Jump to content
BulForum.com

Formula 1 - Обща дискусия


Recommended Posts

Стига си повтарял едно и също бе човек. Ще ти дам един пример с твоя любим Ливърпул. Като всеки техен фен, най-вероятно мразиш Ман Юнайтед. Това, че червените "дяволи" са най-силни в този момент, в момент, в който нямат реална конкуренция, не означава че са велики. Манчестър са най-богатият клуб в света. Кой ще им съперничи, Арсенал, които едва свързват двата края, или Ливърпул, които няколко години наред бяха под игото на Жерар Улие?

Същото е във Формула 1. ФЕрари са най-богати, имат огромни заводи и производствени мощности, на които единствено Макларън може да съперничи, но само от 3-4 месеца откакто построиха новия си завод. В годините, в които Ф1 пропада, тия червени ******* печелят титли и им се радват. Това си е пир по време на чума. Все едно да откраднеш близалка от дете! Вкусно ли ще ти е? Е, Ферари нямат такива скруполи и въобще не ги боли, че правят история на гърба на тимовете, които ФИА направо закопа. Прави си изводите сам!

Съгласен съм,за това че Ферари няма реална конкуренция, но Шумахер е доказъл, че голям пилот в миналото. Макларън по времето на Хакинен имаха голямо предимство но Шумахер поддържаше интригата в първенството.

Edited by 4efo_88
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 12k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Съгласен съм,за това че Ферари няма реална конкуренция, но Шумахер е доказъл, че голям пилот в миналото. Макларън по времето на Хакинен имаха голямо предимство но Шумахер поддържаше интригата в първенството.

 

О-о-о, вярно! Бях забравил как великия Шуми се боричкаше с останалите за второто място, в единствената година, в която Хакинен имаше конкурентноспособна кола. Говоря за 1998 година, когато Шумахер се опитваше в повечето състезания да не бъде изпреварен с обиколка от Хакинен. Какво ще ми говориш за интрига, когато Шумахер НЯМА победа в пряк двубой с МИка.

Edited by Leper_Messiah
Link to comment
Share on other sites

О-о-о, вярно! Бях забравил как великия Шуми се боричкаше с останалите за второто място, в единствената година, в която Хакинен имаше конкурентноспособна кола. Говоря за 1998 година, когато Шумахер се опитваше в повечето състезания да не бъде изпреварен с обиколка от Хакинен. Какво ще ми говориш за интрига, когато Шумахер НЯМА победа в пряк двубой с МИка.

Всичко е въпрос на лично мнение. Важното е, че вече е време някои да се противопостави на Ферари и Шумахер и това ще бъдат Монтоя и Раиконен :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

:sayjin Zdraveite na vsi4ki koito gledate F1 ne moga da razbera kakvo imate sre6tu FERRARO za 53 godini te sa dokazali 4e sa nai dobriaqt otbar za vsi4ki vremena i taka 6te si ostane i za v bade6te a vsi4ki babiricite koito ne sa za ferrari i tozi sezon 6te piat gor4ilka za6toto SCHUMACHER I FERRARI 6TE MA4KAT I TOZI SEZON
Link to comment
Share on other sites

:sayjin Zdraveite na vsi4ki koito gledate F1 ne moga da razbera kakvo imate sre6tu FERRARO za 53 godini te sa dokazali 4e sa nai dobriaqt otbar za vsi4ki vremena i taka 6te si ostane i za v bade6te a vsi4ki babiricite koito ne sa za ferrari i tozi sezon 6te piat gor4ilka za6toto SCHUMACHER I FERRARI 6TE MA4KAT I TOZI SEZON

Добре дошъл във форумите!

 

Ако беше изчел поне последната една страница щеше да забележиш, че нямаме нищо против победите на Шумахер, стига да са честни. Прочети горните постове и ще намериш доводи.

 

ПС: Прочети правилата на форума, може да са ти от полза.

Link to comment
Share on other sites

a we pi4 ti tozi deto si s zanak na REAL MADRID ne razbira6 li 4e 4ervenia cviat e dominanten kakto vav futbola taka i vav F1 NE znam ot koga gleda6 formula 1 ama az ia gledam ot 92 93 godina i sam bil za shunaher o6te predi da si spe4eli parvata svetovna titla podkrepiam fo i sega kogato niama koi da mu stape na malkiia prast NITO MONTOIA NITO ICE MAN MOGAT DA KARAT KATO NEGA 4ervenia baron 6te pe4eli i pak i pak i tova 6te bade do samia krai na negovata kariera niama kakvo da kaja pove4e osven 14 titli pri piloti i pri konstruktori plu 5 posledovatelni titli pri pilotite i 6 pri konstruktorite kaji mi koi 6te gi spre ako ne moje6 az 6te ti kaja NIKOI DORI I PRIRODNA STIHIA NE MOJE DA GI SPRE :sayjin

