Jump to content
BulForum.com

Star Wars™: The Old Republic™


kotora

Recommended Posts

  • Replies 507
  • Created
  • Last Reply

Ще я тестваме идния уикенд, обаче аз май само с теста ще си остана. От годините прекарани в УоУ тоя тип графика ми писна малко или много и ще си чакам Guild Wars 2.

Link to comment
Share on other sites

Днес ми е дошло писмо, че съм избран да тествам и да потвърдя да ме включат в планирането кога да ме пуснат да играя :) Вчера я свалих и инсталирах - сега само чакам да ми активират бутона Play.

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля да не си развалям удоволствието от class story line-а и ще си направя една Jedi Consular - FORCE WIZARD, за да хийлвам и да правя PvP с лвл 40 герой. В бета тест форума пише, че ще има такъв сървър, за да може да получат повече инфо от end game content-а.

 

Да дойде Петък, тога окончателно ще реша.

Link to comment
Share on other sites

Точно па тоя уикенд, най-много да имам тренировки. Ще ми е много полезно, щото като цяло не съм от най-фанатизираните фенове на SW поредицата, та ще видя т'ва дали ми пасва на визията за rpg свят.

--------------

Защо ми показва kotora, като автор на темата? Не беше ли Любо?

Link to comment
Share on other sites

weekend-beta-test-friday.jpg

 

Вече знам какво ще правя в Петък след 6 вечерта. :laughing:

И не Пеше, не съм аз - котора си е автора, аз съм само по пропагандата и обновлението :D

Link to comment
Share on other sites

weekend-beta-test-friday.jpg

 

Вече знам какво ще правя в Петък след 6 вечерта. :laughing:

И не Пеше, не съм аз - котора си е автора, аз съм само по пропагандата и обновлението :D

Честито. Да сложиш скрийншоти после.

Link to comment
Share on other sites

В който намериш място :) Аз чакам за единствения английски в Европа. Ама гледам се появи още един оффлайн - та ако го пуснат да влезнем в него.

Link to comment
Share on other sites

Имам страхотно ниски FPS, не знам на компютъра ми ли се дължи или на това, че играта не е оптимизирана още. Досега не съм имал проблем с друго MMORPG, но пък това е и най-тежкото, което съм пускал май, така че ще видим. Иначе засега (почти 4ти левел) ми е забавно, макар че не виждам почти нищо в битка, защото лагва като г*з :( Имам малко скрийнчета, ако някой иска - ще кача.

Link to comment
Share on other sites

На мен ми се бъгна нещо Launcher-a .Днес уж искаше да се ъпдейтва,но се затвори и като се опитах да го пусна пак изобщо го нямаше :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Подозирам, че с тази игра ще се разминем. Не само, че MMO-тата са е*ати и time vampire, отделно, че тази нещо... не ми вдъхва доверие.

Link to comment
Share on other sites

8ми lvl sith inquizitor. Не е толкова зле. Оказа се, че съм се вързал в американските сървъри и за т'ва така лагвало... Доста бавно се дига. Куестовете някои са забавни, други - откровено тъпи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...