Jump to content
BulForum.com

M-Network


Recommended Posts

от понеделник започват да окабеляват блокове в Кичука:)

В такъв случай заявки за включване приемат ли се вече?

И втори въпрос, макар да го зададох преди време, но нямам отговор още: къде може да се тества нет-а (извън офис на М-тел)?

Интересуват ме преди всичко времезакъсненията в Европа и загубата на пакети като процент и честота. Скоростите не ме вълнуват особено.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 584
  • Created
  • Last Reply

В такъв случай заявки за включване приемат ли се вече?

И втори въпрос, макар да го зададох преди време, но нямам отговор още: къде може да се тества нет-а (извън офис на М-тел)?

Интересуват ме преди всичко времезакъсненията в Европа и загубата на пакети като процент и честота. Скоростите не ме вълнуват особено.

 

заявки се приемат тук:

https://www.mtel.bg/mobiltel/services/fmc/index.php

но така или иначе по актуална ще бъде като се окабели твоята сграда

иначе за тест иди в офиса:

"За по-голямо удобство на абонатите си Мегалан Нетуърк отваря врати на новата си каса в гр. Пловдив кв.Тракия, бул "Освобождение" N39-39А, комплекс Елит(до магазин Лидл)с работно време от понеделник до събота от 11:00ч до 14:30ч и от 15:30ч до 20:00ч."

Link to comment
Share on other sites

заявки се приемат тук:

https://www.mtel.bg/mobiltel/services/fmc/index.php

Пуснах си заявка, но ме интересува как да се тълкува този пост:

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=104514&view=findpost&p=1495481524

Ако даден представител на М-тел има право да дава някакви преференции, заявката може ли да се анулира и да се сключи договор чрез него?

Link to comment
Share on other sites

Промоцията за гр. Пловдив - 100 мбит е валидна от 15.09 до 15.10

 

Месечната такса е 14.90 при договор за 2 години и 18.90 при договор за 1 година

Download БГ и международен е 100мбит максимално достижима или както другите интернет оператори пишат в офертите си негарантирана скорост

Upload BG 40 mbit

Upload INT 10 mbit

Link to comment
Share on other sites

1525432871.pngОт два дена съм абонат на интернета им . Всичко е както казват. аз съм доволен за сега. Внимателни бяха при окабеляването и любезни много. Малко имат неразбории........... едни ми прекараха кабела други ми донесоха рутера и пуснаха нета и накрая трети път се върнаха да ми донесат договора а аз отделно ходих да платя на каса, а и имат и жена ОТК върви с тях малко лудница стана 6 човека за един нет инъче нета е 6.
Link to comment
Share on other sites

Опа и аз съм тук вече само мога да кажа, че съм доволен :beer: :beer: :beer: :beer:

@fulcrum и при мен се мотаха много народ за да ми прекарат кабела но бяха доста изрядни. Доволен СЪМ

Link to comment
Share on other sites

Щеше да е хубаво да се сетят в София ,че имат мрежа и в Пловдив и когато има профилактика да я обяват във форума а не както тази сутрин ставам и няма нет, звъннах и колегата отсреща зацикли ,ама вие имате профилактика ,хубаво нямам против ама да го бяхте написали някъде за да знаем.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като всеки човеек, независимо какво работи, търси различни работи, за да продава (стига работата му да е свързана с продажби), искам да споделя, че всеки, който се абонира за услугите на Мегалан (без значение само интернет, интернет и цифрова, Home Complete, Office Complete и всякакви други оферти) при мен, ще получи подарък от мен, флашка 4GB. Благодарен ще съм и на всеки :)

За да се свържете с мен - 0882205266 или магазина на М-Тел в хипермаркет Карфур, както и тук на ЛС

Link to comment
Share on other sites

Те са в нас, защото са си мои, не са служебни или нещо такова, но не са ползвани де... Ами пиши ми ЛС да се разберем кога да се видим, да ти я дам :)

Link to comment
Share on other sites

Щеше да е хубаво да се сетят в София ,че имат мрежа и в Пловдив и когато има профилактика да я обяват във форума а не както тази сутрин ставам и няма нет, звъннах и колегата отсреща зацикли ,ама вие имате профилактика ,хубаво нямам против ама да го бяхте написали някъде за да знаем.

 

В сайта, можеш да си направиш регистрация и да се абонираш за СМС и Мейл когато имат профилактика .

