Jump to content
BulForum.com

Star Wars™: The Old Republic™


kotora

Recommended Posts

Че какъв е проблема да я поръча брат ми, само трябва да му дам пари сега като дойде. Кажете някакви цени - нали четете там.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Нито Pulsar, нито Ozone предлагат играта. Ордър или преордър все тая. Ще се появи нещо в тези сайтове сигурно като останат 2 - 3 дена до пускането на сървърите.

В озоне казаха, че чакат от ЕА да кажат условията, че за нас идвали по-късно. Нямат още информация, чакали.

65 паунда беше дигиталното делукс копие, другото беше май 50. А вече за кутийка колко е не знам.

Link to comment
Share on other sites

Дам, на Кики взехме Star Wars: The Old Republic Digital Deluxe Edition за 59,99 GBP.

Star Wars: The Old Republic Collector's Edition е 149.99 $, a Star Wars: The Old Republic Standard Edition (Digital & Physical) e 59.99 $.

Link to comment
Share on other sites

Дам, на Кики взехме Star Wars: The Old Republic Digital Deluxe Edition за 59,99 GBP.

Star Wars: The Old Republic Collector's Edition е 149.99 $, a Star Wars: The Old Republic Standard Edition (Digital & Physical) e 59.99 $.

Като преордер през амазон.со.ик е 40(45 нормална цена) паунда за физическо копие и чакаш като излезе да ти я доставят тогава - май за сега от там е най-евтиния вариан, но се чака най-много.

Link to comment
Share on other sites

В Beta Cake се появиха отново screenshot-ове от вече новата бета. BioWare са накарали тестърите да изтеглят изцяло нов клиент, явно доста промени е имало в играта. Попаднах на една много интересна снимка на сит асасин, на нея се вижда, че можеш да накараш companion-а си да ти разпродаде всички простотии, които са ти в инвентара - супер удобно ще е :laughing:

Untitled-10.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не трябва да забравяме, че от тези, филмчета, които са из нета било то благодарение на Е3 експото или от game leaks нищо не можем да кажем за играта поради простата причина, че на много места бе казано, че видео настройките на играта на този етап са понижени много. Има резолюция, има windowmode, има малко сенки и горе долу с това се изчерпва всичко. Та най-добре е да изчакаш да се появи и тогава да я видиш.

 

Ясно е, че така ще кажат, но не могат да променят движенията на персонажите, което пък говори доста за енджина. Като гледам корейците какво гласят като графика и движение на героите и за какви ефекти, комбота и т.н. става на въпрос, колкото и да разправят че е намалена графиката на тая, не мисля че крайния вариант ще е много по-добър от това което виждам в официалните геймплей флимчета, дето са на сайта на играта. То ще се чуе де, но поне според мене нещата ще са като в WoW, което директно ще отпише маса играчи. Но Star Wars има достатъчно фенове, те ще компенсират.

Link to comment
Share on other sites

Попаднах на една много интересна снимка на сит асасин, на нея се вижда, че можеш да накараш companion-а си да ти разпродаде всички простотии, които са ти в инвентара - супер удобно ще е :laughing:

 

Това ще знаеш хич не е крадено от TORCHLIGHT. biggrin1.gif

 

Иначе е наистина супер удобство.

 

Ясно е, че така ще кажат, но не могат да променят движенията на персонажите, което пък говори доста за енджина. Като гледам корейците какво гласят като графика и движение на героите и за какви ефекти, комбота и т.н. става на въпрос, колкото и да разправят че е намалена графиката на тая, не мисля че крайния вариант ще е много по-добър от това което виждам в официалните геймплей флимчета, дето са на сайта на играта. То ще се чуе де, но поне според мене нещата ще са като в WoW, което директно ще отпише маса играчи. Но Star Wars има достатъчно фенове, те ще компенсират.

 

Понякога ми се струва, че корейците няма кой да ги стигне в това отношение... А не ми се вярва да е невъзможно. Все пак специалисти има навсякъде. За мен атмосферата в една игра е най-важното нещо, а основна част от нея е графичното оформление. Затова така и не мога да харесам WoW. Язък им за геймплея и всички останали отлични неща на фона на тая грозна шарена графика. Bioware като знаем какво и как правят едва ли ще допуснат такава грешка. Този проект е твърде мащабен, че да си позволи някой да го съсипе, особено път в година 2011.