Link to comment
Share on other sites

offtopic:

 

:sayjin Zdraveite na vsi4ki koito gledate F1 ne moga da razbera kakvo imate sre6tu FERRARO za 53 godini te sa dokazali 4e sa nai dobriaqt otbar za vsi4ki vremena i taka 6te si ostane i za v bade6te a vsi4ki babiricite koito ne sa za ferrari i tozi sezon 6te piat gor4ilka za6toto SCHUMACHER I FERRARI 6TE MA4KAT I TOZI SEZON

 

Ami ti qvno izob6to ne si 4el temata 6tom ne moje6 da razbere6 za6to si4ki govorqt protiv Schumaher

 

В годините, в които Ф1 пропада, тия червени ******* печелят титли и им се радват.

 

Priqtel i az sym protiv Schumaher i kolkoto da se qdosvam ne psuvam!!Nedei go pravi i ti molq te za6toto moderatorite ni predoprediha 4e za takova ne6to 6te zatvorqt temata(ni6to 4e si slojil zvezdi4ki)!! :punk

 

Sorry za offtopica :)

Link to comment
Share on other sites

a we pi4 ti tozi deto si s zanak na REAL MADRID ne razbira6 li 4e 4ervenia cviat e dominanten kakto vav futbola taka i vav F1 NE znam ot koga gleda6 formula 1 ama az ia gledam ot 92 93 godina i sam bil za shunaher o6te predi da si spe4eli parvata svetovna titla podkrepiam fo i sega kogato niama koi da mu stape na malkiia prast NITO MONTOIA NITO ICE MAN MOGAT DA KARAT KATO NEGA 4ervenia baron 6te pe4eli i pak i pak i tova 6te bade do samia krai na negovata kariera niama kakvo da kaja pove4e osven 14 titli pri piloti i pri konstruktori plu 5 posledovatelni titli pri pilotite i 6 pri konstruktorite kaji mi koi 6te gi spre ako ne moje6 az 6te ti kaja NIKOI DORI I PRIRODNA STIHIA NE MOJE DA GI SPRE :sayjin

 

Да, всички фенове на Шумахер казват, че го харесват още от годините в Бенетон :lol: . Сигурно ти го харесваш дори от годините, когато е карал в областните състезания по картинг в Германия, нали! Иначе, без да се заяждам, пиши малко по-правилно, че на места не ти разбирам всичко. А иначе на мястото на звездичките в предишния пост не беше псувня, а един синоним на думата ОТПАДЪК, само че в мн. число!

Link to comment
Share on other sites

Leper_Messiah: Кой е виновен на останалите отбори че не могат да направят конкурентноспособна кола? Ааа сетих се ФИА, нали? Или може би войната в Ирак им пречи. Това вече тяхното прилича на пълно безсилие. Вместо да си гледат в паницата и да си оправят автомобила ореваха всичко. Сигурно пак ФИА са виновни че Мерцедес мотора гърмеше през състезание, нали? Хайде стига вече.

Имате добри новини всички противници на Шумахер, най-добрите времена на тестовете не са на Ферари, а на Рено и Макларън. Радвайте се :-)

Link to comment
Share on other sites

Leper_Messiah: Кой е виновен на останалите отбори че не могат да направят конкурентноспособна кола? Ааа сетих се ФИА, нали? Или може би войната в Ирак им пречи.

 

Браво, браво, ето сами почнахте да се досещате кой е виновен. КОй забрани Берилия, при положение, че дори отшелниците в скалистите планини знаеха, че двигателят на Макларън е направен предимно от него? А, или Саддам го е изкупил всичкия, затова Американците нападнаха Ирак, за да може да помогнат на Англичаните да си го върнат. Няма нужда да стигаме до сарказъм, нали, Любо? Ей това им е лошото на Фераристите, че осъзнават, че не винаги са прави, ама пак си знаят тяхното - "Ферари и Шуми 4ever!" А защо винаги отлагат махането на тракшън контрола? Кой мислиш, че ще е най-засегнат от това? О-о, това е Шуми, който вече няма да е такъв "магьосник на дъжд"! Или пък непрекъснатите забрани на разни неща. О-о, Макларън имат нов диференциал, хм, сигурно ще са по-бързи, дай да го забраним. Я-я, БАР имат нова система за разпределение на спирачното усилие, айде, и тя отпада..... и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Същото със пълна сила важи за "мразещите" , безсилието ви прави много зли. Ся тракшън контрола ви пречи.. ми ваште нямат ли? Пък като им е калпав пак ФИА са виновни нали? На кривия космонавт нали знаеш какво му пречи ;-) Скафандъра :P

