Jump to content
BulForum.com

Google+


THE STORM

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply
Капацитетът ни временно е надхвърлен. Моля, опитайте отново скоро.

Това им седи от няколко дена на страницата. Намерил съм от къде да получа покана, но за момента е безсмислено.

Link to comment
Share on other sites

Това им седи от няколко дена на страницата. Намерил съм от къде да получа покана, но за момента е безсмислено.

 

Честно казано и на мен ми изглежда точно толкова безсмислено колкото и google wave

Link to comment
Share on other sites

Докато го пуснат то хората ще изгубят интерес... както става с повечето тяхни продукти и както стана с гизмо5 и прочие.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм желаещ... ПМ моля ;)

само не разбирам защо избра тази секция?

 

Ами много се чудех къде и погледнах в търсачката къде беше темата за Google Wave и видях, че е тук, та за това и аз я пуснах тук. :)

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам. И да получите покана - какво ще правите в социална мрежа, в която сте само вие и никой друг?

 

Смятам, че докато не се отворят вратите, цялата идея е напълно безсмислена.

Link to comment
Share on other sites

Не разбирам. И да получите покана - какво ще правите в социална мрежа, в която сте само вие и никой друг?

 

Смятам, че докато не се отворят вратите, цялата идея е напълно безсмислена.

Google+ "самосоциализирай се"! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ако не се лъжа е само бета и затова не са го отворили.

Иначе няколко човека го тествахме за сега е доста удобно и има доста по-полезни неща от фейсбук, все пак това е Googlе, а не сайт.

 

Поне едно е сигурно, че хората в IT сектора бързо ще го схванат и оценят.

 

Едно от главните предимства мисля е контакта с хора, които не познаваш и другото е видео чат с много хора едновременно (което поне видях в рекламата)

 

Първо се вижда, че може да разделяш приятелите си на кръгове и всеки кръг да има конкретен достъп до снимки примерно.

 

543448be98f169af.jpg

 

 

Продължавам да го тествам и все повече започва да ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

както става с повечето тяхни продукти и както стана с гизмо5 и прочие.

Ами повечето продукти на Гугъл се развиват успешно. Гизмо5 е един от тях. Не знам дали си забелязал, че интеграцията в гмейл с VOIP услуги и чат се случи точно след като купиха Гизмо5.

:)

Link to comment
Share on other sites

Благодаря :) А нещо не виждам аз да ми е дало invites или то като не може и ги скрива? (мда схванах... How To : Invite Others To Google+ Without Invite Button)

Link to comment
Share on other sites

Май аз съм единственият дев, който няма достъп до бетата. хаха

Айде сектир... гугъл трябва много ме мразят, сигурно щото знаят, че ако се регна там и веднага ще им изкарам един лист с бъгове още на първата минута. :D

Link to comment
Share on other sites

Като ще сливат Пикас-ата с новата мрежа, ясно ли е какво става с андроид телефоните синхронизиращи пикаса? И какво ще е положението с обема снимки? Сега в пикаса е ограничен до определен обем и се плаща за повече. В мрежата ще има ограничение или то отпада? И какво става с платилите за повече място?

Link to comment
Share on other sites

За пикасата не знам...Но след като снимките от нея се виждат в мрежата, а има допълнителна опция за качване на снимки, най-вероятно и тези снимки/които си качил в соц-мрежата/ ще се виждат в пикасата...

 

Стенли, дай мейл, да ти пратя покана.

Link to comment
Share on other sites

Като ще сливат Пикас-ата с новата мрежа, ясно ли е какво става с андроид телефоните синхронизиращи пикаса? И какво ще е положението с обема снимки? Сега в пикаса е ограничен до определен обем и се плаща за повече. В мрежата ще има ограничение или то отпада? И какво става с платилите за повече място?

Снимките от пикаса, които ти заемат място след като бъдат шернати в + вече НЕ заемат място и то се освобождава. Такива са ми наблюденията, а и някъде дори го четох, че е така. Иначе не е задължително да си шерваш picasa и ако все пак шернеш то не е задължително да е всичко.

Link to comment
Share on other sites

Не говоря за шерване с някой. Те казаха, че ги преименуват и ги сливат в новата мрежа. Сега ако ще ги има и отделно е друго. Но просто ми е чудно - до един момент има ограничение, сега правят мрежа и ограничението за обем снимки ще падне ли?

Link to comment
Share on other sites

Прати ми мейл. Пак го отвориха, хората на които съм пратил покани вече би трябвало да могат да се регистрират.

Link to comment
Share on other sites

Already invited? We've temporarily exceeded our capacity. Please try again soon.

 

Никъде не мога да влезна... И на мейла нищо не съм получил.

Link to comment
Share on other sites

Веднага ме пусна мен - преди около 30-40 минути влезнах. Има с какво да се занимае човек с настройките. Единственото, което не ми допада, е, че ми изкачат разни контакти от пощата където съм писал писма по 1 път в живота си за нещо си. И понеже седят като контакти ми сега се появяват. Ще огледам дали има начин такава да се не появяват, че няма как от тази поща да не пиша още такива писма.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...