Jump to content
BulForum.com

Star Wars™: The Old Republic™


kotora

Recommended Posts

С предстоящото дългоочаквано откриване на Е3 днес, в нета се появи много информация относно SWTOR. Петъчния ъпдейт на официалната страница беше доста добър, включващ Advanced Classes и запознаването ни с скиловете, които ще можем да използваме до лвл 20, а преди това - различните промени, които ще станат, когато решим кой път в развитието на класа, с който ще играем да поемем на лвл 10. Може да се запознаете с Advanced Classes тук

 

Друга интересна новина, на която попаднах бе интервю с Даниел Ериксон, един от шефовете на писателите, занимаващи се с играта. Появи се информация за райда, в който ще можем да влезнем след като достигнем лвл 50. в SWTOR райдовете ще се наричат – operations. Както Републиката, така и Империята ще се бият с древното зло, спотаило се на планетата Belsavis. Ще се сблъскаме за пръв път с Eternity Vault.

 

Нови модели на т.нар mount-ове. Имаме уверението на разработчиците, че ще можем да си променяме корабите. Ще можем с хората, с които сме в група да използваме един кораб, за да се придвижим до мястото, за което сме се запътили.

В самия трейлър може да се видят някой нови скилове + нови способности на някой от companion-ите

 

Новото видео + самото интервю може да видите тук

 

А тук от Darth Hater са изкарали снимки от самия трейлър с кратки обяснения на нещата, които са нови, които са променени и/или невиждани до сега - клик

 

Има обещания от страна на разработчиците, че почти всеки ден ще имаме нови видеа от играта, ще имаме много информация, която те ще разкрият. Не знам дали ще ни зарадват с дати, но все още таим надежди, че поне ще е тази година.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Още новини от Е3, както и нов трейлър, който може да видите тук

В “Return” може да се видят почти всички класове от Републиката, отново липсва какъвто и да е Имперски агент. Другата интересна новина е от Stephen Reid - Community Manager на BioWare, та той каза следното:

 

Release window for Star Wars: The Old Republic | 02.04.2011 , 11:12 AM

Everyone at BioWare and EA is working to ensure that Star Wars: The Old Republic is delivered at the quality level you expect from BioWare and Star Wars.

 

Star Wars: The Old Republic is expected to launch in the second half of 2011. Information on the release date and pre-order programs will be released as it becomes available.

По време на Е3 няма да бъде обявен Release date, а когато този момент дойде - всички ще разберем за това, защото те щели да го анонсират.

 

ea-origin.jpg

 

 

Вчера ЕА пуснаха магазина си за дигитално поръчване и покупка на игри. SWTOR ще се пусне в продажба и там и ще има Делукс и нормална версия за сваляне. Удобно, ако Ви е писнало от кутийки, които събират само прах по рафтовете. Може да разгледате сайта - тук. Необходимо е да изтеглите Origin software и да си направите акаунт, ако нямате такъв.

 

Darth Hater пуснаха нови скрийншоти от Е3, които може да видите на тяхната страница - клик

Дисекция на въпросните снимки с обяснения може да намерите тук

 

 

Продължавам с монолога от вчера с едно много интересно видео live stream от вчера на Bounty hunter с Jawa companion. Даниел Ериксон от SWTOR играе с лвл 26 BH и ни показва няколко куеста на Татуин, показва ни инвентара, какво ще представлява, картата, начина на игра и много други. Не е чак толкова добър играч, но и той самия казва, че с този клас не е играл толкова. Отговаря на много от въпросите - зададени му на live session-а и като цяло ни разкрива доста неща, непоказани до сега. Цялото видео, което е 43 минути може да видите тук

 

Има много интересни неща, които ми допадат - говоря за вградените в играта коорда, нещо подобно на Omni CC - аддон от WoW за отброяване на кулдауните - начина по който са показани в бутоните колко време още има да се дозареди скила. Картата - при движение как тя става прозрачна, обясвенията за инстансите. Харесва ми също това, че като умреш можеш да си викнеш медик робот да те съживи - използвайки този рез - героят ти влиза в супер стелт мод за 12 сек - за да можеш да се отдалечиш на място, където няма да дръпнеш агрото.

Това не важи за хора като mIRCata - той може да дръпне агрото на същества, които са дори на друга планета, да не кажа направо друга система. :D :P

Link to comment
Share on other sites

Аз мога и от друга игра да дръпна агро :) Завиждаш ми на таланта, признай си!

ахахаха - кръстили джава компаньона Близз :)

Link to comment
Share on other sites

Да, много приятно име са му сложили. :laughing:

 

А и докато играеха се шегуваха, че по принцип всичко може да се подменя на компаньона, но ние не искаме дори да знаем какво има под расото с качулка на един Джава :P

Link to comment
Share on other sites

не искаме дори да знаем какво има под расото с качулка на един Джава :P

Мъжки nelf :)

Link to comment
Share on other sites

То ти ги разбираш тези неща, аз по мъжки елфи не си падам.

Хората от Darth Hater са направили една тема и в нея ще обобщават всяка нова информация, до която ще се докопат в рамките на Е3 и свързана с играта. И те са играли на Татуин с предварително създаден ВН лвл 26 и джава companion - със статията може да се запознаете - тук

Link to comment
Share on other sites

Така между другото:

Гилдия House Harkonnen (Sith, PvP server, EU) набира членове :) Айде, докато е топла топла :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз в Къщата на Хъркащите не ща да идвам! Направи гилдия с нормално име и ще се join-на

Дефинирай нормално име, защото при теб и болните ти асоциации това е много трудна задача!