Link to comment
Share on other sites

Този проект е твърде мащабен, че да си позволи някой да го съсипе, особено път в година 2011.

Те сами се мъчат, като режат голяма част от света да си направят поръчки предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Това ще знаеш хич не е крадено от TORCHLIGHT. biggrin1.gif

 

Иначе е наистина супер удобство.

 

Взаимствано звучи по-приятно. Не съм им адвокат, ама "крадено" звучи малко... грубо, а и Runic Games едва ли са патентовали това, защото и в Rift има нещо подобно. Все едно да кажеш, че Шкода са откраднали от Форд идеята колата им да е на 4 гуми и с ДВГ. Аз много се радвам, че фирмите производителки на игри използват идеите на конкурентите при направата на собствените си игри. Няма нужда да се открива топлата вода при положение, че някой вече е достигнал до това откритие. Може да се вземе този благодат и да се използва, дори може и да се подобри. Та в game индустрията това е нормално или поне аз така го приемам. Има много неща, които BioWare са взаимствали от много други игри - някой са си техни, други са конкурентни ММО-та, но важното е най-накрая на нас да ни се предостави продукт, който има най-добрите неща от други игри + още нещо.

 

Колкото до графиката - нищо не можем все още да кажем, мнение можем да имаме като излезе всичко на бял свят, до тогава са догадки + добре познатото, че графиката на играта е леко анимирана, но поне имаме удоволствието да играем игра, в която няма хора с опашки, които летят по 20 минути като скочат a.k.a Guild Wars 2 и подобия.

Link to comment
Share on other sites

Това ще знаеш хич не е крадено от TORCHLIGHT. biggrin1.gif

 

Иначе е наистина супер удобство.

 

Която пък е правена от хора на Близард :)

 

Понякога ми се струва, че корейците няма кой да ги стигне в това отношение... А не ми се вярва да е невъзможно. Все пак специалисти има навсякъде. За мен атмосферата в една игра е най-важното нещо, а основна част от нея е графичното оформление. Затова така и не мога да харесам WoW. Язък им за геймплея и всички останали отлични неща на фона на тая грозна шарена графика. Bioware като знаем какво и как правят едва ли ще допуснат такава грешка. Този проект е твърде мащабен, че да си позволи някой да го съсипе, особено път в година 2011.

 

Мога само да се надявам да не се издънят. Годината не пречи на която и да е голяма фирма да се издъни. Нито ще са първите, нито ще са последните дето ще използват името на даден франчайз за да направят някой друг милион в калабалъка. Самия Лукас изкара три лайняни филма в сравнение с първите три, без значение, че имаше на разположение много повече ресурси и технологии когато ги правеше. Това което наистина успокоява е , че BioWare наистина са много добра компания. Но ще видим, аз също съм фен на Star Wars и ще се радвам да направят велика игра.

 

Само дето до момента няма нито едно геймплей филмче дето да се доближи някъде наоколо поне, около това да речем:

Link to comment
Share on other sites

Любо, аз нищо лошо не исках да кажа, не знам защо като ощипан реагира tounge.gif

 

Да видим само каква регулация ще направят при тоя вид продажба, че помня имаше % надолу от цената като ходи.

 

--------------------

 

Весо, луда работа са тия. devil.gif

 

И понеже одеве заговорих за атмосфера - дори и това демо клипче си личи колко внимание е обърнато на всеки детайл - и визуално, и звуково - всякак...

 

Гледай какво правят в

biggrin1.gif

 

Дойде ли тука, почти 100% ще я взема, дори след това да не играя...

Link to comment
Share on other sites

Пак щипан - недощипан станах. Няма такова нещо Видене, просто от форума на SWTOR ми е писнало вече да чета как еди-кой-си откраднал еди-какво-си и т.н., а на практика те всички в game индустрията си бъркат по дупките взаимно. Всичкото това бъркане е в наш интерес, защото така игрите се обогатяват и еволюират, ама по-красиво звучи взаимстван от краден. Единствените крадци са Самсунг и НТС от iPhone :rolleyes: :laughing: , ама да не я засягаме тази тема, че ще ме линчуват тук :laughing: (това последното бе в кръга на шегата, моля андроидо-настроените да не се засягат)

Link to comment
Share on other sites

Това, че SD Comic Con завърши - не значи, че няма някакви информации. Вчера Electronic Arts проведоха своят Q1 2012 Earnings Conference Call, на който Eric Brown - финансов директор на ЕА и John Riccitiello отговаряха на въпроси за SWTOR и други игри на ЕА. Някой от интересните въпроси на които отговориха те, свързани с играта са:

 

На въпрос на Reuters - какво е числото на продадени пре-ордъри за първите дни Eric Brown отговори, че за първите 5 - 6 дни са били продадени над 200 000 бройки от играта. Това било значително по-голяма бройка продадени копия, от която и да е игра на ЕА до сега - добави той.

