Jump to content
BulForum.com

kakvo mislite za no6tnite clubove na Plovdiv?


djgorro

Recommended Posts

Всичко има, само дето един свестен стриптийз бар няма. Нали и това спада в категорията нощен клуб, сиреч не е off-топик, сакън. В това отношение София е един век напред, може да се каже, колкото и да я мразя.

 

Та тук в Пловдив има само един Плейбой бар и един Мулен руж, дето като вляза и ми се приспива на 15-та минута. Освен това с под 50лв много трудно ще изкараш, при това на посредствена програма с жени, свенливи като девици.

 

Ако някой е светнат къде в Пловдив има по-свястно място, да се обади. Аз повече от година не съм ходил, а сега може да има нещо ново и да не знам.

 

Чаро

 

ПС: Пък ако искате да спретнем warez.ru партито в някой такъв стриптийз бар, аз съм навит. Тук във форума така и така жени няма, барем малко танцьорки се помотат между юзерите. Пък ще викнем по една гърла и на админите да не са толкова строги (някой може да си намали warn-a) ха-ха-ха.... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply
Всичко има, само дето един свестен стриптийз бар няма. Нали и това спада в категорията нощен клуб, сиреч не е off-топик, сакън. В това отношение София е един век напред, може да се каже, колкото и да я мразя.

 

Та тук в Пловдив има само един Плейбой бар и един Мулен руж, дето като вляза и ми се приспива на 15-та минута. Освен това с под 50лв много трудно ще изкараш, при това на посредствена програма с жени, свенливи като девици.

 

Ако някой е светнат къде в Пловдив има по-свястно място, да се обади. Аз повече от година не съм ходил, а сега може да има нещо ново и да не знам.

 

Чаро

 

ПС: Пък ако искате да спретнем warez.ru партито в някой такъв стриптийз бар, аз съм навит. Тук във форума така и така жени няма, барем малко танцьорки се помотат между юзерите. Пък ще викнем по една гърла и на админите да не са толкова строги (някой може да си намали warn-a) ха-ха-ха.... :D

абе стриптииз имаше сряда в ПАПАРАЦИ а ма и аз не съм ходил там от 8 месеца да не би да са го затворили понеже никои не го споменава във форума?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

DJgorro az te o4akvah otnovo da se poqvish v IRC, no pyk np, prosto iskah da te popitam naistina li nqma da ima problem za popitash za edna VIP karta za infinity za6toto ako e taka bih bil mnogo 6tasliv i 6te stana o6te po redoven ;) ... o6te pove4e 4e sled 1 week mi minavat kandidat-studentskite izpiti .. i lqtoto i za men 6te doide ;) .. 10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

абе стриптииз имаше сряда в ПАПАРАЦИ а ма и аз не съм ходил там от 8 месеца да не би да са го затворили понеже никои не го споменава във форума?

А къде ходи полвината град, батко?

Link to comment
Share on other sites

Стриптиз има в Калигула;).Има и в Плазма....хм за там не съм съвсем сигурен.

Аз предпочитам да си ходя в Петното или Найлона(къде другаде студент ще види пияния си преподавател а? :D )

Link to comment
Share on other sites

hora ne mislite li ,4e kato 4e li diskotekite sa ni malko sravnenie sas sofiiskite.Vqrno 4e sofia e po-golqma no i plovdiv ne e malak a ima max 10 clubs dori moje i po-malko. A li4no na men vsi4kite sa mi omraznali kato se po4ne ot chlga barovete ta 4ak i caligula i infinity ve4e ne mi haresvat mnogo mnogo.

sega za lqtoto ste e hubavo ako napravqt nqkade otkrita diskoteka ne6to podobno na indy no po -golqma hi4 nqma da e lo6o B) :rolleyes: :(

Link to comment
Share on other sites

za lqtoto ste e hubavo ako napravqt nqkade otkrita diskoteka ne6to podobno na indy no po -golqma hi4 nqma da  e lo6o  B)  :rolleyes:  :(

4e kakvo mu e loshoto na INDY?? Interesnoto e, 4e po zakritite clubove ne moje da se disha ve4e zaradi losha ventilacia (ili lipsvashta), a INDY - edinstveniq otkrit club ne se poseshtava. Nqmam obqsnenie!?... Mnogo e qko kogato ima party na "Electrica" B)

Link to comment
Share on other sites

da tuka e mnogo prav bafi.

 

Sno6ti v kaligula puknahme ot jega.Tva e edno ot nai slabo provetrenite mesta v Plovdiv.

 

//offtopic sno6ti ima6e v programata mnoo golqma prostotiq.Koito e bil moje da potvurdi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Prez poslednite niakolko sedmici v Plovdiv se otvoriha novi no6tni zavedenia.Tova sa Incognito v Trakia, Tra La La (biv6ata Florida), tazi ve4er otvaria Budha Cafe (biv6eto Milionerki). Niakoi pose6taval li e tia novite? Kakvo mislite za tiah? Mejdu drugoto za remont zatvori liubim club na mnogo plovdiv4ani. club Infinity. Cluba e v remont(ima6e nujda sled 1 godina i 9 meseca zdrava exploatacia). remontut 6te bude totalen i 6te otvori mnogo skoro. Na 14 oktomvri 6te e otkrivaneto. I taka kakvo mislite za novite kra4mi4ki? V toia forum ima mnogo mladi hora koito obikaliat iz zavedeniata i sabirat vpe4atlenia. Ako sum propusnal niakoe novo dobavete go B) B) B) davaiteeeeeeeeeeeeee

 

Iskam da blagodaria na moderatorite ili adminite 4e premestiha tazi nova tema v starata koiato az pak biah suzdal za no6tnite clubove na Plovdiv. Blagodaria vi.naistina i e tuk miastoto

Link to comment
Share on other sites

Incognito... Преди 2 седмици в събота се озовах там и какво да видя - китна чалгатека. От селски тип. На вид заведението беше горе долу добре. Но музиката... Не може да се отварят нови и нови чалгабарове. Баси. А дните преди да ида пускали всякаква музика, но пусти късмет...

Link to comment
Share on other sites

Problema e v godinite

 

djgorro да , това е голям проблем :( но ако може по някакъв начин да се осъществи това парти както каза ти "на затворени врати" ще е супер шоу за всички ни , ако стане това парти не мисля че ще има хора който да го пропуснат :punk

Link to comment
Share on other sites

аз преди бях навит за подобно събиране, но свички имаме толкова различен музикален вкус, че няма да може да се угоди на всички, все ще има недоволни. според мен е неосъществимо, пък не може да се гарантира, че ще дойдат достатъчно хора.

Link to comment
Share on other sites

добре тогава, вместо да правим масовска среща, да си направим масовско напиване, тогава купона е гарантиран. събираме се на альоша и се режем :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...