Jump to content
BulForum.com

Firefox


groover

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply
как да си сменя езика да ми е на английски

Nqkoi razbra li ot kade se opravqt tiq ezici, 4e i na men mi se instalira na bulgarski. Mai e neshto ot novata versiq shtoto predi si beshe na angliiski.

aide nqkoi ako e nameril ot kade se smenq ezika da kaje 4e hi4 ne moga da se orpavq s toq bylgarski :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi razbra li ot kade se opravqt tiq ezici, 4e i na men mi se instalira na bulgarski. Mai e neshto ot novata versiq shtoto predi si beshe na angliiski.

aide nqkoi ako e nameril ot kade se smenq ezika da kaje 4e hi4 ne moga da se orpavq s toq bylgarski :lol: :lol:

ами свали си я на английски и след това я преинсталирай. аз така реших проблема :bgrin: ето линк http://www.mozilla.com/firefox/all.html

Link to comment
Share on other sites

Tools->Options->Advanced-> Languages(долу)-> Edit Languages

 

Аз нямам този проблем с езиците. Кажете дали така става.

 

Сега пробвах..май не е това.

 

Самите менюта ли са ви на български?

Link to comment
Share on other sites

А някакви идеи защо на тях им е български, а при мен (и почти всички останали до колкото знам) няма подобен "проблем"?

Link to comment
Share on other sites

само прим мен ли е проблема или след версио 1.5 firefox си се бъгва когато си иска?

ами май не е само при теб. онзи ден станаха няколко токови удара и след всеки я преинсталирах, защото се бъгваха някой екстеншъни. вчера ми се наложи да рестартна от копчето и пак същата работа. не знам какъв е проблема, ама при старата версия сякаш не се получаваха такива работи :pirate

Link to comment
Share on other sites

инсталирах си V1.5.0.1 на мозлата и когато се отвори прозореца най долу под статус бара има една лента ,която много ме дразни и искам да я махна някой знае ли как става

 

 

 

 

 

оправих го вече ама пък сега ИЕ неще да отваря нищо много странно

Link to comment
Share on other sites

Вчера последното нещо от прозоречната OS което очаквах се скапа - а именно Firefox-a. Не отричам възможността и аз да съм го скапала :) Проблемът е следния : мисля, че му пуснах някви ъпдейти и от там глей кво става... Махна ми всички Themes, Extensions, Bookmarks и т.н. - общо-взето все едно чисто новичък инсталиран. Свалих си една тема, сложих си Gmail Notifier-a и си викам - всичко наред. Обаче кво се оказа - като цъкна нищо не ми работи. Нито Search-а горе, нито къвто и да е линк с бутон. Мъчих го, пусках го наново, кво ли не пробвах ... аз съм от търпеливите юзъри ;) А Firefox най-упорито при всяко пускане ме убеждава, че това му е за пръв път и всичко трябва да се наглася наново. Reinstall-нах го, после никъв ефект. Се едно нищо не правя. Та мисълта ми е - как мога да го изтрия изцяло, та да не помни квито и да са настройки. И по възможност да си намеря старата unstable версия, щото май е по-stable от stable-а :)

За да закърпя положението си сложих Mozilla-та (моля тук да не получавам обяснения как Firefox е проект на Mozilla - знам си го). Ама си искам Огнената Лисичка :punk

 

Edit:

М да. Извинявам се, че не съм прочела началото. Thanks to midas В интерес на истината тва е единствената папка свързана с Firefox дет не бях изтрила B) E, като пусна Win-а ше видим дали ше оправя работите, че C-to ми е read-only и не мога да трия от тука.

 

Иначе мнението ми е, че това е най-хубавият browser. Достатъчно е изписано май, че да обяснявам защо мисля така :)

 

 

Edit 2: :)

Оправих си Лисицата.

Link to comment
Share on other sites

имах впредвид друо,но както и да е

на мен ми се случи подобно,както на потребителя по-горе...обаче самия уин ми краша,имах хардуеен проблем...странното е,е след рестарта,файерфокс ме попита дали да продължа със старата сесия,продължих,обаче после забелязах,че буукмаркс,теми и прочее липсват и се ядосах яко...

може би това е идеята на ИЕ,да не се слагат нестабилни глупости

 

обаче се чудя,при положение,че екстенжъните са от сайта на мозила...не ги ли тестват за съвместимост все пак...това е уж новият господар на интернет браузерите,който обаче се оказва,че е май мастър по несъвместимост...и ще се съглася с потебителката,че май нестабилната версия се оказва по-стабилна от стабилната :)

все пак това е тема за мнения и дискусии,не виждам защ да не кажа,че ИЕ ме кефи повече,при положение,че в неговата тема се казва същото за файерфокс...

иначе не знам защо в сайта на мозила се показват най-грозните теми,а тези от девиантарт не се предлагат там...

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакъв начин да направя дадена страница да ми се рефрешва през определено време?

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакъв начин да направя дадена страница да ми се рефрешва през определено време?

 

reloadevery.mozdev.org

Link to comment
Share on other sites

В подкрепа на мнението на ov3rm4n (не че се нуждае от подкрепа), вече 7-ми ден файрфокса ми работи нонстоп без грешка, предния път като го държах повечко включен, беше за около 28 дена, и не заби или не направи нито една мизерия през това време. Откакто във версия 1.5 някои неща се поддържат нативно (разбирай без разширения), в момента ползвам по-малко такива и наистина само най-необходимите ми (9), и явно за мен те са съвместими добре.

Преди като имах разни крашове на файрфокса, открих, че се причиняват от FlashBlock разширението, и то с последните версии, и с не толкова последни.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...