Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Да следиш и да си на чиста писта е едно и също?. Няма смисъл да се занимавам повече. Може да си го инкрустираш ако искаш. Може за видиш и глупостите за новия мерцов мотор, който също не помогна на негъра да направи 30 секунди преднина с лекота. Не знам как ще коментираш и глупостите за обиколката на Фетел и главно неговите лични думи след като Хамилтън се махна в бокса.... Айде плувай.

 

Стефче, този е "особен" ако ме разбираш - не си губи времето!  :grin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Може за видиш и глупостите за новия мерцов мотор, който също не помогна на негъра да направи 30 секунди преднина с лекота.

НИгъра, както и Мерца са умни. Не говорят, не се хвалят и колата се кара с колкото е необходимо. Само пълен идиот би натиснал колата докрай и да покаже реалните и възможности.

Просто се кефя как Мерца прави Фери за смях. Фери се пънат на Q1 and Q2, накрая мангала е с полпозишън.

И после, както много добре го каза - Фетльо диша мръсния въздух и си вика "още малко и ще го издухам, още малко и ще го издухам..." И го издухва, естествено. Но, не на пистата.

Link to comment
Share on other sites

Стефче, този е "особен" ако ме разбираш - не си губи времето! :grin:

Форд Индия ще наказва с тояги на гол гъз и бан за 1 състезание. Нямам търпение двамата да са един до друг пак

НИгъра, както и Мерца са умни. Не говорят, не се хвалят и колата се кара с колкото е необходимо. Само пълен идиот би натиснал колата докрай и да покаже реалните и възможности.

Просто се кефя как Мерца прави Фери за смях. Фери се пънат на Q1 and Q2, накрая мангала е с полпозишън.

И после, както много добре го каза - Фетльо диша мръсния въздух и си вика "още малко и ще го издухам, още малко и ще го издухам..." И го издухва, естествено. Но, не на пистата.

нарочно ли го правиш или верно го мислиш?
Link to comment
Share on other sites

Форд Индия ще наказва с тояги на гол гъз и бан за 1 състезание. Нямам търпение двамата да са един до друг пак

 

Аз ти говоря за тоя "умник" дето си мисли. че Мангала кара без газ и не включва последна скорост  :laughing:

 

ЕДИТ: Истината боляла ХАХАХА

Link to comment
Share on other sites

Истината боли.

Мда....

Аз ти говоря за тоя "умник" дето си мисли. че Мангала кара без газ и не включва последна скорост :laughing:

 

ЕДИТ: Истината боляла ХАХАХА

Аз ударих завой на темата. Няма смисъл. 2+2 няма да е 5
Link to comment
Share on other sites

Мда....

Аз ударих завой на темата. Няма смисъл. 2+2 няма да е 5

 

Дай блокаж на диференциала направо да ти е мир на главата 

Link to comment
Share on other sites

Ферари..., много са зле. Удариха им звучен шамар насред Италия. Форс индия, другите няма да ги коментирам. Великият Фетел, от бързите най-бързият..., пак е след Райконен. Този път дишаше вода, щото тя беше посипана върху му като от Рога на изобилието.

Да припомня малко изказвания от преди няколко дена:

 

Сега ще видиш как ще ги насерат насред Италия. Само стой та гледай.

... умний?

та после да внимаваме какво пишем и кого обиждаме.

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

то и с гумите е така.... За това се лъже с... Имаш гуугъл. Нали е лесно.

Така де. И с гумите. Ферари отстъпват и с двата типа.

Без да им мисля лошото, съм убеден, че няма да имат болид на подиума днес.

Аз също съм върл фен на Скудерията, но никак не мога да преглътна глупостите, които натвориха след Шуми.

Само да отбележа, че Фетел не е Шуми и дърпа развитието на болида назад. И за пилот не го бива. Виж реакцията му на старта от предното състезание: поне 2 десети след реакцията на Хамилтън.

