Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

някой да знае къде в Пловдив има електронни игри с ръчки от старите , Като изключим Мол Пловдив там знам че една две .

Link to comment
Share on other sites

някой да знае къде в Пловдив има електронни игри с ръчки от старите , Като изключим Мол Пловдив там знам че една две .

 

В МОЛ Галерията също има.На ет.2 или ет.3 беше, точно зад стената за катерене.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Демек никъде няма... 

В МОЛА последно с един приятел отидохме да играем SF специално, ама майките щяха да ни линчуват. Играхме само един жетон и се махнахме, ебаси простотията...

 

Иначе поцъках Far Cry, ама нещо не ме грабна. 

За сметка на това, Witcher много ме зариби. Не ги бях играл и сега почвам 1, 2, и чакам 3-ката...

Link to comment
Share on other sites

Тия в Мола са ясни аз говоря за тия по старите , къде изчезнаха майна преди имаше на всеки 10 крачки

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Чудя се дали да взема и да почна Dying Light? :confused

И аз се чудих, тъй като въобще не съм фен на игри или филми/сериали със зомбита, но откакто я почнах не играя нищо друго. Даже заради нея се бръкнах и купих Dead Island collection :D

 

А иначе за феновете на GTA V както се очакваше R* отново ревизираха датата на излизането на pc версията:

 

http://hategame.com/%D0%B0%D0%B1%D1%81%D1%83%D1%80%D0%B4-grand-theft-auto-v-%D0%B7%D0%B0-pc-%D0%BE%D1%82%D0%BB%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD-%D0%BE%D1%82%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE/

 

Както е тръгнало всеки месец ще се добавя + 1 месец към дата...То е ясно защо го правят, но вече взе да става малко дразнещо  :wtf:

Edited by Xeon
Link to comment
Share on other sites

Чудя се дали да взема и да почна Dying Light? :confused

 

Ако харесваш сървайвъл игри...

 

Не те ли дразни да играеш FPS-та на конзолата? Аз още не съм минал нито едно FPS. Само Hack and Slash играя.. Приготвил съм Crysis 2 като тренировъчна игра с която да свикна.

Link to comment
Share on other sites

@Godfather

Якоооо! Жалко само, че няма да е с обема на "The New Order", но въпреки всичко я чакам с нетърпение! :punk

 

Не те ли дразни да играеш FPS-та на конзолата? Аз още не съм минал нито едно FPS. Само Hack and Slash играя.. Приготвил съм Crysis 2 като тренировъчна игра с която да свикна.

Защо да ме дразни, напротив, не мога да си представя да играя на РС с клавиатура и мишка. Така само се излягам в реклайнъра пред големия екран и съраунд системата, в ръцете ми е единствено безжичния геймад, а до мен масичката с бира, уиски и прочие. Наситина не мога да си го представя това наведен над компютъра. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не става въпрос за местоположението по време на игра. Ти и с безжична клавиатура и мишка можеш да играеш на фотьойла. Идеята ми беше специално за управлението с аналоговите ръчки. Аз на GTA 5 примерно (не съм играл дълго) направо полудявам като трябва да се прецелвам в някой. На Red Dead Redemption, добре че има Lock, че иначе нямаше да издържа и там. Явно е въпрос на свикване обаче...

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

 Явно е въпрос на свикване обаче...

Твърде много си привикнал с клавиатурата. Аз не бях играл игри от доста години и наскоро като се запалих, директно си взех PS4 и нямам проблем. Иначе по въпроса за "удобството" на безжичните клавиатура и мишка - ко? нье! Няма как изобщо да го сравня с малкия ергономичен геймпад, който мога да държа в едната ръка, а с другата да си отпивам от уискито. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Въобще не е в клавиатурата въпроса. В мишката е. Не можеш да ме убедиш, че можеш да постигнеш с гей пада и 30% от прецизността на мишока, особено и ако си взел нещо малко по-читаво. Нека позная, играл си с aim assist и на ниска трудност?

В интерес на истината в Пловдив докато живеех, монитора седеше на масичка срещу мен, между облегалките за ръцете на фотьойла слагам един дървен плот и на него са ми клавиатура и мишка, чаша с пиенье и т.н. Та комфорта винаги можеш да си го направиш сам ;)

И в края на краищата, съм върл не просто противник - искрено мразя конзолите - за мен са едно уродливо изчадие в света на игрите. Щото заради тях съсипаха доста читави игри, за да могат да се играят и от мързеливото и спънато в ръцете конзолно стадо...

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

Въобще не е в клавиатурата въпроса. В мишката е. Не можеш да ме убедиш, че можеш да постигнеш с гей пада и 30% от прецизността на мишока, особено и ако си взел нещо малко по-читаво. Нека позная, играл си с aim assist и на ниска трудност?

Чшшш, много подпали нещо. Никога не съм казвал, че геймпада може да се доближи до прецизността на мишката. Играта обаче не е състезание за влизане в рекордите на Гинес. Играта е просто да олабиш малко след ежедневния стрес и глупости, трепейки виртуални гадове да речем, just for fun. Да, никога не играя игрите с максимална степен на трудност, защото това в моя случай тотално ще затрие идеята за FUN. Мисля доста си се вманиачил в игрите, а това сериозно отдалечава от основната идея на всяка една игра, а именно забавлението. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз ти казах защо подпалих - щото заради конзолите насраха сума ти игри. Diablo го осраха, за да може да се играе с пет копчета, Elder Scrolls (Skyrim) и него, Fallout 3 пък си е направо конзолен порт. Все игри с дългогодишни традиции в РС сектора. Също така защо си мислиш, че играенето на игри НЕ ми доставя удоволствие? Аз обичам да ми е малко по-трудно, но пък това ми носи сериозно удовлетворение. Ще ме прощаваш, но играта Е състезание. Било то със самия себе си. А да вървя и просто клик, клик, клик и те сами да умират за мен е обратното на fun.

Link to comment
Share on other sites

И в края на краищата, съм върл не просто противник - искрено мразя конзолите - за мен са едно уродливо изчадие в света на игрите. Щото заради тях съсипаха доста читави игри, за да могат да се играят и от мързеливото и спънато в ръцете конзолно стадо...

 

Playstation-а е една от най-добрите ми покупки от доста време насам. :)

 

Едно, че я ползвам като мултимедиен плейър и си гледам всичките филми през него и второ, че ме кефи да играя на игрите, които са направени за конзоли, като God of War примерно. До сега съм играл предимно такива hack and slash заглавия.

 

Не можеш да сравниш големия телевизор и удобния диван/легло с монитор наврян пред очите ти.

 

FPS-ите и всичко, което изисква прицелване ме подлудяват и за мен развалят целия момент с удоволствието. Точно затова и попитах Godfather-а конректно това. Явно е въпрос на свикване и ако започна да играя по-често, а не през 4-5 месеца, няма да му обръщам внимание.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Много лоши неща се чуха за тази игра - красива, но куха откъм gameplay.

Иначе аз препоръчвам един шедьовър, който пробвах само за спорта, а то се оказа много приятна игра, на моменти доста трудна - Ori and the blind forest

https://www.youtube.com/watch?v=Yjc-u8oCYmY

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...