Link to comment
Share on other sites

Какво да ви кажа по тази тема повече освен това че Ферари са на варха и 6те продалжават в същият дух.Те просто са номер 1 Имат перфектна кола и луди пилоти които са готови на всичко за да станат първи Какво оште може да се иска от тяь освен нови световни титли

Link to comment
Share on other sites

Същото със пълна сила важи за "мразещите" , безсилието ви прави много зли. Ся тракшън контрола ви пречи.. ми ваште нямат ли? Пък като им е калпав пак ФИА са виновни нали? На кривия космонавт нали знаеш какво му пречи ;-) Скафандъра  :P

ми монтоя например си караше изрично без тракшън, докато не му наредиха от ФИА. станал прекалено бърз :) и въпреки че често излизаше на разходка из тревите печелеше състезания и без тракшън контрол. сега да говорим ли кой какъв пилот е?

и нека да не забравяме че все пак тракшън контрола и сума ти други екстри доскоро не ги е имало и да се твърди че Ш е най-великия за всички времена си е чиста обида за пилотите от началото на формулата. също така и в бъдеще все ще се излюпи някое ново пилотче, което ще му счупи всички рекорди. интересно ми е дали тогава ще повтаряте "шуми е най-великия" или ще се прехласвате по новата звезда?

Link to comment
Share on other sites

Oпаа, никой не казва че е за вички времена най-добрия. Поне аз не го твърдя. Сена беше ПИЛОТ, лека му пръст. Има и други легенди. Просто за момента е най-добрия като комплексни качества.

Link to comment
Share on other sites

Oпаа, никой не казва че е за вички времена най-добрия. Поне аз не го твърдя. Сена беше ПИЛОТ, лека му пръст. Има и други легенди. Просто за момента е най-добрия като комплексни качества.

Какво пък ще рече "комплексни качества"? Предимството на Шумахер спрямо другите добри пилоти(Раиконен, Монтоя, Алонсо...) е в колата, която кара :angry: Е, има и по-голям опит, но това не е решаващо!

Link to comment
Share on other sites

Какво пък ще рече "комплексни качества"? Предимството на Шумахер спрямо другите добри пилоти(Раиконен, Монтоя, Алонсо...) е в колата, която кара :angry:  Е, има и по-голям опит, но това не е решаващо!

 

Ami 6te re4e 4e ima hubava kola i 4e celiq tym raboti SAMO za nego!!! :angry1 Sa6to taka umee da izpolzva vazmojnostite na kolata i taka pe4eli!!!Tva ne zna4i 4e e nai velikiq za vsi4ki vremena! :punk

Link to comment
Share on other sites

Ami 6te re4e 4e ima hubava kola i 4e celiq tym raboti SAMO za nego!!! 

Ето за това съм съгласен целия тим работи за него,тои може да развие колата по наи-добрия на4ин, и благодарение на това пе4ели но да ми казвате 4е превъзхожда Кими или Монтоя...самия 6уми и ферари признаха 4е кими се е представил по добре от "Великия" през сезон 2003!!!А при4ината поради която не го направи и тази година бе6е факта 4е Макларън доста сгафиха с болида по то4но прецакаха връзката 6аси-двигател!

Имат перфектна кола и луди пилоти които са готови на всичко за да станат първи

:D еи пи4 кефи6 ме сериозно :D готови на вси4ко,луди... :D супер яко :D

не се обиждаи ама прозво4а като реплика на глвен герой в 3торазряден американски ек6ън :D

Edited by K_Pax
Link to comment
Share on other sites

Taka kato gledam ot 100 posta se povtarq edno i syshto, :) kak shumaher hem e vilik, hem nechestno e velik, i kak ednite sa za shumaher drugite sa anti shumaher;) Abe hora kato fen na Formula 1 mohga da vi kaja samo edno edinstveno neshto... Gledai Formulata stiskaite palci za vashiq lubim otbor i se radvaite na krasotata na sporta, a ako celta vi e da trupate postove prosto sled toq post izgovorete oshte 1000 gluposti ;) koito pishete dosega, vie ne sporite vie se zaqjdate bez znachenie kakva e temata

 