Сигурно ти харесва Wife aggro brb, в което има по-малко смисъл от горното за мен.

Jaba lovers?

Link to comment
Share on other sites

е много актуално име на гилдия - особено за времето, в което се сблъсках с това име на гилдия. Има много имена, които са подходящи за име на гилдия. Лесни за запомняне, пак със смисъл, ама не такъв като Фасул Маруил ака Форкрул Асаил и т.н.

 

 

Както на официалния сайт, така и по фен сайтовете се появи видео за Operation: Eternity Vault - boss fight http://www.youtube.com/watch?v=YxwqXo-B4DA&

 

Разбира се, Darth Hater не закъсняха със своята дисекция на видеото, тук може да видите снимките с обясненията. Ще има и Rakata в играта - с какъв кеф ще бия тези гнусни рибешки глави - най-противната ми раса, нищо че са големи умове и невероятни стратези, тези шарански очи като ги видя и искам да ги хвана и да ги издърпам от тази люспеста тиква. А каква рибешка супа сигурно ще става от тези.... не е истина.

Link to comment
Share on other sites

<Wife aggro brb> е много актуално име на гилдия - особено за времето, в което се сблъсках с това име на гилдия. Има много имена, които са подходящи за име на гилдия. Лесни за запомняне, пак със смисъл, ама не такъв като Фасул Маруил ака Форкрул Асаил и т.н.

Видя ли че си го запомнил? Само се правиш, че ти е трудно.

Link to comment
Share on other sites

Миро, стига си налагал тия фентъзи сапунки, дето ги четеш! (визирам колела, времена, дюни и други подобни цикли)

 

Щото и аз мога да добавя "Massarak'sh" за име на гилдия. Или "Hyperion", или "the Foundation", "Solaris" и куп други :Р Абе, викам да се разберем за някоя фантастика/фентъзи, която/които всички сме чели, та от там да черпим сдухновение :Р

Link to comment
Share on other sites

Първо на никой не съм опирал пистолет в тиквата да приема каквото и да е. Това е игра, тя е за забавление, и всеки е свободен да прави в нея каквото си иска, стига да е в рамките на разумното. Не е като да съм си кръстил героя или гилдията "ебем майки всякакви", нали?

И второ, това за имената си е бъзик, закачка, дразнене, които водим с Любо извън форума, играта(било WoW или SWTOR) и т.н. Не очаквам някой друг да е точно в час за какво става дума. Ако тук напиша примерно арменец, съм сигурен, че никой освен мен и него няма да разбере за какво точно става дума.

Link to comment
Share on other sites

Вместо да се правите на келеши, помислете какви точно джедаи ке бидеме! laughing.gif

Ке бидеме анти джедаи - Ние ке бидеме зли ситски лордове дека сакаме да избиеме де що има немакедонскиот джедаи. За да пребъде веиликиот ситски клан на Дарт Македонии.

Я ке бъда ситски аскер с два ятагана на поаса.

Link to comment
Share on other sites

Я дайте повече инфо за това кви кинти ще излезе играта, всеки месец ли ще трябва да се киха като дугите ММО, ако някои знае, че изглежда обещаващо, особено ако има герои с безкрайна кръв и неморално много броня за танк :love мислим да се врежем евентоално във вашето парти

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност ще се плаща всеки месец, за да се играе - това го обявиха доста отдавна. На месец ще е колкото WoW според мен - 12 - 13 euro. Цената на играта още не е известна, но Миро си я предплати в амазон. Аз ще си я купувам от Origin, но и това ще го сравня с WOW и мисля, че самата игра няма да е по-скъпа от 80 лева.

 

Останалото инфо можете да видите в писаниците, които сме постнали тук. Но клас с безкрайно много кръв няма ;)

Link to comment
Share on other sites

Останалото инфо можете да видите в писаниците, които сме постнали тук.

Останалото инфо можете да видите в писаниците, които сЪМ постнаЛ тук. :laughing: Освен ако в главата ти не сте много :lol: :lol:

 

 

Аз преди всичко съм скромен и смирен, не искам да се изтъквам. А и все пак в темата се води диалог - така че всички обогатяваме и пишем.

Ти даваш инфо, ние спамим :):):)

Link to comment
Share on other sites

Аз преди всичко съм скромен и смирен, не искам да се изтъквам. А и все пак в темата се води диалог - така че всички обогатяваме и пишем.

Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че и тука ще стане като в WoW - вие двамата ще влезнете в някакви про-мега-тера-гилдии, които ще искат да си денонощно онлайн и дежурен по всяко време за рейдове, а аз, като почитател на реалния живот - ще играя сам и най-много в мъмбъл да присъствам от време на време...

Link to comment
Share on other sites

Аз не смятам да играя хардкор, така че това с мега-, тера-, гига- гилдията няма как да стане.

 

Нов ден, ново инфо от Е3. Днес ще имаме удоволствието да гледаме Tatooine Developer Walkthrough. Ще видим отново куеста със sand people и ситския лорд, който е пленен, но знае за една древна тайна, която sand people са открили. Ще гледаме през перспективата на Sith Inquisitor Sorcerer и Imperial agent - доста добър тийм, а заедно с техните петове - наистина опасна група.

http://www.youtube.com/watch?v=EgA4t9EMpYg&feature=player_embedded#at=664

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...