Jump to content
BulForum.com

kakvo mislite za no6tnite clubove na Plovdiv?


djgorro

Recommended Posts

djgorro ae shte hodim na disco 4e i na 2-mata 4erveniq cvqt ni haresva :P ama da ne stane pak samo toi da e hahha :))

eeeeeee aman ot tebe bre. kazah ti 4e po kusno se ponapulni. ima6e i 4erveni i zeleni i sini. s toia ma4 stana malko kofti sno6ti :( ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply
Е,на който му харесваше Non Sense, вече да не му харесва-Няма го,сринат е до основи.Кофти работа

 

Хм...какво е станало с Non Sense? Тц...пак аз последна рабираам. :(

Link to comment
Share on other sites

Е,на който му харесваше Non Sense, вече да не му харесва-Няма го,сринат е до основи.Кофти работа

Ne e.Burkash se.Susednata sgrada e srinata.No sense si e tam. :P

Link to comment
Share on other sites

Абе каде са тея пусти нощни клубове че ми свършиха свещите вече да ги търся ...

Link to comment
Share on other sites

Забелязах,че наистина си е там тази сутрин.Просто вчера много бързо преминах и така ми се стори.НО пък имаше много интересна бележка на вратата-"Днес барът няма да работи,в Текила сме"-е това пък какво е?

Link to comment
Share on other sites

Забелязах,че наистина си е там тази сутрин.Просто вчера много бързо преминах и така ми се стори.НО пък имаше много интересна бележка на вратата-"Днес барът няма да работи,в Текила сме"-е това пък какво е?

6efovete na NO SENCE durjat i bar TEQUILA. zatova tezi koito hodiat v NO SENCE se opitvat da gi drupnat v TEQUILA_ta. normalno e.

Link to comment
Share on other sites

Club SAX rulez
SAX е едно от местата, където свирят готина музика на живо, има класическа обстановка за такъв тип заведение, не е скъпо и се събират готини хора, какво да не му харесаш? Аз лично го предпочитам също Бълборг-а, който е позанемарен на последък, Сенса и Петното горе, защото долу е баси пушилката! За Безистена трябва да идеш в 5 за да седнеш, което ме кара въобще да не ходя там, а за начало на вечерта предпочитам Червеното око или Мария луиза. Така като гледам, май предпочитам сатари барове с дървения и тухли :D
Link to comment
Share on other sites

Клуб Сакс ли?Какво харесваш там?

Vsichko me kefi inache nqmashe da hodq

Link to comment
Share on other sites

VoodooBar na glavnata e cool....qko zavedenie.

No ozvu4enieto im e malko slabo  :)

ozvu4avaneto e slabo za6toto e coctail bar a ne diskoteka. a mejdu drugoto za ka4estvo na muzikata mnogo zavedenia moje da im zavijdat na Voodoo bar. zvu4i unikalno. znam koi go e pravil i zatova ti garantiram 4e perfectno :music

Link to comment
Share on other sites

ima li golemi promeni otkakto beshe Silver ? :)

mi ne znam ne sam hodil v silvar sega hoda kogato imam vazmojnost i pari i me kefi

Link to comment
Share on other sites

Има разлика между Силвър-а и Сакс-а.Обстановката е променена доста.За мен Силвъра беше по готин-и като музика и като обстановка.Сега е кофти в Сакс-а че все едни и същи групи свирят

Link to comment
Share on other sites

VoodooBar na glavnata e cool....qko zavedenie.

Будуто е наистина мноого хубаво заведение! много добра обстановка, нормален персонал(не са кучки, но и не са някакви големи симпатяги).

сега има едно чисти ново кафенце(коктейл-бар) Club Jeeves. намира се до НАЙЛОНА и е много уютно. обстановката е чудесна, а сервитьорката е невероятна - хем хубава, хем много мила!

Link to comment
Share on other sites

abe naistina v toia novia club Jeeves e mnogo priatno. to e novo club4e i s novo personal4e i mai 6te e priatno. 6te go posetia tezi dni.

еххеее, и аз да имам принос! няма да сгрешите! наистина е много хубавко заведението, а сервитьоркате е най-милата, която ме е обслужвала!

Link to comment
Share on other sites

еххеее, и аз да имам принос! няма да сгрешите! наистина е много хубавко заведението, а сервитьоркате е най-милата, която ме е обслужвала!

abe 6a ia vidim taia servitiorka :D :P

Link to comment
Share on other sites

Niq snioshti bqhme v infinity beshe mnogo qko misleh che puskat po gadna muzika no sam se izlagal

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...