Jump to content
BulForum.com

Кое такси предпочитате да ползвате в Пловдив


Extremista

Кое такси предпочитате  

127 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Питам защото искам да поработя като таксиметров водач с кола под наем и искам да разбера коя фирма има повече работа, а не със цел за някое социологическо проучване.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Европа такси. Много съм доволна. Елма вземат скъпо, другите не ми се е налагало да ги ползвам. Имам много познати, които ползват също Европа (6155).

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо но мен би ме било срам да карам такси чието име е циганското "Виайлет"... Аз като си викам такси е или 6142 или 1во частно (6116) иначе навън гледам да е от някоя фирма а не "свободен електрон" но дотам. 6155 (европа) също ми е познато като номер.

Link to comment
Share on other sites

На Скай номера му е 9111, а не 9199 (отговорите в анкетата). 9199 май се води Милениум, поне такова е инфото в нета. :)

Иначе Скай и Елма.

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ви за отговорите и извинете за грешката в номера на Скай такси.

 

ШШШП или иначе казано 6665 (елма). Оправих номера на Скай.

Благодаря за корекцията

Link to comment
Share on other sites

От Виайлет съм най-доволен, даже като им се обаждам от домашния директно казват Мария Луиза, за къде? Отделно след проблем с техен шофьор, не искаше да ме закара на близко разстояние, като се обадих на диспечерката и се оплаках, същия се върна и ме закара безплатно.

Link to comment
Share on other sites

И аз ползвам Скай, когато си поръчвам по телефона. В началото всички бяха с големи коли, но след като се разрастнаха има и някои с по-малки коли и това не ми харесва. Перфект ми се струват също добри, но не съм си поръчвал още. Интер (9199) - в никакъв случай - едно време си бяха мошеници, сега не знам как е.

Link to comment
Share on other sites

пеша вървя но в такси не се качвам дейба миризливите метанджии:dry:

Далече съм от Пловдив, но ако си чакал 20 часа на ЖП гара в Москва на отиване до друг град, 12 часа си чакал на връщане, пристигаш в 11 вечерта в Русе, а живееш около Бургас, автобусът е 8 часа на другият ден, а влакът в 6.30(но е 2пъти по-бавен), интересно дали ще ти се чака още...

И дали ще викаш на таксиджиите "измамници" и миризливи ментаджии.

Или ще вършиш около 180км пеш с багаж?

Защото се споразумяхме с един таксиджия да ни закара от Русе до Нас(близо до Бургас).

Да ти кажа, много си промених мнението за таксиджиите и такситата.

Понякога избор нямаш и въпреки голямата сума, която дадохме, се радвам че се прибрах...

Дори се радвам, че такситата съществуват.

Без тях...още 9часа чакане...Е, не благодаря...

П.П Моля да ме извините за оффтопика

Link to comment
Share on other sites

пеша вървя но в такси не се качвам дейба миризливите метанджии:dry:

 

Глупости ама ПЪЛНИ глупости. Да има и такива но далече не всичките са такива, дори мога да кажа че повечето които са ме возили са точни хора.

Link to comment
Share on other sites

Според мене първо виж какви оферти ти дават таксиметровите компании , което е по - важно ( поне според мене де ) и след това хората кои ползват.

Link to comment
Share on other sites

Sky - 9111 (от поне 3 години). Нещо напоследък обаче не ме радва, че колите не са им един и същ модел само - да, ненормален съм и предпочитам винаги един и същ модел.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам това май е анкета и човекът, който я е пуснал, търси за себе си някаква по-точна ориентация.

 

@paagrio, ако няма какво да кажеш, по-добре не го казвай - чети си темите и не се обаждай с безсмислени офтопици, щото в правилата и за тях има точка.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз ползеам най-много Елма и също 9199- не се сещам как се казва фирмата.

Като се обадиш от стационарен телефон/домашен на която и да е фирма май, направо ти казват след колко минути ще дойде колата на твоя адрес, без да те питат за него.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Кои таксиметрови фирми в Пловдив возят от точка до точка за 3 лева - май имало такава промоция в момента при заявка по телефона?

Link to comment
Share on other sites

Вчера слушах рекламата по радиото и бяха 4-5 фирми. Спомням си, че две от тях са виайлет и скай такси. Въпросът е, че доколкото знам, ще пускат апарата и ако сметката е над 5 лв, отпада това правило, а ти правят 20% отстъпка, но ако е под 5 лв, дори и 2 пак плащаш 3 лв.

Link to comment
Share on other sites

Кои таксиметрови фирми в Пловдив возят от точка до точка за 3 лева - май имало такава промоция в момента при заявка по телефона?

 

9199 със сигурност.

Link to comment
Share on other sites

Фирмите, които вече са въвели промоцията „Скай такси“, „Елма“, „Европа“, „Виайлет“ и „Перфект“.
Link to comment
Share on other sites

ако сметката е над 5 лв, отпада това правило, а ти правят 20% отстъпка

Значи извършват подвеждаща реклама - уж е 3 лева, пък излиза, че ти взимат повече.

 

но ако е под 5 лв, дори и 2 пак плащаш 3 лв.

Искам да видя как за сметка 2 лв ще ми иска 3. Нали ще ги разпоря от жалби и глоби полсе тия. Взимам си касовата бележка и ще го накарам да мия подпише, че ми взима 3 лв.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...