Jump to content
BulForum.com

kakvo mislite za no6tnite clubove na Plovdiv?


djgorro

Recommended Posts

@err0r^ ти си много информиран, защо не вземеш да се обадиш на бате Бойко и той да влезне в час какво се върши из нощните клубове в Пловдив?

Точно тва си мислех да направя.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply
petnoto e super ama triabva da razdravat butilki kislorod da vhoda.

Хаха това беше яко аз си помислих за други работи:)

Link to comment
Share on other sites

Awe Badniggazzz ti li si tragnal dA govori6 za narkomani? Kvo e tva v ustata na pi4a na avatara ti??????? Ili masurite ne se s4itat za narkotici? ERROR e mnogo prav 4e v 4algatekite ima ne po-malko bonbonki i amfetki, koka i tn. Moga da ti kaja da si stoi6 v petnoto i da si slu6a6 underground hip-hop i da si misli6 4e slu6a6 nekomersialna muzika. AMA SAMO TAKA SI MISLI6!!! (tova e tema na drug razgovor, batka) Ti ne si nqkoe ot SP-tata? Drusa6ti xora ima navsqkade, ama obijdaite tqx, a ne kluba, koito e neveroqten! Vijte im flaerite, mese4nite programi, vijte interiora na kluba, ozvu4enieto, personal i tn. Nqkoi da mi kaje drug plovdivski klub, koito ima sait?!?!?!?!? www.clubplazma.com poglednete go, razgledaite snimkite. V PLAZMA pone ima vseki put razli4ni DJ-i i ima nqkvo raznoobrazie na muzikata, dokato v drugite barove vseki pat edna i sa6ta muzika, edin i sa6ti DJ, edna i sa6ta prostotiq!!!!!!!!! Kak moje da govori6 sre6tu bar v koito daje ne si stapval??!!??!?!?! SORRY ZA DALGIQ POST!!!

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi da mi kaje drug plovdivski klub, koito ima sait?!?!?!?!?

Той пък един сайт :)

Link to comment
Share on other sites

Аре плазмаджии,не се правете на света вода,всички знаем за какво става дума там и защо всички са :punk до 7 сутринта :D

Link to comment
Share on other sites

Аре плазмаджии,не се правете на света вода,всички знаем за какво става дума там и защо всички са  :punk до 7 сутринта  :D

Щот всички са в комсоса :) :allien :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аре плазмаджии,не се правете на света вода,всички знаем за какво става дума там и защо всички са  :punk до 7 сутринта  :D

Ми когато музиката,обстановката и атмосферата ти допада защо да не седиш и до 12 часа ако искаш :confused

Link to comment
Share on other sites

Ми когато музиката,обстановката и атмосферата ти допада защо да не седиш и до 12 часа ако искаш :confused

napalno sam saglasen kogato ti e kef vremeto minava neusetno az sam imal slu4ai nie da zatvarqme diskotekata ama ne za6toto sam sedql do posledno 6toto sam bil nadrusan ami prosto 6toto sam bil s dobra kompaniq i mi e bilo veselo :P

Link to comment
Share on other sites

napalno sam saglasen kogato ti e kef vremeto minava neusetno az sam imal slu4ai nie da zatvarqme diskotekata ama ne za6toto sam sedql do posledno 6toto sam bil nadrusan ami prosto 6toto sam bil s dobra kompaniq i mi e bilo veselo :P

Точно това имах в предвид.Искам да те питам нещо LPFC според теб и клиентите на Калигула коите седят до 10 часа ли ползват екстри :confused

Link to comment
Share on other sites

Точно това имах в предвид.Искам да те питам нещо LPFC според теб и клиентите на Калигула коите седят до 10 часа ли ползват екстри :confused

 

err0r prosto nqma nujda da mu obqsnqva6 edva li e xodil nqkoga v kaligula az sam xodil i moga da kaja 4e i tam ima xapajii (ama to kade li nqma ve4e) ama pove4eto sa takiva koito si piqt i si pravat 6outo i se kefat bilo to na geiovete ili na momi4etata nqma zna4enie pfff ne moa samo da razbera za6to si4ki si mislat 4e kato se pribera primerno rano sutrinta trqbva da sam nqkav drusa4 ?? :angry1 :confused :angry1 :confused ako iskam i do 12 4asa 6te stoq kato mi e gusto....

err0r^, не че нещо, ама къв е тоя хап дет си си го сложил на аватар

AXAXXAXAXAXAXAAXXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Много чалготеки има! Пловдив е столица на чалгата май!

Link to comment
Share on other sites

Много чалготеки има! Пловдив е  столица на чалгата май!

Мда тука си е баси чалгарската история :D Не че в София си нямат и по-брутални чалготеки от тука :D

Link to comment
Share on other sites

Мда тука си е баси чалгарската история  :D Не че в София си нямат и по-брутални чалготеки от тука  :D

 

Ми кво лошо нека има чалга :tongue

 

След обаче като бях в Турция и видях там нощтните клубове мога да кажа че бая има да гоним тея чифути!! :(

Link to comment
Share on other sites

Ми кво лошо нека има чалга  :tongue

 

След обаче като бях в Турция и видях там нощтните клубове мога да кажа че бая има да гоним тея чифути!! :(

 

Aко си бил в Кушадасъ, ще те помоля да ми кажеш как може да сравняваш онези кръчми с нашите дискотеки.

Link to comment
Share on other sites

Aко си бил в Кушадасъ, ще те помоля да ми кажеш как може да сравняваш онези кръчми с нашите дискотеки.

 

Ми не бях там!Ходих в Мармарис и там мога да кажа че е много по хубаво и много по скъпо разбира се!!Първо на входа имаш беплатно питие някой дискотеки даже имат и бепзлатни автобуси също така дискотеките нямат и вход!!Имат невероятни светлини също така постоянно пускат изкуствен пушек огромни са просто с една дума невероятни са :)

Link to comment
Share on other sites

Няма нужда да ги гоним, идеята е че нищо против да съществуват чалга клубове, но да има и други такива ( например черен клуб или рок клуб ). Поне няма съществуващ такъв в чист вид. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ми не бях там!Ходих в Мармарис и там мога да кажа че е много по хубаво и много по скъпо разбира се!!Първо на входа имаш беплатно питие някой дискотеки даже имат и бепзлатни автобуси също така дискотеките нямат и вход!!Имат невероятни светлини също така постоянно пускат изкуствен пушек огромни са просто с една дума невероятни са :)

 

e v plovdiv vse 1 ne puskat izkustven dim....

Link to comment
Share on other sites

Maй само Палмите и Мармалад се пълнят понякога? Поне аз за други не знам! Преди Папараци се пълнеше,ама отдавна не съм го посещавал!

Link to comment
Share on other sites

sincity da ti kaja v sabota i petak ve4er po4ti navsqkade e palno gladiatori , palmite , papazari za v karamela neznam ne sam xodil dosta vreme ama navsqkade stava full osobeno v palmite

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...