Jump to content
BulForum.com

Hattrick


POCEH_B

Recommended Posts

e tova vi e grehkata mladejkiq otbor e vajen ina4e az sega nelepo zagubih posledniq si ma4 ot predniq sezon pri moe predimstvo ama random i izgubih promociqta no po-dobre toq sezon ste vlqza v 4ta po-silen a i treniram mladej s potencial za u-20 i perspektiva za nacional pri mujete tui kato ste go treniram do divine a e idealen poluzahtitnik i perfecten forward toward middle s umenie technical hiihhi :0

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 714
  • Created
  • Last Reply

ами аз не съм ферма. водя достатъчно добра политика за развитие на отбора си,и съм доста на плюс с парите в момента а иначе ферма скоро няма да ставам.само ме притесняват все по-ниските цени на играчите и направо сърце не ми дава да продам 23 годишния титаник халф за 6 милиона но няма как искам да взема още един бг младеж с потенциал. А по-горе за схемите както бяха коментирани аз ползвам три 3-5-3 3-4-3 и 4-5-1 зависи от противника...

Link to comment
Share on other sites

За трансферните цени си прав... и то така здраво падат, че скоро ще минават и с по-малко бройки дивайн играчи, шампионите в ХТ Мастерс. Иначе щом можеш развивай БГ момчета... нека БГ национала да има от къде да се пълне :)

Link to comment
Share on other sites

абе незнам ма в момента е модно да се купуват играчи над титаник леко одъртяващи за по 2-3 милиона ... само заплати да избиваш ма да имаш идиотски отбор :)

Link to comment
Share on other sites

Atanas Borisov

ОИК = 1 090, 19 години, задоволително състояние на формата

Има бедствено ниво на опита и посредствено лидерско умение [Непредвидим]

 

Издръжливост: ужасно Пазене: бедствено

Разиграване: лошо Подаване: задоволително

Крило: лошо Защита: ужасно

Голов нюх: стабилно Статични: слабо

 

 

най накрая младежкия пусна нещо :D

Link to comment
Share on other sites

Hehe, 4estito togava :)

Btw az po4nah sezona s ubeditelna pobeda nad edin ot silnite otbori. Ako ne uspeq da dokopam 3to mqsto shte se nahakam v zona baraji, za da igraq 1 ma4 pove4e i da vzema kintite ot baraja. Ama shte vidim do kraq na sezona mnogo neshta mogat da se slu4at. Btw tezi, koito doidoha ot IV-ta zapo4naha taka kakto o4akvah - zaguba s 0-5. Oshte edno dokazatelstvo, 4e e po-dobre da si silen v V otkolkoto slab v IV-ta. Pone ikonomi4eski poglednoto :)

Link to comment
Share on other sites

значи освен този 19г. стабилен нападател със задоволително подаване,продавам и един отличен със задоволително разиграване и издръжливост.ако някой се интересува-botev_ole

Link to comment
Share on other sites

и аз съм в трети кръг за купата ама там нямям шанс-противника има халфова линия посредствено,а моята е слабо :( ще опитам да го изненадам,но шансовете са малки.поне си купих прекрасен нападател-още първия мач забучи 2 парчета :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък вчера на играй спокойно с почти изцяло резерви отбор, победих като гост с 1-5 :)

Иначе в следващия кръг нямам особени шансове, но не ми и пука :)

Link to comment
Share on other sites

кво става тоя хеттрик-сички яко бутат форма,ако продължават прекрасните ще ми дават по звезда и половина :angry:

Link to comment
Share on other sites

абе консултирах се с един приятел на който отбора му е в 3 група и той ми каза че в долните групи-6 и 5 е по добре играчите ти да имат високо основно качество отколкото странични.та какви са вашите наблюдения?какви играчи купувате?основното качество ли гледате или да имат и вторични?

Link to comment
Share on other sites

Защо е добре да имаш високо основно умение? - Защото играча играе добре на основния пост.

Защо е хубаво да имаш 2рични качества? - Защото подобряват представянето на футболиста и го правят по-версален.

Защо в горите лиги предпочитат комбинация от основно качество и доста вторични? - Защото заплатата на тези с високо основно е много висока, а тези с многото вторични се представят по същия начин като този с доста високото основно качество.

 

Поне аз ги виждам така нещата. Аз лично за момента купувам основно + колкото се може по-добри 2рични за колкото е възможно по ниски пари. Като си имам праг за 2ричните качества, т.е. ако са много ниски не купувам освен ако не е някаква супер изгодна далавета и ще го препродам веднага.

Link to comment
Share on other sites

в допълнение :

 

допълнителните качества дават бонуси към атака/защита , дават и шанс да си вкарваш атаките, да извлечш максимума атаки за даден мач и тнт :)

Link to comment
Share on other sites

днеска е 3 кръг за купата.има ли оцелели?аз играя с един с по добра халфова от моята ама ша му играя мач на сезона,че искам още 1 домакинство-много добре ще ми дойдат кинтите.надявам се да му вкарам повече от колкото той на мене щото на мен защитата ми е под всякаква критика,но нападението ми е желязно :punk

Link to comment
Share on other sites

днеска е 3 кръг за купата.има ли оцелели?аз играя с един с по добра халфова от моята ама ша му играя мач на сезона,че искам още 1 домакинство-много добре ще ми дойдат кинтите.надявам се да му вкарам повече от колкото той на мене щото на мен защитата ми е под всякаква критика,но нападението ми е желязно :punk

 

Мен ме опукаха с 0-4, ама беше много силен тоя. Пък и като се има предвид, че си продадох най-доброто крило и най-добрия нападател преди тоя мач...излязох му с пълни идиоти, ама така е с политика ала Аякс :D

Link to comment
Share on other sites

хехехе

аз бих 7-1 ама ми е играл с резервите,а аз с титулярите и мач на сезона...ех ако знаех щях да му надуя шошона с резервите на споко.нищо поне съм в четвърти кръг-до ся не бях стигъл,ама там ма чака един от трета група и просто нямам шанс и за тва ша пускам резервите-поне да не губа тренировка.

Link to comment
Share on other sites

И аз загубих... 1-4. като дойдат по-силните всички скланяме глава :) За вас не знам, ама аз до сега тренировка не съм губил... играех с резервите за купата :)

Link to comment
Share on other sites

Между другото открих нещо, всъщност не знам дали го открих или е случайност, но все пак. По принцип тегля юноши още в събота сутринта и все са инвалиди, но последния го изтеглих в неделя и се падна с почти 1000 ОИК. Като се замисля и миналия силен с над 1000 пак го изтеглих няколко дни след първата възможност. Така че ви съветвам да пробвате по този начин, май работи.

Link to comment
Share on other sites

всичко е рандом.аз пък съм чувал,че е най добре да се тегли веднага след мача в събота.веднъж теглих на полувремето и изтеглих стабилен нападател-най доброто което съм теглил някога

Link to comment
Share on other sites

всичко е рандом.аз пък съм чувал,че е най добре да се тегли веднага след мача в събота.веднъж теглих на полувремето и изтеглих стабилен нападател-най доброто което съм теглил някога

 

Абе рандъм, рандъм, амааа 2 пъти съм го правил и 2 пъти тегля играчи, които имат ОИК повече отколкото всички останали взети заедно. Ако и тая седмица стане така - ясна е работата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...