Jump to content
BulForum.com

kakvo mislite za no6tnite clubove na Plovdiv?


djgorro

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

stava vapros za diskotekite. ako iskate izkliu4vame clubovete za 4alga. ako iskate de

ами има хубави местенца, но повечето са много шумни.

az govoreh za diskotekite a tam po princip naistina e dosta 6umno. ti kude izliza6?

Link to comment
Share on other sites

..::: Infinity Club :::..

kakvo ti haresva v infinity i kakvo ne. kaji mi vajno e :rolleyes:

 

Дискотеки SUX кръчми RULZzzzz

ne razbrah mnogo dobre kakvo iska6e da kaje6

 

spored men Plovdiv e super otvoren grad i za vseki ima po ne6to. az hodia da pravia u4astia v mnogo drugi gradove kato DJ vi kazvam 4e Plovdiv e mnogo napred s materiala.

Link to comment
Share on other sites

djgorro, ползвай бутона p_edit.gif за да си допълваш мненията. Не е нужно да пускаш два поста с по един ред един след друг.

 

Edit: Още по-малко пък три!

Link to comment
Share on other sites

djgorro, ползвай бутона p_edit.gif за да си допълваш мненията. Не е нужно да пускаш два поста с по един ред един след друг.

izviniavai. za pruv put mi e. novobranec sum

Link to comment
Share on other sites

kakvo ti haresva v infinity i kakvo ne. kaji mi vajno e :rolleyes:

na parvo mqsto muzikata :) tq e to4no za dance nqma 4alga (koeto za men e dobre) obstanovkata e dobra.. shiroko e.. kolkoto pati sam hodil tam nikoga ne e imalo nqkvi izcepki smisal ako nqkoi po4ne da se buta neshto ohranata vednaga mu kazva neshto ne e kato neolit da kajem :) rqdko e mnogo hrash(primer kato v paparazi v 4alga otdelenieto) 4e da ne mojesh da se razminesh.. prepora4vam ti 4etvartak na retro party da otidesh ako razbirase ti haresva takav tip muzika :))

Link to comment
Share on other sites

na parvo mqsto muzikata :) tq e to4no za dance nqma 4alga (koeto za men e dobre) obstanovkata e dobra.. shiroko e.. kolkoto pati sam hodil tam nikoga ne e imalo nqkvi izcepki smisal ako nqkoi po4ne da se buta neshto ohranata vednaga mu kazva neshto ne e kato neolit da kajem :) rqdko e mnogo hrash(primer kato v paparazi v 4alga otdelenieto) 4e da ne mojesh da se razminesh.. prepora4vam ti 4etvartak na retro party da otidesh ako razbirase ti haresva takav tip muzika :))

abe priatel4e az sum DJ na Infinity i az pravia retro partito. radvam se 4e ti haresva. az zatova i te popitah za Infinity. vodia statistika za podobriavane na zavedenieto. zapoviadai v 4etvurtuk i mi se obadi

Link to comment
Share on other sites

hmm... хора, djgorro да вземе да организира някоя вечер едно warez.ru парти в Инфинити? Таман ще се видим, ще поговорим, ще потанцуваме... пушка ми се струва идеята :)

 

Само да има достатъчно желаещи. Ама тука има доста ученици, които я ги пускат късно, я не...

Link to comment
Share on other sites

abe priatel4e az sum DJ na Infinity i az pravia retro partito. radvam se 4e ti haresva. az zatova i te popitah za Infinity. vodia statistika za podobriavane na zavedenieto. zapoviadai v 4etvurtuk i mi se obadi

ole ti si mashina bqx sled abiturientskiat bal tam na retro party i po-hubavo ot togava ne bqx si izkarval :) nepremenno shte ti se obadq ako idvam :)

 

Edit: Dreamer broi me za jelaesht :)