Link to comment
Share on other sites

След като промоцията за гр. Пловдив за 14.90 изтече (ако се удължи ще пиша), ето и другите пакети:

 

30 мбит интернет - 5 лв. на месец първите 6 месеца, 25 лв. на месец вторите 6 месеца от договора, т.е. излиза по 15 на месец

 

Можете сами да си направите всякакви пакет - избор на скорост, пакет от кананали, безплатни минути лпрез стационарен и мобилен телефон, мобилен интернет на следния линк - http://www.mtel.bg/paket/index.php

Link to comment
Share on other sites

Толкова много хора ли има от Тракия тук,че дискутирате интернета на тези?!

Нека до покрият по-голяма част от града па тогава ще ги призная за интернет доставчик.

Link to comment
Share on other sites

Толкова много хора ли има от Тракия тук,че дискутирате интернета на тези?!

Нека до покрият по-голяма част от града па тогава ще ги призная за интернет доставчик.

 

до месец и Кичука ще е в покритие

Link to comment
Share on other sites

Уважаеми съфорумци, считано от 18.10 офертата, която беше валидна за гр. Пловдив става валидна за цялата страна. Припомням параметрите:

 

месечна такса - 14.90./ договор за 2 години или 18.90/ договор за 1 година

DOWNLOAD BG/International - 100mbit

UPLOAD BG - 40 mbit

UPLOAD International - 10 mbit

 

Промоцията с подарък флашка (която е локална, само ако сключите договора си при мен) е валидна до изчерпване на количествата :) Искам да подчертая, че тя не е нито на Мобилтел, нито на Мегалан. Имам някаолко чисто нови флашки 4GB, които няма да ползвам, тъй като имам други, които си ползвам и реших да ги подаря, с цел да стимулирам да се сключва договора при мен, тъй като в магазина, в който работя има много малък клиентопоток. Така няма и да чакате на опашка

Link to comment
Share on other sites

до месец и Кичука ще е в покритие

 

 

 

Наистина новината е изключителна, напоследък с „моят” доставчик си скачаме по нервите което е доста неприятно, въпреки , че и Те признават, че проблема не е в моят „телевизор”, но пак се държат доста нагло.

Link to comment
Share on other sites

Уважаеми съфорумци, считано от 18.10 офертата, която беше валидна за гр. Пловдив става валидна за цялата страна. Припомням параметрите:

 

месечна такса - 14.90./ договор за 2 години или 18.90/ договор за 1 година

DOWNLOAD BG/International - 100mbit

UPLOAD BG - 40 mbit

UPLOAD International - 10 mbit

 

Промоцията с подарък флашка (която е локална, само ако сключите договора си при мен) е валидна до изчерпване на количествата :) Искам да подчертая, че тя не е нито на Мобилтел, нито на Мегалан. Имам някаолко чисто нови флашки 4GB, които няма да ползвам, тъй като имам други, които си ползвам и реших да ги подаря, с цел да стимулирам да се сключва договора при мен, тъй като в магазина, в който работя има много малък клиентопоток. Така няма и да чакате на опашка

 

Следа темата, но не мога да се сетя как стояха нещата с програмите които ги има при N3 и DCCorporation за -1, -2 и -3ч Предлагат ли се от М-Нетуорк?

Link to comment
Share on other sites

Следа темата, но не мога да се сетя как стояха нещата с програмите които ги има при N3 и DCCorporation за -1, -2 и -3ч Предлагат ли се от М-Нетуорк?

 

предлага се

Time shifting - времево изместване, когато си изпуснал някое предаване и искаш да го "върнеш назад"

 

Вече е възможно да гледаш отминали предавания. Да връщаш и да гледаш интересни любими, пропуснати сцени от предаване или филм. Освен това с времевото изместване можеш да правиш всичко както с домашното си видео: да превърташ напред и назад, да спираш кадър на пауза. Подреди деня си без да се съобразяваш с програмната схема – тя ще се съобрази с теб!

https://www.mtel.bg/...about/index.php

но засега няма за BTV,NovaTV...

Link to comment
Share on other sites

предлага се

Time shifting - времево изместване, когато си изпуснал някое предаване и искаш да го "върнеш назад"

 

Вече е възможно да гледаш отминали предавания. Да връщаш и да гледаш интересни любими, пропуснати сцени от предаване или филм. Освен това с времевото изместване можеш да правиш всичко както с домашното си видео: да превърташ напред и назад, да спираш кадър на пауза. Подреди деня си без да се съобразяваш с програмната схема – тя ще се съобрази с теб!

https://www.mtel.bg/...about/index.php

но засега няма за BTV,NovaTV...

 

Ето това вече е нещо яко! В Англия, оператора Sky предлагат същата екстра, можеш обаче да си записваш изпуснато предаване и в последствие да го гледаш.

Link to comment
Share on other sites

Интересува ме каква е таксата за втори телевизор? Също така функцията time shifting с колко часа назад може да се връща и на кои канали може да се ползва?

 

 

edit: благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...