Jump to content
BulForum.com

StarCraft 2


Dread Lord

Recommended Posts

fock.291

 

Ти?

 

 

Мама му - събота не ми върви. 2 игри излезах заради мрънкане на жена ми че има нам си какво ултра спешно, други 2 се осрах... въобще събота и неделя назадвам в "SC-кариерата"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.1k
  • Created
  • Last Reply

Аз. Зас'я - основно лиготия. Мързи ме да играя сериозно, въпреки че днес парта ми ми скъса нервите и лефнах alt+f4, десен бутон -> quit на скайпа и така...

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха, кой ти е партньор?

 

За тия стриймове - кога ще почнат да ги дават и изобщо ще ги дават ли някога по истинската телевизията?

Link to comment
Share on other sites

Абе тия в battlenet много задобряли бе.. който и реп да отворя където бия, имат съвършен билд. Мам€чк€%%@ им!

Билдът може да е съвършен, но когато се излее зергската паплач, нищо не остава.

Link to comment
Share on other sites

Хахахаха, кой ти е партньор?
К'во да ти кажа - с байкъри тръгнали StarCraft да играят :lol:

Смятай колко ми е слаб парта, след като аз го бия отма :D

Link to comment
Share on other sites

Айде сега. Ти си беше добър по принцип. Чак толкова не може да си забравил. Може по-късно да пробваме 1-2 игри като в доброто старо време - ти ги тормозиш аз правя глупости :)

Link to comment
Share on other sites

В доброто старо време можеше:

1 - 11 barrack, 11gas, 11supply

2 - ранен Upgrade на скоростта на рийпърите.

 

И на това ми се базираха стратегиите. Ше ходя да поцъкам малко зерг и май ще го раздавам рандъм.

Link to comment
Share on other sites

Bugnet-a съвсем се шашна. В момента съм gold 1v1 пуска ме с хора от diamond и ги счита за slightly favored или even...

 

 

Очаквай прИмоция в диаманта, или в топ10 на платината. Честито :Р

Link to comment
Share on other sites

Bugnet-a съвсем се шашна. В момента съм gold 1v1 пуска ме с хора от diamond и ги счита за slightly favored или even...

При положение, че има хора в диаманта с по 700 точки, и хора в голд с по 2000, може би Близард са имали нещо предвид...

Просто явно им е толкова добра диамантената лига, или! твоята златна е много добра.

 

едит:

Siege Tank -25 gas pls !

 

 

П.С

Току-що видях, че роуч с ъпгрейд за скорост е по-бърз от сталкер дори и извън крийп. Сори, т'ва вече е прекалено. Сори, майна. Роуч на крийп е по-бърз от стимнат мародер. Не, стига ви толкова. КОЙТО В ТОЗИ ФОРУМ КАЖЕ, ЧЕ ТЕРАН СРЕЩУ ЗЕРГ Е ИМБА В ПОЛЗА НА ТЕРАНА, му предлагам да си пререже вените. Търпях, търпях, но ми писна. Runner, стига си криви очите, или е балансирана, или е в полза на зерга, но не е и в полза на терана.

 

П.ППППС

 

ТОку -що видях колко спийд има роучът на крийп и това преля чашата. Ето моите заключения:

Всеки ЗЕРГ, изобщо позволяващ си да се оплаква от текущото положение, просто не трябва да изказва мнение. Край. Роуч - 3.9 спийд. ХАХАХАХХАХАХАХАХАХ! Тва не е роуч, ми е ракета.

Гив ми а найс стрийм ту уач, плиййзззз.

Link to comment
Share on other sites

Вчера хванах 2 от 2 резултата, днес да видим. Казал съм 2:0 за хамерика, да видим. Хем че и двата мачъпа са в наша полза: ТвП и ЗвТ.

Тарсън 100% няма да ме опровергае, дано поне Димага го направи.

Между другото се сещам поне за 3-4 европейски терана, които са поне класа над Тарсън, и не разбирам защо го пишат навсякъде като best of the best , специално за този турнир е грешен избор ?!?

 

стрийма

http://www.teamliquid.net/video/streams/TheGunrun

 

 

Брей 2:2 Тарсън Киви от 2:0 за Кивито !

 

За съжаление да: познах ! 3:2 за Киви, а Тарсън се съплай блокна поне 10 пъти, в последната игра !!! Ебаси играча !

 

---

Димага и Финикс остават за другият уикенд !

Link to comment
Share on other sites

Dimaga беше зает да мачка qxc в шоумач за 400$.

 

И... резултат ?

Другата седмица, имам усещането, че Финикс ще е зает да мачка Димага. Но съм на кантар в предположенията си, предвид имба -та на мачъпа.

 

И все повече се убеждавам в: П > З > Т > П > З > Т > П > З > Т > П > З > Т > П > З > Т > П > З > Т > П > З > Т > ..........

 

...Светлия, искаш да кажеш, че П>Т ли?!

 

:) Добре бе майна, къде го видя това ? Точно обратното казвам. Сай го каза даже по-добре... камък-ножица-хартия !

 

Много разбалансирани мачъпи, как ще ги оправят не знам. Пък като гледам последния пач, който се задава ще се задълбочат нещата. Може пък да е временно положение, знам ли ?

Link to comment
Share on other sites

Baba_qga, и кво като е толкова бърз? Аз лично почти не го ползвам срещу теран, освен ако не наблегне на торове, защото сииджовете ги правят на салата, въпреки че са като ракети...

 

Светлия, искаш да кажеш, че П>Т ли?!

Link to comment
Share on other sites

Сега разглеждам схемата на днешния Go4SC2 #61 и си говорим с един френд, който го е гледал почти целия. Имало е маса интересни срещи. И доста българи са играли, като най-добре, даже супер, се е представил Shutall, който в пети кръг е отстранил BratОК !

