Jump to content
BulForum.com

kakvo mislite za no6tnite clubove na Plovdiv?


djgorro

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply
mi kvo da vi kaja mom4eta i momi4eta?bila sam na vsqkude s izklu4enie na Infinity,stranno za6to li,i az ne znam 4esno kazano

no kato cqlo posta na BOFFO iz4erpa temata,no puk za tva 4e na sqkude e taka,daite da si stoim v ku6ti,a?nai-dobre :ghost hodq po diskotekite za dance,a ne da gledam horskite mutri i postupki,taka 4e ......

za Plazma-da mnoo jalko 4e e bukano s gadni drogi,ina4e muzikata si nomer 1 :punk

Paparazi-su6ata raota,no redovno si hoda tam :D

a 4algatekite ne iskam da gi komentiram-dr. pri4ini me nakaraha da gi poopoznaq,no i tam e su6oto:otnosno klientelata i slu4kite :angry1

 

Естествено че отиваме по баровете да се веселим за това са направени,макар че много хора казват "Кво им обръщаш внимание",но малко или много голям фактор са околните хора,просто да се отпуснеш е нужно малко от малко средата да е по приемвила не да те гледат страно и снобско,да се бутат нарочно,и т.н.Малко или много е фактор,а за това наистина не е по хубаво да си стоиш у вас,затова ходя в инфинити там ми допада музиката(най-вече) и донякаде хората защото повечето там са като мен(поне така смятам),нямам предвид финсово или визуално,а като мислене,просто ли личи по обноските им.ест Има такива кадето ги споменах по горе,нормално.Но с моите разбирания това място ми допада идеално.ест всеки си има вкус и предпочитания,но моето лично е "Infinity".фарел,ако искаш отиди надявам се да си прекараш добре :wir :)

Link to comment
Share on other sites

MUHAUHAOUHAUHAOUH ZA zlobil, robi_89, farrell i za boffo!!! 4estno kazano mi e pisnalo ot zadrasteni 4algari kato vas! Az prosto si izkazvam mnenieto a vie po4naxte vednaga da obijdate. Moje i bez zaqdlivi pos4eta kato va6ite bezsmislici, NALI??? DAJE I DA NE SLU6ATE 4ALGA STE 4ALGARIIIIIIiiiiiiiiiiiiii!!!!!!! A na robi_89, awe ako 89 ti e nabora izob6to ne mi govori, mal4o, OK?

Link to comment
Share on other sites

MUHAUHAOUHAUHAOUH ZA zlobil, robi_89, farrell i za boffo!!! 4estno kazano mi e pisnalo ot zadrasteni 4algari kato vas! Az prosto si izkazvam mnenieto a vie po4naxte vednaga da obijdate. Moje i bez zaqdlivi pos4eta kato va6ite bezsmislici, NALI??? DAJE I DA NE SLU6ATE 4ALGA STE 4ALGARIIIIIIiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!

 

Никос дори не сам ти прочел поста-а,сажелявам че така мислиш,просто си изразих мнението за клубовете в Пловдив това е :excl:

 

 

EDIT:Сега вече го прочетох,според мен говориш празни приказки,чувани от някой товой приятел,значи първо в инфинити искат винаги карта,следователно не можат да флезнат непълнолетни случвало се е да флизат но рядко,второ персонала е the best,всички са учудващо учтиви,с танциорките винаги можеш да си поговориш(зависи от държанието и това което ще и кажеш де де и така),поне спред мен не си бил в инфинити,а музиката в папарази,ми това да те осведомя се световните дансе хитове и е нормално да ги пусикат и по сити и в папарази,санто като ми казваш че още малко ще те набият мутрите, който квото си посее това ще жъне.сега вече мовеш да ме опрекваш,но първо ще го направя аз според мен ти си едно слеско комплексарче което се мисли за голяма работа и ходи там кадето местното "Хи Лифе" общество се сърбира и мислиш че и ти си едни от тях.

