Jump to content
BulForum.com

Barclay's Premier League 2010-2011


Antares

Recommended Posts

  • Replies 346
  • Created
  • Last Reply

А, така може :) То това е от две години някъде ако не се лъжа. Не мога да си представя какво е да те тренира Господ...

Link to comment
Share on other sites

Бе Хауърд Уеб уж беше голям съдия... пък неска свири като български. Много е тъпо така, по-добре да си остави мача да се играе. Сега не мога да се зарадвам на победата.

Link to comment
Share on other sites

Бе Хауърд Уеб уж беше голям съдия... пък неска свири като български. Много е тъпо така, по-добре да си остави мача да се играе. Сега не мога да се зарадвам на победата.

Не си свикнал със съдийската подкрепа за манчо?

 

Аз пък мога :)

Ти явно си :)

Link to comment
Share on other sites

Не. Аз съм свикнал да не си измислям конспиративни теории ;) Те и извънземните са замесени и евреите и Илюминатите - всички са за Манчо.

 

Рядко се случва, но тук съм съгласен с Чефо. Особено и след като не съм гледал мача :D

Link to comment
Share on other sites

Лошо ми става вече, като гледам Челси и Ливърпул...:angry1 :angry1 :angry1

Ама наистина ми става лошо... То бива бива... ама нямам думи. :blink: :angry1

Получавам алергия вече.

 

Пълни скапаняци! Ама пълни! Май ще спирам да гледам премиършип. :cry

 

 

А, Арсенал вчера... няма такава издънка.... :confused

Link to comment
Share on other sites

Вчерашния мач между Артилеристите и Чуковете мога да го определя само с едно - BDSM. Бяха ги напънали, овързали, доминираха ги постоянно и буквално им скриха топката. Толкова немощни чуковете не ги бях виждал. Коментатора каза нещо много интересно - че в края на миналия сезон са уволнили Дзола, защото собствениците са очаквали повече от отбора. И сега, назначавайки Аврам Грант отбора влезна в нечувана криза и като гледам - май ще отпаднат.

 

Мача на Манчо с Тотнъм започна обещаващо, но ми спряха streaming-а :(

 

Оф, тоя Майк Дийн е най-неприятния рефер ever. С арогантното си и надменно поведение често изостря още повече мачовете, отколкото да успокои обстановката. Не това е начина да водиш мач. Не коментирам втория жълт на Рафаел - пресилен е, но не много. Просто поведението му покрай тая ситуация много изнервя. И не е за пръв път...

Link to comment
Share on other sites

И въпреки съдийството, се получи много добър дерби ден.4-ри хикса.Добър кръг.

Лошо, че не взехме трите точки, но с оглед на събитията и това, че бяхме гости съм доволен и на хикса.

Link to comment
Share on other sites

100% изгонване на Рафаел,няма кво да се спори.Самия футболист си е виновен...

 

Иначе горе-долу добър резултат и поредицата без загуби продължава.

Link to comment
Share on other sites

100% изгонване на Рафаел,няма кво да се спори.Самия футболист си е виновен...

 

Иначе горе-долу добър резултат и поредицата без загуби продължава.

 

Абсолючтно - много добър бек, но и много рисков играч. Скоулс номер 2 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Абе вижте го на колко години е детето. Нормално е, според мен. Втория картон беше чисто невнимание, не мисля, че целеше да фаулира Бейл, но има навика да играе много агресивно, като оса. И като не прецени добре шпагата - получава картони. Смятам, че това съра ще го ошлайфа.

Като стана дума за шпагати - абсолютен респект към Ернандез, как в наказателното поле изби топката на Ленън... същия Ленън, дето колкото от мача видях - Евра постоянно беше в ролята на догонващ... Въобще от малкия мексиканец ще излезне голям играч, така ми се струва.

Link to comment
Share on other sites

Малдостта му го прави рисков.Прекалено е надъхан и става жертва на ентусиазма си.Иначе ме накефи, как целия мач ония некадърник Нани, гледаше отстрани как Рафаел играе по цялата зона.Те повечето пробиви и пасове дойдоха от него, вместо от португезето.

Link to comment
Share on other sites

Гледах сега репортажите от двубоите за купата. Младия Шмайхел показва потенциал, на моменти все едно виждах онзи Психопат, който беше циментирал вратата на Юнайтед в златните им години с Кантона :) Дано продължи да се развива и дано излезе от сянката на славния си баща.

Link to comment
Share on other sites

А дали просто това си му е лимита, по принцип ?

Евала на Вила, беше време няой да свали на земята това отборче. И още по-добре, че не беше някой от големите.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...