Jump to content
BulForum.com

Google+


THE STORM

Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

как успя да го докопаш, на мен не ми излиза в търсачката и през линка. Но това беше вчера на обяд. Освен после да са го отпушили и за нашите телефони, че в маркета показваше недостъпен за Глобул. Ти на мтел ли си?

Link to comment
Share on other sites

как успя да го докопаш, на мен не ми излиза в търсачката и през линка. Но това беше вчера на обяд. Освен после да са го отпушили и за нашите телефони, че в маркета показваше недостъпен за Глобул. Ти на мтел ли си?

 

В България изобщо не е налично. Да им се неначуди човек защо обаче....

 

Market Enabler

 

Ето ти го приложението за Google+:

 

https://www.sugarsyn...34_78_486942031

Link to comment
Share on other sites

Благодаря.

Тамън пробвахме и с телефон на мтел и там го нямаше. Явно е на ниво страна.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Как става тая работа: регистрирах се и като кликнах на Location ми издири адреса - улица и номер с точност до......4 номераblink.gif

Ако живея например на ул. Висока гора 89, ме намери на Висока гора 85???

Link to comment
Share on other sites

Как става тая работа: регистрирах се и като кликнах на Location ми издири адреса - улица и номер с точност до......4 номераblink.gif

Ако живея например на ул. Висока гора 89, ме намери на Висока гора 85???

 

Предполагам имаш рутер....

Link to comment
Share on other sites

If you allow Google Chrome to share your location with a site, the browser will send local network information to Google Location Services to get an estimate of your location. The browser can then share your location with the requesting site. The local network information used by Google Location Services to estimate your location includes information about visible WiFi access points, including their signal strength; information about your local router; your computer's IP address. The accuracy and coverage of Google Location Services will vary by location.

 

Wi-fi може да се използва като клетките на мобилните оператори и GPS-а за определяне на местонахождението. За съжаление не мога да ти кажа как точно и на какъв принцип, но телефона ми постоянно ми казва как е хубаво да си пусна Wi-Fi в опциите за определяне на местоположението ми.

Link to comment
Share on other sites

Wi-fi може да се използва като клетките на мобилните оператори и GPS-а за определяне на местонахождението. За съжаление не мога да ти кажа как точно и на какъв принцип, но телефона ми постоянно ми казва как е хубаво да си пусна Wi-Fi в опциите за определяне на местоположението ми.

Тази информация (изключително подробното мапване на WiFi мрежите) се събира от гугълмобилите. Нали точно по този въпрос продължават да си имат огромни проблеми с privacy законодателството в доста държави и най-вече допълнителната информация (включително персонална), която са успяли да съберат от незащитените мрежи. Макар и топологията на тези мрежи да се изменя, все пак благодарение на огромната база-данни, лесно може да се определи сравнително добра локация, на базата само на информацията от WiFi спектъра в дадена точка.

Link to comment
Share on other sites

Т'ва е поне няколко пъти по-готино от първоначалните ми очаквания... чудно!

И най-готиното, не ти показва статус.

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой и на мен да ми подаде една покана за да видя и аз за какво става въпрос.. Благодаря :)

jordanofff@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой и на мен да ми подаде една покана за да видя и аз за какво става въпрос.. Благодаря :)

jordanofff@gmail.com

Готово :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...