Jump to content
BulForum.com

Firefox


groover

Recommended Posts

Днеска като ли пуснах лисицата забелязах, че Search Bar-a ми е напълно празен. Или с други думи всички търсачки ги няма. Идея си нямам как е станало това...

Влезнах си в сайта за да си ги сложа пак, изчаках да се инсталират, но пак не става. Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Имало бъг във фаерфокса ! Пасуърд менаджера автоматично може да предостави паролите ви и ако може да не използвате функцията "remember password for this site" за да не ви придърпат паролките ! И ако някой знае дали има кръпка за това да е постне тук ! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Брат ми го чете от някакъв сайт и мисля , го пише и в ИТ новините на дата ! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли проблеми с кирилицата на yahoo пощата. Не само с firefox, но и с IE когато има писмо на кирлица показва йероглифи, и само като се смени от браузъра на кирилица се оправя, но не го помни. Винаги трябва да се сменя ръчно. Това може би си е проблем на самата поща, но има ли решение?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Имам един малък проблем.

Когато искам да отворя нов таб в някоя от страниците: abv.bg , sportni , netinfo , gbg.bg ... ,

ми се появява таба,но страницата е празна/бяла.

http://shikerissimo.hit.bg/firefox.jpg

Къв extension ползваш за табове?

Link to comment
Share on other sites

Момчета, имам кофти проблем! Инсталирах си QuickTime Player и след това го махнах! И сега като се опитвам да сваля някаква песен се появява ето това:

 

203658_t.jpg

 

Ако може някой да помогне! Преинсталирах мозилата ама не става! Пак същотото дава! :( ПомоЩ!!!

Link to comment
Share on other sites

Момчета, имам кофти проблем! Инсталирах си QuickTime Player и след това го махнах! И сега като се опитвам да сваля някаква песен се появява ето това:

 

203658_t.jpg

 

Ако може някой да помогне! Преинсталирах мозилата ама не става! Пак същотото дава! :( ПомоЩ!!!

Ами пробвай да я свалиш с Флашгет,не с тва на Мозилата.

Link to comment
Share on other sites

Ами пробвай да я свалиш с Флашгет,не с тва на Мозилата.

 

 

С FlashGet-а става, но ме интересува, дали може да се оправи! Не че ми пречи много, но все пак...! :)

 

 

ЕДИТ: Всъщност не става. Мога да я дръпна само ако отворя през IE Tab! Плс хелп!

Link to comment
Share on other sites

Момчета, имам кофти проблем! Инсталирах си QuickTime Player и след това го махнах! И сега като се опитвам да сваля някаква песен се появява ето това:

 

203658_t.jpg

 

Ако може някой да помогне! Преинсталирах мозилата ама не става! Пак същотото дава! :( ПомоЩ!!!

 

Значи.. Tools--> Options--> Content --> File Types(даваш Manage) ..и там вече си нагласяш типовете файлове с какво да се отварят.

 

Надявам се да съм ти помогнал!

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли представа в кой файл мозилата си пази паролите от Password Manager-a, понеже след едно забиване и рестарт се скапа, а във въпросния мениджър има доста важна информация. Пробвах преинстал със 1-2 различни версии, но проблема е, че щом тръгне да зарежда някаква страница или да се отвори меню моментално забива.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам 1 проблемче относно табовете - значи като цъкна на някъв линк си ми го отваря на нов таб , ама когато напиша някой сайт на адрес бар-а ми го отваря направо върху таба , на който съм в момента , има ли някъв начин да ми го отваря на нов таб?

Edit: И още нещо , има ли някъв начин да си прехвърля Favorites във Bookmarks на лисицата?

Link to comment
Share on other sites

В bar-а си се пише адреса на текущия таб, така че ти остава варианта с Ctrl+t да отвориш нов и да си напишеш там адресчето.

 

По втория ти въпрос отговора е "Да, може", но аз не мога да ти помогна тъй като никога не ми се е налагало да го правя :)

Link to comment
Share on other sites

имам следния проблем с firefox-a, когато свалям от локалните сървъри (на ггбит съм) със 'save link as..' тегля с 80-120к .. веднага след това пускам да се сваля с flashget и скороста става 250-300.. някой има ли идея на какво се дължи това.. ? някакви настройки по браузара или ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...