УСПЕХ

Link to comment
Share on other sites

Nikosssssssss,vij sq,ako 6e si govorim za bezsmisleni postove,ti pro4ete li tvoq predi da go pusne6,a?

a otnosno Plazma,moga li da te popitam koe to4no mu e nezabravimoto :confused drusa6 i si otvarq6 kufarite li?ili moje bi kara6 na alkohol i si sedi6 tiho i mirno,6oto izvinqaai ama to igla da hvurli6 nqma kude da padne,ne moje da se razmine6,da ne govorim za ujasnata ventilaciq,koqto sigurno lipsva,to biva biva pu6ilka ama tolkoz ne biva :angry1 i kuv e tolkova prekrasniq interior, za posetitelite izob6o......ne mi se govori..........

kato cqlo me kefi edinstveno i samo zaradi muzikata-ni6o drugo :excl:

Link to comment
Share on other sites

Kato kazax 4e v Infimity ima lapeta ne kazax 4e ima nepalnoletni, vtoro nito sam ot selo i moga da kaja 4e kompleksi nqmam mnogo (v normalnite granici kato teb i vseki drug). Awe zamislete se 4e ve4e po4naxte da pi6ete offtopici weeeee! Farrell, koi kaza 4e trqbva da se nadrusam za da tancuvam, kogato muzikata e xubava? Kofti mi e za teb 6tom taka pravi6! Ne razbrax kakvo iska6e da kaje6 za posetitelite?!?

Link to comment
Share on other sites

Nqma smisul da sporite koe disco e po-svqstno!Lo6oto e 4e nqmame osobeno golqm izbor-po4ti navsqkade e 4alga!A kolkoto do narkomanite,mutrite i prostitutkite-te sa navsqkade-ta kadeto i da otide6 vse 6te ima kofti izpulnenie.......Zatva daite gaz na tonkolonite i baskasite i si napravete bar vku6ti s gotina kompaniq.......... :punk

Link to comment
Share on other sites

Nqma smisul da sporite koe disco e po-svqstno!Lo6oto e 4e nqmame osobeno golqm izbor-po4ti navsqkade e 4alga!A kolkoto do narkomanite,mutrite i prostitutkite-te sa navsqkade-ta kadeto i da otide6 vse 6te ima kofti izpulnenie.......Zatva daite gaz na tonkolonite i baskasite i si napravete bar vku6ti s gotina kompaniq.......... :punk

 

Най добрия избор :love :punk :P

Link to comment
Share on other sites

Predpochitam da hodq v Paparazzi-ne samo zashtoto e na 50m do nas,a i zashtoto za men e nai-dobre napravenata diskoteka,pak i az poseshtavam samo retro partitata.Hodil sam vednaj v "Palmite",ne e neshto osobeno,na pochitatelite na chalgata shte se haresa.Za "Santo" sam chuval kakvo li ne.......No shte vi preporacham edno mnogo qko zavedenie-edinstveniqt piano-bar v Plovdiv-muzikata e na nivo,atmosferata e izkluchitelna,abe s edna duma e napravena po zapaden obrazec......

Link to comment
Share on other sites

Predpochitam da hodq v Paparazzi-ne samo zashtoto e na 50m do nas,a i zashtoto za men e nai-dobre napravenata diskoteka,pak i az poseshtavam samo retro partitata.Hodil sam vednaj v "Palmite",ne e neshto osobeno,na pochitatelite na chalgata shte se haresa.Za "Santo" sam chuval kakvo li ne.......No shte vi preporacham edno mnogo qko zavedenie-edinstveniqt piano-bar v Plovdiv-muzikata e na nivo,atmosferata e izkluchitelna,abe s edna duma e napravena po zapaden obrazec......

Не съм ходил в PAPARAZI от една година,та в кой ден беше ретропартито?

Мерси farrell :)

Link to comment
Share on other sites

tvyrdo Plazma is the place no ako ne zagreesh dostatychno ima veroqtnost da si postoish na mqsto samo

 

Novoto folk zavedenie Encognito bilo qko hit, zashtoto bilo bez vhod za putkite i vsichki kvartalni mastii nezadavoleni se sybirali tam

 

Samo sym chyval de vse oshte ne sym go probval vypreki che go ima ot polovin godina

 

:))))

Link to comment
Share on other sites

A ти си пълен глупак:excl:Можеш ли да си обосновеш мнението и да ми кажеш дали някога си бил в PLAZMA:confused

a ti moje6 li da oprovergae6 moeto malko po nagore 4e pri akciq sa fanali sinat na vetko arabajiev da prodava narkotici i cqlata zemq e bila v xapove.... ?

Link to comment
Share on other sites

zlobil в които и нощен клуб да бяха отишли полицаите штеше да се получи същата ситуация.Ти знаеш ли за кви бонбониери и магистрали става въпрос в чалгите.Просто много хора си мислят че електронната музика предразполага хората към приемане на наркотични вештества,но не винаги се получава така.

Link to comment
Share on other sites

@err0r^ ти си много информиран, защо не вземеш да се обадиш на бате Бойко и той да влезне в час какво се върши из нощните клубове в Пловдив?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...