не искам да си го представям ЩОТО ПАК КАЗВАМ Б поне си докарват болидите до финала

А Бърни и другите шефове не се налапаха на КИНТИ

Link to comment
Share on other sites

По принцип мнението е много правилно но не искам да си го представям ЩОТО ПАК КАЗВАМ Б поне си докарват болидите до финала

А Бърни и другите шефове не се налапаха на КИНТИ

 

В Испания май не успяха.........Да не говорим за други състезания където Б бяха ужасни и вие с евил смит направо ги изядохте с парцалите, ама сега като изкараха едно състезание с темпо все едно са тръгнали на почивка и веднага ги възхвалявате.....Кво да кажа за вас???

Link to comment
Share on other sites

В Испания май не успяха.........Да не говорим за други състезания където Б бяха ужасни и вие с евил смит направо ги изядохте с парцалите, ама сега като изкараха едно състезание с темпо все едно са тръгнали на почивка и веднага ги възхвалявате.....Кво да кажа за вас???

Дори и така да е Поне Б се развиват в правилната посока за разлика от М

Link to comment
Share on other sites

аиде за момент да си представим обратна ситуация.бриджстон имат опасни гуми.и какво щеше да се получи никой от отборите на мишелин нямаше да е съгласен с смяна на гумите или поставяне на шикани.от тук вариянтите са два.

1.фиа разрешава смяна на гуми.резултат всички от мишлен реват че се нарушават правилата.почва се сприказките как се помагало на ферари и така на татък.

2.фиа не разрешава нищо.резултат - отборите на бриджстон правят БОЙКОТ.и кво от тва останалите 14 доволни си провеждат състезанието почти нормално.почват приказките за това как ферари правят номера и се лигавят.

знам че хората които си имат представа от настроенията в формула1 ще се съгласят с мен.

гледам формула от 16 години и по идиотско състезание от това не съм виждал но съм на мнение че ферари постъпиха правилно ! и всичко бешев в резултат от задкулисните борби на рено и макларън срещу фиа за пари разбира се.жалко много жалко този спорт лека полека си отива! :cry

 

Примера който даваш не е уместен защото:

Мишлен сега са по-големия доставчик на гуми ако беше станало това което казваш щяха да отпаднат 3 отбора а не 7 и все пак щеше да има състезание а сега нямаше нищо!!Убеден съм на 10000000 % че и подобен проблем да имаше Бриджстоун и те щяха да искат някаква отстъпка за да запазят името си неупетнено!

Link to comment
Share on other sites

Примера който даваш не е уместен защото:

Мишлен сега са по-големия доставчик на гуми ако беше станало това което казваш щяха да отпаднат 3 отбора а не 7 и все пак щеше да има състезание а сега нямаше нищо!!Убеден съм на 10000000 % че и подобен проблем да имаше Бриджстоун и те щяха да искат някаква отстъпка за да запазят името си неупетнено!

ако не е уместен защо потвърждаваш думите ми ??? :blink: :P

направи ми впечатление ено интервю по премиере на таня бауер с дейвид култард в което тя му каза че по радиото на кими се е чуло какт той казва-"нека да се състезаваме няма да имаме проблеми можем да го направим".......интересно на него как не му пука за безопасноста..........

Edited by lukather
Link to comment
Share on other sites

Дори и така да е Поне Б се развиват в правилната посока за разлика от М

 

Ти пък отде знаеш коя е правилната посока? Те хората дето с това си изкарват хляба и са най-добрите специалисти в областта си понякога експериментират, а ти тука някъв "велик мислител" ще ми даваш разни оценки. Всички те видяхме кви са ти мненията и колко струват! Време е да замълчиш замалко поне!

Link to comment
Share on other sites

ако не е уместен защо потвърждаваш думите ми ??? :blink:  :P

 

Ми щото приерно и сега Ферари се лигавят!!Както казах ако бяха достойни щяха да приберат колите си в бокса и там .... Сегя няма си пиша поста си наново който го интересува да прочете в някоя от предишните страници какво съм написал!

Link to comment
Share on other sites

Kvo revete we heituri. Kato sa vi bugavi gumite si e va6 problem. Tva 4e se 4udite kak da se zdurpate s fia pak si e va6 problem. Ne vijdam kvo sa vi vinovni FERRARI ili pak po navik si dudnete. Are trupovete vunka :P

Edited by Mepk
Link to comment
Share on other sites

Ти пък отде знаеш коя е правилната посока? Те хората дето с това си изкарват хляба и са най-добрите специалисти в областта си понякога експериментират, а ти тука някъв "велик мислител" ще ми даваш разни оценки. Всички те видяхме кви са ти мненията и колко струват! Време е да замълчиш замалко поне!

Ами лепер да ти кажа то и ти сам видя кой се прибра в БОКСА заради гумите си И ако не си забелязал представянето на ФЕРАРИ се подобрява Нямам предвит тва състезание А сега ти и съветите ти можете да отиде на м******та си :angry1 :sayjin :devil :lol:

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Ми щото приерно и сега Ферари се лигавят!!Както казах ако бяха достойни щяха да приберат колите си в бокса и там .... Сегя няма си пиша поста си наново който го интересува да прочете в някоя от предишните страници какво съм написал!

лигавят? как като си вършат работата,като правят това за което хората са си платили билети,телевизионни права,реклами.......

това го пиша за последно нямам намерение да споря с теб или с който и да е друг .виждам че гледаш формула но явно не виждаш точно какво става там

Link to comment
Share on other sites

Аве ДОН_ЧЕФО ти прочел ли си в предишните постове кво писахме или само си флодваш ей така а????Май само си флоодваш ??

