Jump to content
BulForum.com

Akinator, the web genius


Legop4o

Recommended Posts

http://en.akinator.com/ - много забавна игричка, вариант на 20 questions, познава всякакви видове истински или измислени герои, които си намислите. Пробвахме го с Бойко Борисов, Крис "Birdman" Андерсън, Джак Рийчър, Пепеляшка, Бендър, Аркемонд и т.н. и позна всички, макар и за някои да му трябваха повече от 20 въпроса.
Link to comment
Share on other sites

Ако на Is your character real се отговори с No и след това на Is your character male също - No, казва направо да почвам нова игра. Мисля, че нещо се развали при мен :S

Link to comment
Share on other sites

Не позна Аманда Байнс.

Позна Цар Симеон след 30+ въпроса, Хитлер от 10-тия :Д, Стив Джобс от 15-16 някъде. Като цяло е зарибено :Д.

Link to comment
Share on other sites

То май само някакви стари личности.Аз се опитах да го изкрънкам да ми познае Алекси Лайхо ама не успя ...

Е*и му майката току що ми позна Андерс Фриден :D

Едит:сега ми позна поне 3ма включитено и Алекси

Link to comment
Share on other sites

Пфффффффф.... Това е ужасно. Позна ми Aphex Twin, позна ми Demonaz, на Immortal китариста, позна ми и Larry Laffer от Leisure Suit Larry... и всичките в притеснително малко стъпки!

Link to comment
Share on other sites

много глупав бот, още на първия въпрос му казвам че не е girl и към 15тия ми предполага някаква жена:confused по-нататък му отговарям че не е участвал в star wars и той ми предлага харисън форд:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Знае Бай Ганьо, не знае Хитър Петър... шейм... щейм...

Приготвил съм си списък с 20+ имена, имам и 2 свободни часа, май ще се позабавлявам.

Link to comment
Share on other sites

Много зависи каква личност ще се избере. Аз напр. избрах 3-ма световно известни българи (2-ма починали и 1 жив) - не успя да ги познае. Вярно, че накрая показа списъка с хора само с избраната професия, но българите явно не са му силната страна в базата данни. Програмата действа по метода на изключването и ограничаването на крайните резултати. Само не знам защо и 3-те пъти ме попита дали личността има връзка с Полша...явно поляците в списъка са най-много. ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз го заклах моментално с Белия Бим Черното ухо. Като се има предвид, че е вкарано в базата му данни. Имайте предвид, че играта се учи. Когато не познае те пита кой точно си търсил и отговаря на тези параметри. Респективно го запомня. Определено е хитра работа де, не може да се отрече.

 

Кой ще се престраши да го пита тоя мъмрек дали знае кой е Карамана!!! laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

хах за Чък Норис ме пита: Is your character famous for his legendary kicks?

%§*$ YEAH!!!

Само Чък Норис може да запали огън търкайки две буци лед!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...