P.S. Sega sigurno shte se nameri nqkoi da kaje kolko sym bil bezsilen za da vi ubedq che Shumi e N1 ili shto pisha na latinica a ne na kirilica ;) Deca kakvo da gi pravish ;) Aidi sys zdrave

Link to comment
Share on other sites

Taka kato gledam ot 100 posta se povtarq edno i syshto, :) kak shumaher hem e vilik, hem nechestno e velik, i kak ednite sa za shumaher drugite sa anti shumaher;) Abe hora kato fen na Formula 1 mohga da vi kaja samo edno edinstveno neshto... Gledai Formulata stiskaite palci za vashiq lubim otbor i se radvaite na krasotata na sporta, a ako celta vi e da trupate postove prosto sled toq post izgovorete oshte 1000 gluposti ;) koito pishete dosega, vie ne sporite vie se zaqjdate bez znachenie kakva e temata

 

P.S. Sega sigurno shte se nameri nqkoi da kaje kolko sym bil bezsilen za da vi ubedq che Shumi e N1 ili shto pisha na latinica a ne na kirilica ;) Deca  kakvo da gi pravish ;) Aidi sys zdrave

Да наистина повечето от това, което пишем досега са глупости :( Но се надявам, че когато започне сезна ще пишем посъщвествени неща, защото ще има конкретни какво да коментираме, да даваме прогнози за предстоящите състезания и т.н. :punk

Link to comment
Share on other sites

kvo stava maniaici vijdam 4e mneniata sa 50:50 za ferrari i protiv tiahg no kakvo pak tolkova az spodeliam ,memieto ne edin ot 4lenovete 4e sega se pi6e novata istoria na formula 1 i sa6to sam radosten 4e sam 4ast ot vsi4ko tova niama smisal da jazvam 4e sam za FERRARI I ZA SCHUMACHER te sa nomer edno vsi4ki drugi prikazki sa viatar rabota za6toto vinagi ima pobediteli i pobedeni i pobeditelite o6te dalgo vreme 6te e taka ne znam za6to drugite ne haresvat pobeditelite v 4ERVENO te prosto sa perfektni imat top @iloti plus velik strateg i nai jajnoto super kola PROSTO POBEDA I PAK POBEDA

 

:sayjin :sayjin

Link to comment
Share on other sites

kvo stava maniaici vijdam 4e mneniata sa 50:50 za ferrari i protiv tiahg no kakvo pak tolkova az spodeliam ,memieto ne edin ot 4lenovete 4e sega se pi6e novata istoria na formula 1 i sa6to sam radosten 4e sam 4ast ot vsi4ko tova niama smisal da jazvam 4e sam za FERRARI I ZA SCHUMACHER  te sa nomer edno vsi4ki drugi prikazki sa viatar rabota za6toto vinagi ima pobediteli i pobedeni i pobeditelite o6te dalgo vreme 6te e taka ne znam za6to drugite ne haresvat  pobeditelite v 4ERVENO te prosto sa perfektni imat top piloti plus velik strateg i nai jajnoto super kola PROSTO POBEDA I PAK POBEDA

 

:sayjin  :sayjin

 

Mi 6to ne zeme6 da kaje6 ne6to po razli4no ot minalite si postove!!! :angry1 Ferrari bili nai veliki i tva e!!Izmisli ne6to po originalno ako moje6 :sick

Link to comment
Share on other sites

nai jajnoto super kola PROSTO POBEDA I PAK POBEDA

абе съгласен съм че "nai jajnoto" е да има6 перфектен болид(колите се движат по улиците,да научиш нешто и от мен) ама ферари нямат такъв,просто в последните няколко години се справят далеч по-добре и то точно заради наложените от ФИА правила!и затова смятаме че Шумахер не е наи-добрия пилот на вси4ки времена или пък превъзхожда Сена,Прост,Хакинен и много други!!Разбираш ли ме или... :confused

Link to comment
Share on other sites

vinagi ima pobediteli i pobedeni i pobeditelite o6te dalgo vreme 6te e taka

 

 

Защо ли като ти слушам "дълбоките" разсъждения и веднага разбирам ти от кои си? О, да верно, щото повтаряш едно и също. Ама дума по дума, със запетайките даже. Дай някакви аргументи за твърденията си! За великите тактики на Рос Браун или за невероятните пилотски качества на Шуми.

Link to comment
Share on other sites

Рос Браун или за невероятните пилотски качества на Шуми.

мислиш ли че той знае кой е Рос Браун?!?!?Според мен е чул по новините че ферари имат добър тактик и...го написал човека(лично мнение)

Наскоро видях новото ферари,това дето ще се появи май месец та...доста добре изглежда мен лично ме уплаши! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...