Jump to content
BulForum.com

Movies


Veno

Recommended Posts

  • Replies 694
  • Created
  • Last Reply

a we viq tapi li ste na tapi li se praite nz lokala ne otvarq ne6to!!!a SAMKIJOT ne si ti 4oveka koito 6te kazva taq tema da se trii kato ne ti ponasq ti predlagam 4isto i prosto da se iznasqsh ot temta i to4ka!ne4e ne6to ama takiva deto sa praat na mn nai dobre gi znam kvi sa ;)

Link to comment
Share on other sites

a we viq tapi li ste na tapi li se praite nz lokala ne otvarq ne6to!!!a SAMKIJOT ne si ti 4oveka koito 6te kazva taq tema da se trii kato ne ti ponasq ti predlagam 4isto i prosto da se iznasqsh ot temta i to4ka!ne4e ne6to ama takiva deto sa praat na mn nai dobre gi znam kvi sa ;)

 

Сърварите ги няма вече разберете.Вече не можете да сваляте филмите от movies.co.jp с игрите е същото.Това не е временно.За винаги е(дано да бъркам).Ако ще сваляте забравете за ggwarez и отидете в bt.wrzru.com. ;)

Link to comment
Share on other sites

ОЛЕ МАЙКО! ЗА БОГА, ПИШЕТЕ НА КИРИЛИЦА! СТИГА С ТАЯ ЛАТИНИЦА! М*МКА МУ! ПЪРВО- Познавам бая хора от щатите! Те си свалят на торенти! НЕМА СИЧКО ДА ВИ Е ГОТОВО! Се едно да преписвате домашна на готово! МИ ХАЙДЕ ТОГАВА И ВИЙ КАЧЕТЕ НЕЩО ДЕ! :angry1 То пък! Да сте чували за www.tv-links.co.uk ? Или пък за www.Anime-Suki.com ? И нема начин да не сте чували за www.Animes-BG.com ! Това би било УДИВИТЕЛНО! И забравете за www.Mininova.com ! Повярвайте ми! Пълна е с вируси! Една моя приятелка си свалила един филм от там... и! Пс-то към поправка! И родителите трибваше да плащат 500 лева! И втори път се случи от същия сайт майче. Въобще не сваляйте от там!

 

BTW- За Nakoone И на мен мчи се случва Flex Type- а да изчезва понякога, така че незнам вече. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Една малка програмка за повредени филми в DIVX формат,мисля че ще е от полза на доста хора.

Информация и ръководство за програмката може да намерите ТУК Надявам се да съм Ви бил полезен.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здр. на всички!!Някой можели дамикаже откаде може дасидрапна Mortal Kombat the qonquest - сериите!Свалилсамги докам 66% но май няма кой да сеедва вече та до там сварши работата!!Та някои можели дамикаже откаде дагодрапна или дами помогне даго досваля???Мерси предварително!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте да питам имам едно проблемче нзачи свалих си heroes 22 епизод(самият филм беше разцепен на рар-ве по 14мб изкам да питам и защо повечето филми се качват в такъв вид)та значи свалих го и при разархивирането ми даде проблем при 1 от файловете проверих кой е този фаел но немога да сваля нито него нито целият епизод като се опитам ми изписва URL is now downloading list и flashget-a ми забива пробвах околко 15 пъти 2 пати пре инсталирах флаш гета и се така ми става някой може ли да каже що става тай?

Link to comment
Share on other sites

Явно трябва да изтриеш филма от листа със задачите на Flashget, а след това и от папката Deleted, изтрий проблемния архив и като свалиш наново торента дай download-ването да започне manual, след което с десен бутон цъкаш върху задачата, даваш му manual hash check и ти сваля само липсвашия файл, а другите продължаваш да си ги upload - ваш. Надявам се да стане така.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
awe ade nekoi nai-nakraq da seed-ne za malko van helsing 4e mi e na 99.9% maina i za poredna ve4er sa slu4va nekfa mizeriq i ne moga da si gleam filma ade mole vi se nekoi da se otzove pls

преименувай си файловете (ако си с bitcomet, махни разширението bc!) и ще можеш да си гледаш филма.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

здравеите понеже не ми се търсише из всичките 34 страници и не видях да го има в Movies затова питам филма Гоал! Ливинг он дреам мисля че се казваше ? някаква идеа от каде мога да го сваля с субтитри и добро качество благодаря на одзовалитесе :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

здравеите понеже не ми се търсише из всичките 34 страници и не видях да го има в Movies затова питам филма Гоал! Ливинг он дреам мисля че се казваше ? някаква идеа от каде мога да го сваля с субтитри и добро качество благодаря на одзовалитесе :rolleyes:

http://bt.wrzru.com/details.php?id=8115

Това... ?!?!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ха , предишните постове са свързани до някъде и с моя въпрос , само че аз търся по-старият филм (1ва част от 2005 г ) --> ТУК ! Проблемът е че нещо ми изписва някъв проблем и страницата за Download не ми зарежда :blink: :blink: :angry1 :angry1 :cry Опитах се да го сваля от zamunda.net aма нещо не мога да се регна (нямало свободни места :confused :confused ) затова ако някой може да ми го намери от някъде да пусне линкче . Благодаря предварително ! :bgrin: :bgrin: :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Здравейте!Незнаех къде да пиша за проблема си и реших че тук някой ще ми помогне.Та свалих си "Simpsons : The Movie" от bt.wrzru.com , отварям филма и нещо не иска да тръгва , а когато го превъртя малко по- напред ми дава само звук за 1-2 секунди и пак нищо самоче долу секундите на филма продължават да текат.Кодеците са ми K-Lite.Моля помогнете

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

От 1 година се опитвам да изгледам филма "Friday" ама който и релийз да сваля все ми насича тоя филм.Последният релийз който си свалих е: Friday.COLLECTION.DVDRip.XviD-SeThKoeN от zamundata и пак по съшия начин ми накъсва филмът.Ще съм много благодарен ако някой ми помогне щото наистина много ми са гледа тоя филм :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...