Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

Аз и аз почнах south star fc- V.156 победих още първия мач, макар и без нито един трансфер, а само с първоначалните лешпери. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

Аз само падам :( С малко но падам. Първия мач 2-1 неска 2-0 :cry

Ся дано като зема добър нападател да живна малко, че мойта атака е с много слаба издражливост.

Link to comment
Share on other sites

Оки, когато можеш, не ми е спешно :) Иначе програма май няма.

 

П.С. Правя страхотен обрат!! Падах 1:3 и го обърнах до 6:3  :woot

 

Едит : 7:3

Програма има и то не 1 или 2

Намерих една но тя иска лиценз,друга пак е много тъпа и т.н.

Обсто намерих кам 4-5 програми :)

Иначе спечелих с 2:0

Link to comment
Share on other sites

Имам следния проблем като тръгна да влизам при отбора си ми ми дава Field(Username i password са 100% верни(изпратиха ми ги на емаила,когато дадох lost password))

Дали са ме истрили или е временно

Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

Имам нов отбор :punk PFC Spister

Жалко за стариа ми отбор беше супер но...

П.С. Veсео другата седмца приателски мач а?Но съм новак :P

Link to comment
Share on other sites

Имам нов отбор :punk PFC Spister

Жалко за стариа ми отбор беше супер но...

П.С. Veсео другата седмца приателски мач а?Но съм новак :P

 

Добре, метни една покана и я приемам. Само че имай предвид, че си тествам резервния вратар + резервните нападатели тогава и не се очертава да играя кой знае колко добре :)

Link to comment
Share on other sites

Добре, метни една покана и я приемам. Само че имай предвид, че си тествам резервния вратар + резервните нападатели тогава и не се очертава да играя кой знае колко добре :)

хаха Аз осте незнам кои как играе :tongue Но правя големи покупки

Link to comment
Share on other sites

Някой иска ли френдли с мен ?

Отбора ми е kLamerite (играта им съответсва на името :D )

ЕДИТ: Става въпрос за другата седмица. Тая съм зает :)

Link to comment
Share on other sites

А ползвате ли някакви помощни програми. Аз четох на сайта на бг лигата за асистент мениджъра, но нямам идея как да го дръпна, че камо ли да го ползвам. :(

Link to comment
Share on other sites

След 2 загуби днеска зех една точка :)

3-3 :punk

За помощни програми и аз съм чувал ма не ползвам.

Да питам има ли некакфа файда да копувам лекари и терапефти, щото аз купих 2-3 и неска пак ми изгоря основния защитник за 2 седмици :(

Link to comment
Share on other sites

Аз пък бих аутсайдера с 1:5 на техен терен и следващия кръг пак имам срещу тях :P

От лекари и физиота сигурно има полза, ама не е чак, че никой няма да ти се контузва :)

Link to comment
Share on other sites

След 2 загуби днеска зех една точка :)

3-3 :punk

За помощни програми и аз съм чувал ма не ползвам.

Да питам има ли некакфа файда да копувам лекари и терапефти, щото аз купих 2-3 и неска пак ми изгоря основния защитник за 2 седмици :(

 

Аз вече втори мач бия днес с 3на 2. Иначе аз ползвам НАМ и го препоръчвам горещо. А за лекарите и физиотерапевтите по добре прегледай страницата на Бг-лигата и по-точно форума. Там всичко си пише аз лично ползвам 4 физиотерапевти.

Link to comment
Share on other sites

Kak vi se kazvat otborite?

Moqt e Kralete. :)

kLamerite

 

@Imago Това НАМ ( :confused ) какво представлява и от каде може да си го набави човек, че скоро се зарибих и не съм много навътре в нещата?

Link to comment
Share on other sites

Аз вече втори мач бия днес с 3на 2. Иначе аз ползвам НАМ и го препоръчвам горещо. А за лекарите и физиотерапевтите по добре прегледай страницата на Бг-лигата и по-точно форума. Там всичко си пише аз лично ползвам 4 физиотерапевти.

Aз бих с 3:2 но нямам шансове за първото място за съжаление(или поне са мноо малко V.170)

Кажи квоо точно е тоя асистент мениджър опиши го горе долу и даи pic ако можеш

A моя отбор е PFC Spister-official sait

Link to comment
Share on other sites

Мааму д...а и аз паднах ,за първи път днеска,а отбора ми е AntiBotqv.HAM е хубава програма но не помна откаде съм я дърпал

Link to comment
Share on other sites

Мааму д...а и аз паднах ,за първи път днеска,а отбора ми е AntiBotqv.HAM е хубава програма но не помна откаде съм я дърпал

e vutre v saita si ima programite izlojeni ve samo triaa cuknesh i posle te prashta na saita na programata i ot tam si ia durpash :)) tolkova e prosto

moita grupa e niakva luda bati vurgala stava vseki bie vseki vseki pada ot vseki ne moa razbera kvo stava ebati:) V.103 ei taia sum divizia

Link to comment
Share on other sites

Хора тоя Hattrick май го забравихте а?

Кажете ся как минаха контролите?

Аз бих с 4-1.

П.С. Кажи ми че си играл с резервите иначе незаслужено ти си 1 а аз 3 :wir :tongue

Link to comment
Share on other sites

4-2 бих като гост и са спуках от кеф :)

Тфа ми е първата победа начело на отбора :woot

Ся съм пуснал млади вратарчета да тренирам и след някоя друга седмица почвам яко трансфери :D

И целта ми се запазва - оставане в IV дивизия. Другия сезон поече :)

Link to comment
Share on other sites

Хора тоя Hattrick май го забравихте а?

Кажете ся как минаха контролите?

Аз бих с 4-1.

П.С. Кажи ми че си играл с резервите иначе незаслужено ти си 1 а аз 3 :wir  :tongue

 

От титулярите ми игра само 1 :) И ти го контузи :angry1 Добре че само за 2 седмици е вънка, ама ми е дузпаджията ..

Link to comment
Share on other sites

От титулярите ми игра само 1 :) И ти го контузи :angry1 Добре че само за 2 седмици е вънка, ама ми е дузпаджията ..

haha та тоя е на 32 и така е вземи си физиотерапефти повече :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...