 

Беше зададен въпрос как виждат бъдещето на играта и колко играчи са необходими, за да може SWTOR да се самофинансира - John Riccitiello отговори, че в ЕА са подготвени за над 10 милиона играчи и с пускането в продажба на играта и в другите региони на по-късен етап, тези цифри и прогнози може и да се окажат верни. На играта са и нужни 500 хиляди играчи, за да може да се самофинансира - това допълни Eric Brown. Милион играчи било добър бизнес, а над милион и половина или 2 вече било започвало да изглежда като невероятно добра инвестиция. Но идеята им била играта да се задържи поне 10-на години, като плановете са към 2025 да има над 500 планети, на които играчите да създават свята епична сага.

 

През Септември ще имаме ясна представа кога играта ще види бял свят, но като цяло от ЕА звучаха доста оптимистично. Не че аз много ги обичам тях или пък Activision, но все пак това са хората, които дават парите - тяхната идея е този продукт да излезе на пазара и д започне да им носи приходи - та в този ред на мисли - хубаво интервю, обещаващи отговори от тяхна страна. Дано прогнозите им излезнат правилни и ние с години да се наслаждаваме и творим своя собствена Star Wars сага.

Link to comment
Share on other sites

500 планети.... това е голяма бройка погледнато от всеки ъгъл. Само че, както винаги в главата ми изниква един въпрос:

Планетите са отделни територии, или става дума за сървари?

Ако това са отделни територии, то тогава си представям, нещо като безкрайно обикаляне от галактикана галактика, както и пренаселени места, и други на които няма почти никой.

А иначе, след 2025г. си представям, как вече се возя в звазда на смърта, покрай мен се разхождат стотици бели войничетаи на около свири страховита музика. :)))

Link to comment
Share on other sites

Според мен ще е огромна грешка да се разхвърлят на стотици сървъри. В пъти по-интересно е да са 5-6 примерно...

Link to comment
Share on other sites

Разпокъсването в огромни цифри сървъри е пълна простотия и реално лишава играта от истинска масовост. В WoW може и над 10 милиона играча да има, но никога не могат да направят истинско масово събиране, както в един Lineage, където има по над милион играчи в сървър. За мен лично е много по-интересно и динамично, когато има по-малко сървъри с много повече играчи в тях. Иначе си е просто комерсиално точене на пари от хората.

Link to comment
Share on other sites

Планетите са отделни територии, или става дума за сървари?

Като отделни територии. Но това го смятат да го правят 10-15 години, което ми се струва нереално. За това време ще излезнат други ММО-та, които ще дръпнат хората към тях. Не съм запознат дали има или не - но колко му е да се изкара нещо по Lord of The Rings, Harry Potter, Wheel of Time, Malazan, Star Craft и тн. Има всякакви наложили се поредици от книги, филми и игрi, върху които да се изгради поредното ММО.

Link to comment
Share on other sites

Това е точно така.Освен това, не съм много сигурен,че след 10-15 години, mmorpg игрите, все още ще изглеждат така.

Link to comment
Share on other sites

Това е точно така.Освен това, не съм много сигурен,че след 10-15 години, mmorpg игрите, все още ще изглеждат така.

Определено ще се различават доста ММО-тата, а може и ние вече да се плъгваме, за да играем или най-малкото - да сме с каски на главите. Сега играта ще има 16 или 17 планети, възможно е в бъдещи експанжъни хората от BioWare да пускат и планети инстанси - не ги знам, но 500 си е доста голяма бройка дори и за 14 годишен план.

Link to comment
Share on other sites

колко му е да се изкара нещо по Lord of The Rings, Harry Potter, Wheel of Time, Malazan...
The Foundation...

 

 

Мисля да си кръстя инквизитора Hari Seldon :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

Check some pictures out in this Gallery that is consisted from 24 pictures..

 

 

 

Roxani ( aka Kiki)

 

ps. read the descriptions as well under them

ps2. i think i corrected the link and it opens..tell me if it's ok

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...