Jump to content
BulForum.com

Barclay's Premier League 2010-2011


Antares

Recommended Posts

От 2:0 в първото полувреме да паднеш с 2:3 от кръвния си враг, при това като домакин - красота! :angry:

Много се надуха пръдльовците, решиха, че победата им е в кърпа вързана. Хич не искам да съм на мястото на Венгер сега.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

Много тъпо постъпи Фабрегас, хем е капитан. Горе-долу май той закопа отбора, защото с тва изравняване нещата се преобърнаха.

Link to comment
Share on other sites

WTF, OMG, и т.н. Наш'то Мите кв'о направи.Току що виждам резултата и съм много :blink: и много :punk .Браво.Най-сетне се отпуши.Цели пет парцала, бах маа' му.Дано продължи така и в следващите мачове.

Link to comment
Share on other sites

Тва е, 10 мача без гол, после 5 в един мач :) Евала на момчето, жалко, че не можа да вкара шести - щеше да е единственият в Англия, който е постигнал такова нещо.

Link to comment
Share on other sites

Гледам и че е излезнал на първо място в класирането на голмайсторите :lol: Евала! Отпуши се! Дано и да продължи, че и срещу Ливърпул гръмна и всички очаквахме на мач да вкарва по два-три и замлъкна...

 

Съра каза нещо тази седмица - че Митко е свикнал да играе с Руни. Руни заигра... и то т'ва не беше пушка, не беше топ, т'ва беше самолетна картечница...

Link to comment
Share on other sites

Рой Ходжсън не е за отбор като Ливърпуул. Той пасва идеално за някой средняшки отбор. Голям отбор му идва в повече и според мен във Фулъм му беше идеално. Да, победи Челси преди няколко кръга и то с доста добра тактика и игра, но днес мача го изигра грешно. Изигра го едва ли не страхливо. При положение, че отборът му поведе и беше в по-изгодна ситуация, а опонентът му направи две принудителни смени и имаха един играч- дупка, вместо да вкарат още един или два гола и да затворят мача, той дръпна отбора назад да брани едва ли не резултата и логично ги обърнаха. На няколко пъти гола висеше. Но трябва да се отбележи,че треньора не е единствения виновен. Голям футболист като Торес имаше две прекрасни възможности да вкара гол, а и двете ги изпусна лековато. Макси Родригез направи непростим пропуск на края на първото полувреме, като не му се случва за първи път. Срещу Челси имаше възможност накрая да направи 3:0 и по същия начин, опитвайки се да се направи на техничен и да излъже вратаря, пропусна, вместо веднага да стреля и да не си усложнява живота. И накрая съдята не даде кристална дузпа за Пуул.

Link to comment
Share on other sites

Също съм на мнение, че Ходжсън е за средняшки отбор. Той, а и играта, която налага не е за европейските терени. Това е игра "дано да взема нещо от <х>", а не "трябва да победим <х>", което сякаш е по-скоро амплоато на отбор като Ливърпул. Да, той беше компромисно решение за отбор със финансова неяснота, но след като отбора има нови собственици, мисля си, че ще видим скоро треньорска рокада. А за пропуските на Торес и Родригес - неоспорими са, но Тотнъм изпуснаха и дузпа.

 

И пак, покрай шумотевицата около Бербо - Марто е с ключова роля, макар и като резерва за равенството на Болтън.

Link to comment
Share on other sites

Марто ако не беше претърпял толкова контузии още от Атлетико Мадрид насам щеше съвсем в друга посока да тръгне кариерата му, но за жалост малшанс.

Link to comment
Share on other sites

Еми да, кристален е. Ако не се чупеше толкова често си мисля, че за него можеше да се говори повече, отколкото за Бербо...

Link to comment
Share on other sites

Нямаме тема за Карлинг къп, за това ще дращя тук.

Тея пичове от Уест Хям, направиха мач на сезона. :laughing: Направо ме накефиха максимално.Как да не обича човек английския футбол.Първия да загуби от последния с 4:0.Вярно че Манчо играха с резерви, но и чуковете не бяха само титуляри.Гигс май беше махмурлия и хич не му се играеше, Еванс за пореден мач се издъни мноо' яко.Само братята ДаСилва ми харесаха как играха...всички останали от Манчестър бяха пълни риби.

Link to comment
Share on other sites

Вашите надежди поне понякога стават реалност. Питаш ли ни нас, арсеналците, колко ни е писнало от надежди :) Този сезон ще мачкаме със световноизвестните звезди Рамзи и Насри! Йес!

 

Хехехе, сетих се тогава как негодувах "Кой е тоя Насри? WTF?". А сега е ключова фигура в отбора и редовно прави магии на терана. Днешният гол срещу Фулъм го повториха сигурно 15 пъти, а коментаторите (и аз, разбира се) се подмокриха.

 

Евертън изравнява на Челси! Излизаме с 2 точки пред тях!

Link to comment
Share on other sites

Еми, самият факт, че футболист като Уолкът е резерва, заради Насри, означава, че французинът в момента е ключов футболист за Арсенал. И днешният мач доказва това. Определено ще се радвам, ако Арсенал грабнат титлата тази година. Най-вече Венгер го заслужава. А и реално имат отлични шансове предвид слабата форма на Манчестър Юнайтед и Челси. За мен тази година цели 5 отбора са равностойни и имат шансове да станат шампиони. Челси ми прави впечатление липсата на класа на резервната скамейка. Двама-трима контузени да имат и разчитат на Рамиреш, Микел, Стъридж и други такива некадърници. Определено много им липсва Лампард, но той си е на годинки вече и трябва да му търсят заместник.

Следващият уикенд играят Тотнъм - Челси и Манчестър Юнайтед - Арсенал. Нямам търпение.

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, идващия кръг и този след него, ще са много интересни.И аз нямам търпение да видим, какво ще се получи.

Иначе този Уолкът пффф, то тв'а момче е набеден футболист.Само знае да тича.Не знам защо изобщо го сравняваме с Насри.Поне за мен е класи (Насри) над онзи палячо (Уолкът).Прави два добри мача и после изпада в черна дупка за 10.

Link to comment
Share on other sites

Челси и Тотнъм правят доста интересен мач. Дали Реднап няма да довърши Анчелоти? Още от времето в Милан, за мен този човек е анти-треньор. Способен е един потентен и силен отбор да го накара да играе посредствено....

------------

Егати... тоя Гомес е най-шашавия вратар евър! Може да изкара невъзможни положения и след тях да направи ебати дебилните грешки...

------------

Супер дебилна грешка при дузпата и после бати спасяването! Епичен мач!

------------

Самоубийствен хикс. Да видим утре другите претенденти за първото място какво ще направят :D

Link to comment
Share on other sites

Да подсетя ако някой е забравил - 22.00 "Манчестър Юн - Арсенал" - мач от английската Висша лига, директно. :)

Link to comment
Share on other sites

Да кажеш "това френско лайно", за играч от френски отбор, играещ във Висшата лига е малко объркващо :D Успях да гледам само второто полувреме и мача беше интересен. Горкия Шрек, след като изтанцува някакъв абсурден танц - се опита да изстреля изкуствен спътник...

Link to comment
Share on other sites

Хахахах, това, че е отложен съм го изпуснал. :) Пфу... :(

 

И аз седя като гламав и чакам да стане време да го гледам...

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Айде, че не остана време до дербито. :)

18.00 "Челси - Манчестър Юнайтед" - мач от английската Висша Лига, директно.

 

Приятно гледане :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...