Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

Слаба работа... Тениса дават доста по-сериозни награди не просто в пъти ми с няколко цифри в повече...

 

 

МАМА МУУУУУУУУУУУУУУУУУУ ... две игри поред (почти де) отнасям единия противник... базата, работниците, почти всичко... и след това идват и ни набиват канчето... 30 секунди по-късно щях да имам танк и да отнеса маринките като куцо пиле домат преди да утрепат моите маринки (които са по-малко) а маринките ми шяха да са повече и да отнесат void-овете... толкова тъпо да паднем просто не е истина... за секунди просто...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Е, то остана да сравниш ESPORTS с F1 :)

 

Доволен съм от днешните резултати. Жалко за Madfrog, но той така или иначе не игра особено уверено в групите. Очакват ни две епични ZvT - да се надяваме, че няма да се получи mirror финал.

Link to comment
Share on other sites

Малеее, гледайте тая игра: http://www.youtube.com/user/HDstarcraft#p/u/3/qEV9niTmeOU

Направо се напиках от смях... Такава игра няма, буквално ЕПИК!

 

Не, не, просто не мога... ХАХАХАХАХАХ, тая игра ще ме съсипе!

 

 

There goes the spawning pool, there goes the spire, and that should be gg. The zeelot goes down...and...why has the game not ended?! Просто златно!

 

Ахахахахаахахаххахаххаахах. Колкото риплей съм изгледал през живота си sk/sk2/wc3/cstrike... за първи път виждам подобна, неповторима игра. АХахахаххахах.

Link to comment
Share on other sites

Омръзна ми да гледам TvT риплеи в youtube. Добре, че играя протос :Р

 

Близард верно трябва да направят нещо за да направят зерга, ако не по-силен, по-атрактивен за игране.

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахаахахаххахаххаахах. Колкото риплей съм изгледал през живота си sk/sk2/wc3/cstrike... за първи път виждам подобна, неповторима игра. АХахахаххахах.

Не си гледал достатъчно....

Link to comment
Share on other sites

Квото и да ми говориш бабке, не може само МММ да ми играе цялата игра, аз да му правя муталиски, зерглинги, хлебарки, банелинги и накрая да ме изнесе, като през цята игра е правил само едно - атака и стим, атака и стим. Тва ако е балансирана игра, бах му мамата...

Link to comment
Share on other sites

Квото и да ми говориш бабке, не може само МММ да ми играе цялата игра, аз да му правя муталиски, зерглинги, хлебарки, банелинги и накрая да ме изнесе, като през цята игра е правил само едно - атака и стим, атака и стим. Тва ако е балансирана игра, бах му мамата...

 

E айде сега... baneling-иге са ужасна смърт за MMM-то... с малко зерглинги и хлебарки да ги зачешат първи за да не изгинат по пътя baneling-ите и нищо не остава от теранската армия...

Link to comment
Share on other sites

Е, то на теория... Но не всеки път става. Въпроса е, че е е прекалено сложно да се противопоставиш на терана. Първо трябва да мислиш повече от него и второ трябва да имаш по-добро микро от него, да не говорим за макро...

Link to comment
Share on other sites

Решението срещу бейнлинги е разпръскване. Първата игра на Sarens срещу IdrA е идеален пример - теранът така си подреди танковете и биото в средата на SoW, че животните на IdrА едва успяха да се доберат до тях и в крайна сметка не нанесоха големи щети.

 

Препоръчвам ви да гледате риплеите от Intel Extreme Masters - много неща могат да се научат от тях, а и шоуто е гарантирано. А днес от 17 и 18 часа са полуфиналите - 2 super high level ZvT мача. Не е за изпускане!

 

А тук към края има и друго решение срещу бейнлинги, което обаче изисква още повече микро и може лесно да се контрира, но пък за сметка на това е много cool:

Link to comment
Share on other sites

Викат че не било вярно, аз пробвах няколко пъти - омазаха ме. Мръсните номера с рипъри и баншита според мен вършат по-добра работа (+ малко МММ и танкове в базата че ако се налеят да не ни отнесат като куцо пиле домат). Но все пак играя 2v2 основно аз...