Всеки може да стане шампион когато електрониката е поела контрола над болида и ти остава само да въртиш геврека. Сега вече се вижда кой какво може.

Edited by biodesign
Link to comment
Share on other sites

След Шумахер... По точно още по времето на Шумахер една организация с три букви искаше да спре главно Ферари, а с тях и Мкл - и го постигна. Другото всеки да го интерпретира както намери за добре. Тайни тестове, шпионаж, лъжи с налягането на еднаквите гуми, двигател който да пасва и по идеи на Мерцедес... Не искам нито да продължавам, нито да защитавам хора мултимилионери ;). Спорта, чистата скорост, битката... Всичко това е в миналото

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Много ми е интересно да видя какво ще се случи. Макар да не вярвам преди 2021 някой друг освен Мередес и Ферари да печели титли. Играят се много, много дебели игри за пачки дето не сме сънували. След като Торо Росо ще бъде с Хонда...има слух, че на големите риби в Рено им е писнало на чепа и искат да разкарат мелезите. Което най-вероятно ще стане след края на другия сезон. Хонда имат точно още 1 година да си оправят продукта....иначе не знам какво ще се случи. Слухове много, но Ред Бул Хонда, Палмър аут, Верлайн Аут и Верстапен в Мерцедес ми се струват мнооооого вероятни. Ботас явно топли мястото с тия едногодишни договори.

 

Нямам и търпение да видя момента, в който Алонсо, Кими, Маса, Хамилтън, окачат "воланите" на стената, а щети като Палмър, Верлайн, Ериксон, Строл, Грожан, Магнусен бъдат натирени.

Първите трима само заемат местата на някои нови звезди, а втоите изброени са срам за Ф1

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Хамилтън ми се струва, че скоро няма да прекрати спортна дейност. Той е доста успешен пилот и има още какво да печели. Верстапен аз лично го виждам на мястото на Кими, тъй като Ботас е достатъчно добър и ще си остане в Бенц.

Link to comment
Share on other sites

Кими Райконен току що уби всякакви надежди за титла на Фетел!

 

П.С. Фетел също си помогна като се завъртя сам на пистата.

Edited by XMD
Link to comment
Share on other sites

Какво е станало на старта? 

 

Бахти, ако тоя МАНГАЛ стане шампион ще се замисля тотално да спра да гледам... 

 

Между другото съобразявайте се, че все пак повечето тук гледаме на запис по-късно... един такъв пост и отива смисъла да се гледа... Аз например и от ФБ си патя редовно така. Ей го сега преди минути един приятел се изряза, което му е редовен номер по време на състезание, дип че абсолютно никой не му обръща внимание и до момента цял сезон един коментар няма... Но се изрязва ей така в нищото... 

Link to comment
Share on other sites

А не - за днес свърши, намерих стрийм, видях, че Ягода са отпаднали - няма какво да гледам МАНГАЛ да ми се пери... Сега само стискам палци, хвърлям боб и го кълна да се прасне някъде или някой да го прасне. А дано ама надали. Така че може да казваш вече. А

 

Аз вече оттренирах и не чета темата преди да гледам, но както ти казах вече ФБ изригна и няма смисъл. Там не мога да го скрия...  

 

Що ли ми се струва тука, че УРОДА Ферстапен е виновен?!?! 

 

https://www.youtube.com/watch?v=yoRlpqIwiqs

Link to comment
Share on other sites

Не е Виновен Верстапен, Райконен и Фетел го пршклещиха, не случайно и двамата са като насрани в момента. По Скай показаха и анализираха ситуацията вече. Въпроса е защо Хамилтън дърпа на Рикиардо със стари гуми, като Мерцедеса е по-бавната кола в това състезание?

Link to comment
Share on other sites

Гледай пак повторението ама внимателно! Фераритата изпреварват шибания боклук, никой нищо не приклещва! Той с предна лява закача на Кими задна дясна и го прави торпедо. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...