Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

А така Spister добре го опука Весо :P Другата седмица е мой ред :)

Да питам ще има ли сериозни последици ако финансовия ми баланс стане отрицателен ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply
А така Spister добре го опука Весо :P  Другата седмица е мой ред :)

Да питам ще има ли сериозни последици ако финансовия ми баланс стане отрицателен ?

Незнам но знам хора с баланс -800 000лв и осте са в играта и то не в 5 дивизя но внимавай!!

Link to comment
Share on other sites

Аз бях разгромен 5-1-1-та ми загуба евър. Макар, че играх с резержната халфова лини(в която никой от играчите не е халф по дефолт :D )

Тревойи ме факта, че титулярните ми защитнтици се издъниха, а и оня селянин ми контузи 3 !

Link to comment
Share on other sites

отбора ми: Kenefchovcite

група: v.70

които иска да се пробва... (м/у другото 1во ми вижте мачовете)

поех отбота и имам 7 поредни победи

голова разлика 33:6

 

п.с. Някои има ли от IV grupa?

Link to comment
Share on other sites

отбора ми: Kenefchovcite

група: v.70

които иска да се пробва... (м/у другото 1во ми вижте мачовете)

поех отбота и имам 7 поредни победи

голова разлика 33:6

 

п.с. Някои има ли от IV grupa?

az sum ot 4-ta ama skoro 6a sum w 5-ta :D

otbora mi e Rapid5 dai da napraim edin priqtelski

Link to comment
Share on other sites

пратих ПМ за това...

сега ти видях отбора :) и да ти кажа нямаш никакви играчи. минал си по-горна група и май си със същите... от както си започнал? (ако не се лъжа де)

според мен трябва да си конкурентноспособен...

 

п.с. бяха ми споменали че тази игра е чиста математика и 1% случайност.. но ще видим

Link to comment
Share on other sites

пратих ПМ за това...

сега ти видях отбора :) и да ти кажа нямаш никакви играчи. минал си по-горна група и май си със същите... от както си започнал? (ако не се лъжа де)

според мен трябва да си конкурентноспособен...

 

п.с. бяха ми споменали че тази игра е чиста математика и 1% случайност.. но ще видим

Hehe tova 4e maje6 v 5-ta ne zna4i po4ti ni6to osbenoo ako si s botove ili drugi novobranci napulno normalno e kqri i se ka4vai nagore .

Tam iam ve4e dosat dobri protivnici :) , za sulajenie igarq v turnira na Bg-liga , no ako nqkoi ima jelanie da igare s nqkoi "lamer" kato mene da svirka .

keep Hope Alive , predlojenieto e validno za noviq sezon!

Uspeh na vsi4ki i majete za kupata :)!

Link to comment
Share on other sites

Миналия ден ми казаха за тази игра и след кратко поясняване на това какво можеш да правиш и веднага се зарибих :D сега ми дадоха отбор и сам в v.181 група на 3 място обаче играчите ми като цяло са слабички като на всички от началото предполагам :)

Link to comment
Share on other sites

Миналия ден ми казаха за тази игра и след кратко поясняване на това какво можеш да правиш и веднага се зарибих :D сега ми дадоха отбор и сам в v.181 група на 3 място обаче играчите ми като цяло са слабички като на всички от началото предполагам :)

Da prav si no napravi kato men kupi si 10-tina novi igra4i no har4i razumno :P

Link to comment
Share on other sites

ще видим какво може а се напави по въпроса играчете не се купуват лесно а и с моите неограничени финансови възможности :D

Link to comment
Share on other sites

Супер бия с 1:5 последния,а бях с човек по малки 25 мин. за които му вкарах още 2 гола..

Link to comment
Share on other sites

A we imam edna ideq.6to ne vzemem da si napraim edno purvenstvo.6a igraem friendlita.6a izbirame koi c/y koi 6a igrae/ tva o6te ne sum go izmislil kak 6a stane/,

6a izgotvim programa i taka na tatuk :punk !6a napravq channel v Mirc-ata ta ako na

nqkoi mu xaresa ideqta da vleze i da zapo4vame! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...