Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Underground 2


mafiota

Recommended Posts

Преди месец попаднах някаде на някакъв Daylight_patch , ама не си го дръпнах защото не исках да си прецаквам играта , но сега реших 4е искам да карам през деня. Някой да има идея , дали го има някаде това 4удо ... доста рових , но нищо няма  :confused

 

ами аз на такъв за Underground 2 не съм попадал. само на 1.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

a WE horca kvo to4no trea installna koi patchove i update ove trea ka4a za da mogem da igraem 4 4oveka v mreja na under 2 kata ?!? osven igricata koi raoti o6te trea ka4aim za da mojem da igraem ?

EdIt: Ako dadete link-4eta napravo :love 10x predvaritelno !

Link to comment
Share on other sites

Stava vapros za tova deto ne ti dava hubavo pytiq

 

Znaesh li i na men mi go davashe taka ama znaesh li kvo provai v directoriata na igrata osven iconata ima edno takova kato dosova icona posnia prez neia igrata po igrai malko i posle veche mai stava i ot obiknovenata icona. PACE \/

Link to comment
Share on other sites

Abe hora, prochetoh nqkolko podobni vyprosa, kato tozi, koyto smqtam da zadam, no ne vidqh tochen i konkreten otgovor, ta pitam:kak se igrae na multiplayer, bi trqbvalo da e chrez LAN, no ne stava, patch li tqbva, kakvo li i otkyde? :confused :confused :confused :sayjin

Link to comment
Share on other sites

на който асфалта му е на павета.. да разгледа напред темата. има отговорен въпроса. първите страници. първите 5 - 6. ще ви излъжа.

Link to comment
Share on other sites

Prescott ami tova znachi da si go zaklucha s izpolzvan s/n.

Интересно как се "заключва" ... Трябва ти оригинален цд-кей и игра пак ти казвам.. ако си такъв фен отиваш в Пулсар или най-близкия магазин за ПЦ игри и си го купуваш

Link to comment
Share on other sites

Imam vupros.Igrata mi vurve6e,oba4e spriah da ia igraia ,okolo mesec dva i dneska re6ih da pocukam i mi izpisa tova:Pleace insert the corect Cd-rom ...... Niakoi znae li kak moge da se opravi ili da ia deinstaliram??????10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

offff horca :D na4i iskam korekten otgovor moje li tazi igra da se igrae v Lan NE V INTERNET GAMES ,a v LAN..............i igrata da ne e ORIGINALAN A CRACKNATA ..... razbrah 4e sa bili treali nekvi patchnove .... i 4e mojelo , no koi po to4no ..... ?!?!? Mnogo 6te sam blagodaren na malko pomo6t ! :D

Link to comment
Share on other sites

Имам много странен проблем с играта.До вчера си я играех нормално и нямаше ядове, но тази вечер си я пускам и като тръгне някое състезание всичко е тъмно :ph34r: виждат се само светлините на колите :angry1 Преинсталирах я и пак същатата хава :sayjin Някой да има идея за какво става дума :confused

Link to comment
Share on other sites

Prescott kak da si svalq kola ot toa sait det' si go dal i kak da q vkaram v igrata moje6 li da mi obqsni6?  ;)  mersi predvaritelno

 

Какви коли!? Тези ,който ги виздаш са правени от играчи и това е сайт главно за оценяване на тунинговани автомобили в играта.. има мод ,който слага пежо 106 и опел мисля ,че беше..

offff horca  :D  na4i iskam korekten otgovor moje li tazi igra da se igrae v Lan NE V INTERNET GAMES ,a v LAN..............i igrata da ne e ORIGINALAN A CRACKNATA ..... razbrah 4e sa bili treali nekvi patchnove .... i 4e mojelo , no koi po to4no ..... ?!?!? Mnogo 6te sam blagodaren na malko pomo6t !  :D

Може!http://warez.ru:8085/Win_Appz/BattleLAN.0....leLAN%200.5.rar

с това не става ли ? Мисля ,че по-напред беше обяснено как да се играе и беше дадена тази програмка.. иначе ви трябва и най-новият пач за играта.

 

Имам много странен проблем с играта.До вчера си я играех нормално и нямаше ядове, но тази вечер си я пускам и като тръгне някое състезание всичко е тъмно :ph34r: виждат се само светлините на колите :angry1 Преинсталирах я и пак същатата хава :sayjin Някой да има идея за какво става дума :confused

Виждам ,че си с радеон.. един мой приятел е с 9200se и като бутне анти-алайсинга дори на 1-во ниво и всичко му става по този начин.. ако намалиш всички графики и детайли на най-слабото не се ли оправя?

Link to comment
Share on other sites

Виждам ,че си с радеон.. един мой приятел е с 9200se и като бутне анти-алайсинга дори на 1-во ниво и всичко му става по този начин.. ако намалиш всички графики и детайли на най-слабото не се ли оправя?

 

Не, не става, това пробвах първо :(

Link to comment
Share on other sites

Не, не става, това пробвах първо :(

Освен да си прейнсалираш драйверите за видеото отново (естествено ,ако не си го направил вече) и аз нямам друга идея :( ,но мисля че проблема идва не от самата игра ,а от някой драйвер ,щом си я играл преди значи нещо се е прецакало сега .. Пробва ли да сложиш пача?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...