А наш Мороу е стигнал финала, само не разбирам играли ли са го или не ?

Другия финалист е Strelok, който на полуфинала е направил невероятни срещи със Sjow.

 

---

Баси викам си като не играя и по-малко ще ме гони манията. Ама то нещо полудяха нещата, нонстоп има ивенти някви, Go4SC2 -и, iCCup -и, GSL -и, KOTH -и, MGL -и, Steelseries -и, Europe vs America, show match -ове това, онова, трето, пето ....................... аааааа еееееееее !

Не знам какво да правя ?!? Май ще си дам лимит 1 час дневно и точка !

Link to comment
Share on other sites

http://www.millenium.org/home/webtv/?chaine=millenium_tv

 

Тук дават Мороу срещу Стрелок, в момента е 2:1 за зерга!!! :) На Стрелок му стига толкова за днес, взел е ZOTAC (срещу Mana на финала).

 

Сега разглеждам схемата на днешния Go4SC2

Btw, тези гадове имат най-ужасния бракет, сто часа трябва да скролваш :(

 

Д*********ба тъпите хидри, д******ба :angry: 2:2

Link to comment
Share on other sites

http://www.millenium.org/home/webtv/?chaine=millenium_tv

 

Тук дават Мороу срещу Стрелок, в момента е 2:1 за зерга!!! :) На Стрелок му стига толкова за днес, взел е ZOTAC (срещу Mana на финала).

 

 

Btw, тези гадове имат най-ужасния бракет, сто часа трябва да скролваш :(

 

Д*********ба тъпите хидри, д******ба :angry: 2:2

 

И то на Имба стейшън точно. Викам Стрелок да го отнася, като куцо пиле. :)

Сай тук няма какво да се нервиш, съотборници са и нищо не е показателно, дори и техните умения.

 

---

Ахахха последната игра беше УНИКАЛНА макро вакханлия !!!

 

Епилога беше не по-малко EPIC:

-Morrow said: me and Mana hate you !!! :lol:

 

Стрелок шапка му свалям !

Нито веднъж не тръгна за кил. Харасна малко в началото и после просто гледаше да не изостава с експандовете. След няколко опита спря два експанда на Мороу и отново не бързаше за никъде, трупаше лимит и винаги опитваше да накара Мороу да му се налее на танковете. Къде ставаше, къде не ставаше, но като цяло супер успешна макро схема срещу зерга.

И така и до самия край на играта не тръгна към базата на зерга, само го чакаше да излапа всички минерали, но много важно: НЕ стоейки си на две бази !

Бих казал Джинро style ! :)

Link to comment
Share on other sites

Morrow накрая беше отчаян - щом тръгна да дропи зерглинги сред марини и викинги :)

Иначе в един момент направи луда атака с линг/инфестор срещу мощна танкова линия и пусна сигурно 10 паразита. Jaw on the floor - check!

Link to comment
Share on other sites

:) Мороу се беше отказал доста преди този момент с дропа. Но както казах, съотборници - всичко е възможно !

 

---

Само се чудя, ако днес вместо Тарсън, беше играл Стрелок примерно колко щеше да е разултата срещи Киви ?

Дали 3:0 или 3:1 за Стрелок ? Лично аз клоня към първия. :)

Link to comment
Share on other sites

Morrow накрая беше отчаян - щом тръгна да дропи зерглинги сред марини и викинги :)

Иначе в един момент направи луда атака с линг/инфестор срещу мощна танкова линия и пусна сигурно 10 паразита. Jaw on the floor - check!

Да, там беше много добра битка, долу на 6, дори си помислих, че играта свършва и Стрелока губи.

 

Между другото, толкова танкове не съм виждал през живота си....

Link to comment
Share on other sites

Lim, Jae-Duck (IMNesTea) vs Park, Seo-Yong(TSL_Rain)

 

 

IMNesTea е толкова по-умен от TSL_Rain, че чак е нереално. DECISION MAKING -а на Rain е под нулата ! Игра няма да вземе според мен.

Нищо де, всичко върви по моя сценарий, Нестий пада красивно на финала от Джинро ! Какво по-хубаво от това ! :)

Ахх игра 2 беше показателна единствено колко лаком може да е зерга, и как бива наказан моментално ! :)

 

 

Kim, Won-Ki(TSL_FruitDealer) vs Ahn, Hong-Wook (HongUnPrime.WE)

 

Днес играят надеждите на световната зерг нация !

Пожелавам им две красиви загуби ! :) За едната съм сигурен, Нестий обаче е много силен и е срещу теран, та не знам направо.

 

Сай майтап да става, пожелавам да има гг, пък нека по-добрия да победи. :)

 

---

Тия двамцата (Тейстлес и Артозис, малко докарва на Артритис) са best of the best casters ever, за мен !

Link to comment
Share on other sites

За Нестий нямам тревоги - ще мине през Рейн като танкова батарея през ранчо с домати (Темпъл, Степс, Шакурас, Сандс, Зелнага).

Фрут обаче ще има много тежка задача срещу Хонгън (Степс, Скрап, Шакурас, Темпъл, Сандс).

 

Поне един от двамата трябва да стигне до финала :)

 

Sorry, Rain, but Nestea brought an umbrella! :D

 

Втори сет: No comment.

 

IdrA вече дава уроци!

Таксата обаче е 150 $/час! Пак ще трябва да пестя от закуски :lol:

 

FUCK YOU, NESTEA! FUUUUUUCK YOOOOOOU!

Това граничи с идиотизъм, баси! Виждаш го, че само all-in може да играе, и пак хач преди пул. Уж е известен с изключителен decision making, тъп корейски робот!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...