Link to comment
Share on other sites

Квото и да ми говориш бабке, не може само МММ да ми играе цялата игра, аз да му правя муталиски, зерглинги, хлебарки, банелинги и накрая да ме изнесе, като през цята игра е правил само едно - атака и стим, атака и стим. Тва ако е балансирана игра, бах му мамата...
Може, Може. Като е по-силен от теб - ще те маже. Както liquid го е казал - има си начини с всяка раса.

Но зерга ВЪОБЩЕ не е лесна раса. И то не толкова заради баланса, а заради спецификите на самата раса. Цялата бета бях в платина и всичките ми опити да играя зерг свършваха в бронз, силвър и максимум - голд.

Аксо как успяваше да е постоянно в топ платина? И той мрънкаше от расата, разбира се, но това не му пречеше да е топ платина. И също така на Чушката не му пречеше да го маже доста от игрите ZvZ, въпреки, че Чуш играеше основно тос.

Link to comment
Share on other sites

Обожавам мародери със стим. 3-4 мути отгоре ги цвъкат ама докато ги убият и му изнесах всичкия тек и му остана само ларвите :Д Тея платинените играчи са доста по-коварни.

Link to comment
Share on other sites

Dimaga разбива всички закони на физиката! :) Страхотна втора игра, просто не мога да си представя за какви умения става дума.

 

Go, Dimaga, it's your birthday, we gonna party like its your birthday! :D

 

Оффф...мас рийпъри е голям трън в задника :(

 

Единият финалист е теран. Goooooo, IdrA!

Link to comment
Share on other sites

Dimaga разбива всички закони на физиката! :) Страхотна втора игра, просто не мога да си представя за какви умения става дума.

 

Go, Dimaga, it's your birthday, we gonna party like its your birthday! :D

 

Оффф...мас рийпъри е голям трън в задника :(

 

Единият финалист е теран. Goooooo, IdrA!

Мас рийпър ако е голям трън в задника, не разбирам и защо тогава мас муталиски не е още по-неприятно. И в двата случая трябва да оставиш нещо в базата си, за да те пази, срещу рийпъри роучове и куийн, срещу муталиски тор и кула. Абсолютно една и съща ситуация.

Link to comment
Share on other sites

Знам го. В интерес на истината доста отдавна я има тази идея за кликване зад торовете и после стоп върху тях. Малко се учудих на d.Apollo и Day[9], че реагираха така - било революционно, невиждано досега. Не е вярно. Да, за пръв път се използва пред такава публика, но реално отдавна се знае за този "hax". Сега съм сигурен, че всеки зерг ще се хвърли на mass muta, тераните ще ревнат, не след дълго някой ще се сети да прати 2-3 рейвъна с hunter seeker и отново ще ядем салата. А и реално погледнато, срещу тор/стим марини това едва ли би подействало. Във въпросната игра Tarson наля много хелиони + мародери, които са супер по земя, но им е трудно да стрелят по въздух. :)

Link to comment
Share on other sites

Така е, само че рийпърите не излизат ли доста по-рано?

 

IdrA се справи сравнително лесно с Tarson. Очакват ни още 2 epic ZvT мача!

Муталиските излизат по-късно, затова и контрата им (Торовете) излиза също толкова късно...

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/user/HDstarcraft#p/u/3/bGQnnMvlAPQ

 

50min Idra vs Теран, 50min псувни от idra.. Незнам какво иска тоя idra, може би терана сам да се бие, ще му се напукат очилцата от яд на хайвана, много на серизоно се е взел горкия.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/user/HDstarcraft#p/u/3/bGQnnMvlAPQ

 

50min Idra vs Теран, 50min псувни от idra.. Незнам какво иска тоя idra, може би терана сам да се бие, ще му се напукат очилцата от яд на хайвана, много на серизоно се е взел горкия.

" I want you to take a moment and reflect on how much of a failure you are to play like THIS and still lose. "

 

Ето това е олигофрен. Както и всеки, който се оплаква от баланса в теран срещу зерг в момента.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...