Jump to content
BulForum.com

The Elder Scrolls V - Skyrim


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Задава се продължение на една от любимите ми игри и като цяло една от най-добрите поредици в историята на компютърните игри - The Elder Scrolls.

Официален трейлър:

 

Официален сайт на играта:

http://www.elderscrolls.com/

Допълнителни статии:

Skyrim: Building Better Combat

Removal of Character Classes

Inside Skyrim's Menu System Overhaul

The Technology Behind The Elder Scrolls V: Skyrim

 

Release date: 11.11.2011

 

Всъщност има бая време до излизането на играта, но от информацията, която вече е налична, не мога да не изпадна в състояние на нърдовски оргазъм :) Тъкмо ще има време да преиграя Morrowind и Oblivion.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Чак и на мен ми се доигра, дето от Morrowind се каня да я пробвам тая игра и още не съм.

 

Намерих тука някакъв торент на Oblivion. Ultimate се води. С някакви модове слагани вътре.

 

Има ли смисъл да я свалям играта с тия модове или само я развалят и е по-добре да си сваля оригиналния Oblivion с експанжъните след това?

 

И историята свързана ли е на всичките версии? Чудя се дали да сваля Morrowind преди това или направо Oblivion. За човек дето не е играл нито една от игрите, какво ще препоръчате?

 

Много ми се иска да я играя тая игра, но все не се наканвам..

Link to comment
Share on other sites

Относно модовете - аз лично съм играл без никакви модове. Curunir пък е играл с 1000 мода. Правят играта по-удобна и лесна. Ако това ти се нрави, слагай.

 

Относно поредността - препоръчвам ти първо да изиграеш Morrowind. Ако не за друго, то поне за да усетиш после огромната крачка напред в Oblivion.

Link to comment
Share on other sites

Само оригинален Oblivion + expansion Модовете го развалят. Не ми хареса, не са изпипани. Иначе самия Oblivion е добре направен. Само не свършвай главния куест :)

Иначе 5-цата вече е запазена в амазон и чакаме да излезе.

Link to comment
Share on other sites

Без модове старата ми карта не функционираше. Трябваше да осакатя играта на минимална графика, за да може да се играе.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

- d245777abca64ece2d5d7ca0d19fddb6.png

С теб съм Краси... тези момчета са егати и нердовете. Меган Фокс е една... а тая игра, след година може и да не се помни ако се окаже слаба.

 

Пешо, не се впрягай де... във форум за игри не би трябвало такова сравнение да те засяга. И все пак винаги бих избрал нещо реално пред нещо виртуално ;)

Link to comment
Share on other sites

Честно казано адски много са нещата, които са ми по-високо в списъка с приоритетите от Меган Фокс. И не, не са всички свързани с компютърни игри, просто Меган Фокс не ме кефи ;) Та Мите, аре по-леко с определенията, ако обичаш. Щото като нищо може да се окаже, че си по-голям нърд от мен.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...