 

Ай ся кажи ми точно ти дето ми приказваше за подаръци Шумахер не получава ли най-големите подаръци сега а??И Алонсо ми перел пръсти ми Шумахер закво маха на публиката а??? :angry1  :angry1

 

Шумахер ми бил най-великия ето защото с пустата му лакомия за подаръци и титли сега вече публиката никога няма да го признае за най-великия защото ще знае че печели победите си само с измами!!Ако не става с измами става с бутане както и в това състезание щеше да отнесе и Баричело или пък щеше да блъсне и брат си в минало състезание или пък преди години отнесе Хил!!Ако беше най-великия щеше да е достоен и да покаже че и без 10 точки от подарено състезанание се става шампион.ФИА приемала правила против Ферари не ФИА приема правила Ферари да печели!!!Шумахер е най-голямата к****!!! :angry1  :angry1  :angry1

Какво подарено предаване бе? Мишленските отбори не искаха да си покажат посраните гащи, затова не участваха. Подарено е ако бяха с перфектни коли и бойкотираха. А не беше така.

Edited by VooDooMaN
Link to comment
Share on other sites

Дори и така да е Поне Б се развиват в правилната посока за разлика от М

Вземи млъкни накрая! Как за едно състезание така бързо промени мнението си? Или просто защото така ти отърва? Нали ферари бяха слаби, защото ползват "гадните Б"? Плюс това нали знаеш, че едно състезание нищо не решава? Още от началото на сезона бързаш с големите приказки и се чудя как до сега не си усетил, че е грешно да се прави така.

 

Kvo revete we heituri. Kato sa vi bugavi gumite si e va6 problem. Tva 4e se 4udite kak da se sdurpate sas fia pak si e va6 problem. Ne vijdam kvo sa vi vinovni FERRARI ili pak po navik si dudnete. Are trupovete vunka

"Аре" махай се тогава. Ако имаш нещо по-конкретно по темата - тогава пиши.

 

Какво подарено предаване бе? Мишленските отбори не искаха да си покажат посраните гащи, затова не учестваха. Подарено е ако бяха с перфектни коли и бойкотираха. А не беше така.

Искаш да кажеш, че Ферари са по-добре от Макларън, Рено и Тойота? Хахахахахахахаххахахахахахахахахахаххахахахахахах хахахахаха хахахахахахахах хахахахахаххахахахахахахах! Наистина повечето фераристи сте като коне с капаци! Гледайте малко по-обективно на нещата.

Edited by shadowhand
Link to comment
Share on other sites

Kvo revete we heituri. Kato sa vi bugavi gumite si e va6 problem. Tva 4e se 4udite kak da se zdurpate s fia pak si e va6 problem. Ne vijdam kvo sa vi vinovni FERRARI ili pak po navik si dudnete. Are trupovete vunka :P

 

Ти пък от де знаеш къв съм аз ?? Аз може съм чалгаджия или пък да съм някав друг де ти дойде в акъла че съм хейтър???? :confused :confused

 

Аман от разбирачи като теб бих казал!!Такива много ги гледах в началото на сезоно дето ми бяха големи фенове и много гледаха формулата дрън дрън .....Сега като се пишеш на разбирач що не пишеше като Ферари бяха на дъното??Не ми отогваряй ясно е че просто ти си от тези които са най-отпред!!

 

Не аз имах нещо против ФИА а точно "феновете" на Ферари ревяха против ФИА защото тя мислила правилата против Ферари.

 

Едит:@lukather точно по тоя повод с теливизионните права писах по напред в темата когато казах че Ферари трябваше да си приберат колите в бокса след изминаването на последната си обиколко за да изпълнят договора си към рекламодателите а и щяха да получат уважението на всички фенове!!Това явно не си го прочел така че го пиша наново специално за теб!И от подписа ти виждам писано че всичко в този живот е за пари е при теб ако е така има хора като мен за които са важни и моралните цености и взаимотношенията между хората!!Това че ти не си опознал добрата страна на това нещо е голям твой минус!

 

Mepk написал си вие тоест се отнася за всички и значи и за мен ако беше написал конкретен човек нямаше да стане такава обърквация!

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

+ тва какво им пречеше да обявят по рано че няма да участват, ами правят циркове и се прибират 10сек преди старта. Ако бяха обявили на време твърда позиция можеше и да не се провали състезанието. И ферари са виновни естествено. :<

 

ЕДИТ: А ти па кой ти говори на тебе

Edited by Mepk
Link to comment
Share on other sites

Вземи млъкни накрая! Как за едно състезание така бързо промени мнението си? Или просто защото така ти отърва? Нали ферари бяха слаби, защото ползват "гадните Б"? Плюс това нали знаеш, че едно състезание нищо не решава? Още от началото на сезона бързаш с големите приказки и се чудя как до сега не си усетил, че е грешно да се прави така.

"Аре" махай се тогава. Ако имаш нещо по-конкретно по темата - тогава пиши.

Искаш да кажеш, че Ферари са по-добре от Макларън, Рено и Тойота? Хахахахахахахаххахахахахахахахахахаххахахахахахах хахахахаха хахахахахахахах хахахахахаххахахахахахахах! Наистина повечето фераристи сте като коне с капаци! Гледайте малко по-обективно на нещата.

Кой говори за едно състезание Болидите на Ферари изоставаха с по 2 секунди А сега тая голяма разлика я няма И да 100% Тойота са по-слаби

"FORZA МИШЛЕН"

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Кой говори за едно състезание Болидите на Ферари изоставаха с по 2 секунди А сега тая голяма разлика я няма И да твърдо съм обеден че Тойота са по-слаби

"FORZA МИШЛЕН"

 

Ами да наистина е няма Ферари пак са толкова феноменални и водят на невероятни отбори като Джордан и Минарди!!Каква класа Ферари просто нямаха конкуренция в това състезание те смачкаха всички направо. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...