Jump to content
BulForum.com

The Elder Scrolls V - Skyrim


PSYCHOSIS

Recommended Posts

Единственият голям проблем, който ме дразни, е озвучаването. Понякога говор, стъпки и ръмжене се чува така, сякаш става точно под носа ти, а всъщност хората/зверовете са бая далеч. Не знам дали това е бъг или просто аз си въобразявам, но не ми харесва. Ей сега се бих с една мечка, която чувах как грухти, все едно е баш зад гъза ми, минута-две, преди въобще да я видя. Досадно е.

 

Тва е ужасно. Една от причините поради която изтрих Fallout 3.

 

Това е много сериозен проблем. Тръгнал съм за някаква дестинация, ми то постоянно изскачат нови и нови неща. То пещери, то руини, мини, бандити, гиганти, дракони... Брах му лайката...

 

Любимото ми нещо във всяка игра. Да обикалям. На WoW бях обикалял повече от всички приятели с които играех, а бях най-малък левел. :)

 

---------

 

Днес гледах някакво клипче и света изглеждаше супер страхотен, но и много детайлен. С какви машини го играете това нещо, за да върви добре?

 

На 1680х1050 ще мога ли да играя нормално със следната конфигурация:

 

Core 2 Duo E8200

6GB DDR2 1066MHz

Radeon 3870 512MB

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Аз съм с карта като теб и на 1024х768 (17") върви поносимо. Ултра не става, но на хай можеш да го пуснеш с махнати/намалени сенки, без АА и т.н. За тази резолюция обаче, която ползваш ти не знам.

Трябва ъпгрейд на видеото. Не, трябват КИНТИ!

Link to comment
Share on other sites

Аз играя на Low детайли, но съм оставил view distances като на high, щото иначе противниците ще ги виждам, чак след като ми забият нож в гърба :)

 

Определено трябват кинти. Тая красота не е за изпускане.

Link to comment
Share on other sites

Тая красота не е за изпускане.

Ти луд ли си? Играта е далеч от красива...

И е страшно неоптимизирана. При мен не вървеше добре, а имам стабилна машина.

Link to comment
Share on other sites

Всъщност може и да си прав, тъй като я играх само 15 мин. и после си пратих дъното на ремонт. :)

Другата седмица ще я поиграя по-обстойно. И за протокола: на i5-2500k и 6850, опъната на макс и с резолюция 1920х1020 имах дропове на кадрите до 25, което не е много комфортно. Но така или иначе вече съм си взел втора карта за crossfire, така че с нея тези спадове ще отпаднат. :)

Link to comment
Share on other sites

Не съди за играта по моделите - те наистина не са много добри. Но разгледай и skyrimnexus, има много модове вече, които подобряват или отключват опции за по-красива графика или по-добри текстури и светлини.

Link to comment
Share on other sites

Обзалагам се , че някъде Курунир се е затворил с няколко туби вода и суха храна и блъска. Със сигурност е свалил всички модове вече! laughing.giflaughing.giflaughing.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

921095_460s_v1.jpg

 

А за бардовете. Периодично си правя сейв. Заколя барда, както и всички, които ме нападнат само заради душевното удовлетворение, което изпитвам.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Както каза един колега преди - Брах му лайката!!! Играта е огромна, особенно ако трябва от един град да отидеш до друг...ми ти след 4-5 часа забравяш за къде си тръгнал! С дни може да се лута човек, и да открива сума ти нови неща...

Иначе с конфигурацията ми: Phenom II x4 на 3,1GHz, 8 GB DDR3 1333 MHz RAM, Asus 8800GT игрицата ми върви с 25-35 fps на следните настройки:

Resolution 1280x1024

AA 8 samples

AF Off

Texture Quality High

Radial Blur Quality High

Shadow Detail High

Decal Quantity Medium

Water Reflects All

View distance всичко на макс

Distant object detail Ultra

...така че можете да се ориентирате по мен относно вашите конфигурации. :)

 

Весело посрещане на новата година!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

След много отлагане най-накрая ще я започна вечерта. Да ме ориентирате към някакъв билд, който прави повечко dmg, но и мре по-лесно, за да има тръпка :). Наиграх се на времето с барбата на Д2 и вече отбягвам str герои. И да кажете кои са кадроубийците в графичните настройки. Данке.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Тези дни четох информация за TES VI и реших да преиграя Skyrim. Хем не бях играл Dawnguard, тъкмо да го мина и него.

Хоп, 70 часа минаха неусетно :D

 

Нека само повторя най-важната част от горното: TES VI. Разбира се, все още не се знае кога ще излезе. Най-вероятно след 4-5 години и със сигурност след Fallout 4 (hell yeah!). Но важното е, че се мисли по въпроса :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тези дни четох информация за TES VI и реших да преиграя Skyrim. Хем не бях играл Dawnguard, тъкмо да го мина и него.

Хоп, 70 часа минаха неусетно :D

 

Нека само повторя най-важната част от горното: TES VI. Разбира се, все още не се знае кога ще излезе. Най-вероятно след 4-5 години и със сигурност след Fallout 4 (hell yeah!). Но важното е, че се мисли по въпроса :)

Уау! Има ли инфо кога ще излиза Fallout 4?

Link to comment
Share on other sites

Няма официална информация. Като се има предвид, че съвсем скоро пуснаха Dishonored, според мен едва ли ще видим F4 в близките две години.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...