Jump to content
BulForum.com

kakvo mislite za no6tnite clubove na Plovdiv?


djgorro

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply
ami to po si4ki 4algi e palno s selqci :D zatva si xoda naposledak v gladiatori v ki4uka tam pone i personala sa moi xora :P

Не е ли пак само чалгия това? Какво пускат? Жива музика май има!
Link to comment
Share on other sites

ami nqma jiva muzika. puskat ob6to vzeto vsi4ko qki xitove dance , klubni , sa6to i 4alga puskat ama to kato lepne6 nqkolko vodki bez chlaga ne moje pone pri mene e taka xem ne sma i golqm fen...

 

Много ясно, че е чалга  :excl:

 

koga za posldeno si bil tam 4e go tvardi6 taka ? 6toto az opredeleno ne sam saglasen 4e e samo 4alga i 4alga puskat ama samo 4ak pa samo 4alga...

Link to comment
Share on other sites

ami nqma jiva muzika. puskat ob6to vzeto vsi4ko qki xitove dance , klubni , sa6to i 4alga puskat ama to kato lepne6 nqkolko vodki bez chlaga ne moje pone pri mene e taka xem ne sma i golqm fen...

koga za posldeno si bil tam 4e go tvardi6 taka ? 6toto az opredeleno ne sam saglasen  4e e samo 4alga i 4alga puskat ama samo 4ak pa samo 4alga...

И последно к`во е ... Денс клуб ли :confused

Link to comment
Share on other sites

nqmam predstava dokolkoto razbrax sq tam mai4e imalo gei club spartakus ili mi e gre6na informaciqta ?!

Може, аз миналия петък като бях диджея разправяше, че в събота е последно там и се мести, но не разбрах къде. Май някъде до неолита.

Link to comment
Share on other sites

Maй само Палмите и Мармалад се пълнят понякога? Поне аз за други не знам! Преди Папараци се пълнеше,ама отдавна не съм го посещавал!

 

Папараци е фул до горе. чак не може да влезеш. и DJя направо ме убива с тая музика като ида (не става въпрос за чалга отделението). 50% от парчетата са пълна боза.

 

ami to po si4ki 4algi e palno s selqci :D zatva si xoda naposledak v gladiatori v ki4uka tam pone i personala sa moi xora :P

 

Дам... Гладиатори в Кичука. новата детска нощна дискотека. фън...

Link to comment
Share on other sites

Папараци е фул до горе. чак не може да влезеш. и DJя направо ме убива с тая музика като ида (не става въпрос за чалга отделението). 50% от парчетата са пълна боза.

 

Затова ли последния път като бях половината народ спеше по сепаретата ;)

Link to comment
Share on other sites

Затова ли последния път като бях половината народ спеше по сепаретата ;)

 

Нищо не си видял. аз последния път щях да заспя на щъркела.

Link to comment
Share on other sites

ne e dance klub discoteka e no diskoteka v koqto puskat vsqkva muzika bez metal slava bogu....

 

а ти би ли ми казал поне 1 дискотека в която пускат метъл,бе момче? :confused

Link to comment
Share on other sites

Половин бутилка уиски...един бонбон....и право в Плазма... Никъде другаде не си струва да платиш, за да влезеш, а какво остава да пиеш вътре...

Link to comment
Share on other sites

Половин бутилка уиски...един бонбон....и право в Плазма... Никъде другаде не си струва да платиш, за да влезеш, а какво остава да пиеш вътре...

 

Прекалено скъпо излиза тая дискотека.

Link to comment
Share on other sites

zlobil, ако се изказваш малко по-ясно може и да престана да се правя на интереснА ;)

Link to comment
Share on other sites

dobre sledva6tiq pat 6te se opitam da ti go obqsna po prosti4ko za da moje si4kite da me razberete pravilno moje da si instalirate kamerki daje i da vi go obqsna po video vrazka s qbalki i kartofi taka moje bi 6te sam dostata4no qsen...

Link to comment
Share on other sites

dobre sledva6tiq pat 6te se opitam da ti go obqsna po prosti4ko za da moje si4kite da me razberete pravilno moje da si instalirate kamerki daje i da vi go obqsna po video vrazka s qbalki i kartofi taka moje bi 6te sam dostata4no qsen...

 

не, че нещо, но ние можем да те гледаме как ни обясняваш с ябълки и картофи (??) и без да имаме камери. нужно е само ти да имаш.

Link to comment
Share on other sites

da ama kato vie imate kameri 6te moje da si ob6tuvame po - polzotvorno.... nqma zna4enie dosta se otdale4ixme ot temata poneje "nqkoi" ot foruma ne moat da me razberat kvo iskam da kaja taka 4e 4uvstvaite se svobodno da izkazvate mnenie po temata i prestanete da floodvate

Link to comment
Share on other sites

Събота бях в Инфинити и мога да кажа че беше пълно до горе.Имаше моменти в които не пускаха никой защото заведението беше пълно.Като обстановка вътре е хубаво.Като музика също е хубаво.НЯМА ЧАЛГА.Единственото което не ми хареса беше в това че към 3:00 DJ-я почна да повтаря много песните а някои от тях бяха доста лигави.Аз лично бих отишъл там отново което ще стане пак тази събота. :)

 

 

Понеже не сум чел цялата тема,някой ще може ли да ми каже как е в Плазма защото смятам и там да отида.

Link to comment
Share on other sites

Понеже не сум чел цялата тема,някой ще може ли да ми каже как е в Плазма защото смятам и там да отида.

 

Значи знам че в Плазма пускат предимно електронна музика!!Ако си и фен ще ти хареса там но тъй като аз непонасям такава музика немога да ти кажа каква е обстановката вътре!! :) Слушам съм обаче от много приятелли фенове на тази музика че там било много яко!! :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...