Link to comment
Share on other sites

Така е, тука винаги може да се накуфееш, независимо какъв стил (за рап не говорим, тва не е музика). Хубавото на дискотеките е че всяка нощ са различни и така за всеки има музика. Инфинити ходих веднъж, едни момичета ни водиха на мъжки стриптийз. Програмата беше добре, сервитьорките на място, музиката беше хубава, момичетата останаха доволни и от стриптийза :). Обаче разположението малко куца, може би заради интериора просто си е така. Ходил съм в Сакса, Но Сенс, Неолита. Там като че ли е по-добре и музиката по-разнообразна. Но най ме кефи в Склада за Жито (Петното мазето). Тама винаги съм си прекарвал добре. Може би е било заради компанията :). В Сантото не съм ходил даже и преди когато беше Б52 и разни други, но казват че там било добре. Все пак много ми е далече. Иначе най ме кефи Найлона, обаче там много се пуши и вентилацията е никаква. Казвали са ми че след ремонта ХХЛ-а е хубаво място. Не съм бил там.

haresva li ti v Infinity?

Link to comment
Share on other sites

hmm... хора, djgorro да вземе да организира някоя вечер едно warez.ru парти в Инфинити? Таман ще се видим, ще поговорим, ще потанцуваме... пушка ми се струва идеята :)

 

Само да има достатъчно желаещи. Ама тука има доста ученици, които я ги пускат късно, я не...

daite da se razberem i niakoia ve4er infinity 6te raboti samo za nas i 6te e zatvoreno taka 4e da moje da idvat i nepalnoletni priatel4eta ot foruma. kajete koga?

Link to comment
Share on other sites

Добре, а какво се разбира под ретро парти... ретро денс ли? т.е. 2 Unlimited, Ace of Base, Reel 2 Real, Snow, Technotronic... така де... Евроденс?

Link to comment
Share on other sites

ole ti si mashina bqx sled abiturientskiat bal tam na retro party i po-hubavo ot togava ne bqx si izkarval :) nepremenno shte ti se obadq ako idvam :)

 

Edit: Dreamer broi me za jelaesht :)

obe6tai kato doide6 da mi s eobadi6. az sum tam vsiaka ve4er. daite da si spretnem edno iako party s vsiakakva muzika ama bez 4alga 4e ne obi4am

 

Добре, а какво се разбира под ретро парти... ретро денс ли? т.е. 2 Unlimited, Ace of Base, Reel 2 Real, Snow, Technotronic... така де... Евроденс?

to4no tova. idval li si/ mnogo e iako. kania vi vsi4ki i koito iska de.

 

abe priateli ia mi kajete do koga 6te sum novobranec??????? :wacko:

Link to comment
Share on other sites

само Денс е скучно, ама купона си е купон, веднъж бях на един купон на глухи, и не ми беше много скучно, така че бройте и мен :)

ne e samo dens. ima vsi4ko. 6te ti haresa

Link to comment
Share on other sites

На такива партита само в Пианото съм ходил ама там DJ-а винаги имам желание да го отрепя, точно когато се кефиш най-много и ти сменя изведнъж стила... пък друг път кат пусне некви испански/бразилски ритми и така цял час... ужас.

Link to comment
Share on other sites

А как стои въпроса с възрастта, че бях на един приятел на афтър партито след абитуриентската, а охраната ми се направи. C-Block, Depeche mode, 2 Unlimited ... Мноо яки ралти, евала ... Дайте ми само още една година , баси .... :(

Link to comment
Share on other sites

А как стои въпроса с възрастта, че бях на един приятел на афтър партито след абитуриентската, а охраната ми се направи. C-Block, Depeche mode, 2 Unlimited ... Мноо яки ралти, евала ... Дайте ми само още една година , баси .... :(

ako iska6 da doide6 a niama6 18 triabva da mi se obadi6 da te vkaram

 

На такива партита само в Пианото съм ходил ама там DJ-а винаги имам желание да го отрепя, точно когато се кефиш най-много и ти сменя изведнъж стила... пък друг път кат пусне некви испански/бразилски ритми и така цял час... ужас.

neznam koi pravi retro partito v Pianoto. 6a mu se skaram

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...