Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Underground 2


mafiota

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply
ne be... gledai sq underground si ima predimstva pred MW. puk i az predi 2 dni po4nah da q cukam igricata, tui kato na stariq komp posredata na igrata na nqkoi pisti mi zabiva6e zaradi VC sega s noviq nqmam nikakuv problem s MW ta kamoli s U2 taka4e ne e tva problema. prosto igrata e qka... A ako stava na vupros novite igri sa tolkova sku4ni i ednotipni 4e 4ak mi se povru6ta :sick i za tva po nqkoi put si svalqm ne6to po staro i si spomnqm za po rannoto detstvo :P

BTW moje li da pitam ne6to... Si4ki 4asti li sa otkliu4eni ( govorq za wide body kits ) 6toto edin fr mi kaza 4e trqbvalo da kupi6 igrata t.e. na piratskata bilo zakliu4eno :D

 

EDIT :::: mai tva s zakliu4eniq wide body kit se okaza istina ... sega prevurtqh igrata i o6te e zakliu4en... daite malko info po toq vuprs

Дърпай се с ония балъци,обикалящи фриволно града...карай само с тях и по някое време някой щи даде възможност да си спечелиш /стигайки до даден гараж ..бил той perf или visual или някой от другите../ уникална част...за двигателя...за visual & so on..та.. идеята е че можеш да спечелиш общо взето...2 performance и 1 visual /поне аз толкова съм печелел пък много играех../ та visual-ния беше май Carbon Wide Body Kit ...и..гъзария си е :) еми тва е.

Link to comment
Share on other sites

Дърпай се с ония балъци,обикалящи фриволно града...карай само с тях и по някое време някой щи даде възможност да си спечелиш /стигайки до даден гараж ..бил той perf или visual или някой от другите../ уникална част...за двигателя...за visual & so on..та.. идеята е че можеш да спечелиш общо взето...2 performance и 1 visual /поне аз толкова съм печелел пък много играех../ та visual-ния беше май Carbon Wide Body Kit ...и..гъзария си е :) еми тва е.

Не, взимаш три за двигателя и по един от всички визуални. Просто трябва да се дърпаш, докато в един момент всички рейсъри изчезнат. След това като отключиш нов квартал наново. Някъде бях чел колко пъти трябва да ги биеш за да получиш нещо. Колкото по-напред си в играта толкова повече пъти.

Link to comment
Share on other sites

Не е зле, като за извън пистата за дрифт.

Абе като гледам наляво и на дясно в темите за NFS разни хора се хвалят и си викам и аз да се изфукам с едни клипове които съм записвал преди време, но не с дрифт. Ето Клип 1, Клип 2.

 

А все пак ето и един дрифт, който не е кой знае какво, но се получи добре, макар и случайно.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

начи сабрахме се хора да цакаме.

1 бяхме 3 човека.

с хамачи , лан , лобби , жоин , реади , старт

и така някой пат изхварляше някои при зареждането но от 5-10 опита успешно играхме тримата.

Но сега се сабрахме 4 и някаде на 1/100 е да не изхварли някои при стартирането.

някои пат хварля даже по 2ма.

Та някои има ли идеи как да играем безпроблемно 4 ?

 

 

а да сарвара на хамачи:

name nfsu2_bg

pass nfs

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Дайте сейф на НФС У2 плс ако може да е на 100% или там да е повече от 50% :(

кажи къде да го кача и ще ти дам 100 процентовата ми кариера

Link to comment
Share on other sites

Къде трябва да го сложа файла? В My Docoments нямам папка НФС У2!?!?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please enter the entire code found in the white box at the lower left of the back of the DVD/CD case.

 

..някой ще може ли да ми даде тъпия код, че 100+стр. тема не мога да претърся за него, пък search-ът не го намира? Моля? :)

 

Еdit: Открих го, no need to post. Изтрийте тоя пост направо. :Р

Link to comment
Share on other sites

ne be... gledai sq underground si ima predimstva pred MW. puk i az predi 2 dni po4nah da q cukam igricata, tui kato na stariq komp posredata na igrata na nqkoi pisti mi zabiva6e zaradi VC sega s noviq nqmam nikakuv problem s MW ta kamoli s U2 taka4e ne e tva problema. prosto igrata e qka... A ako stava na vupros novite igri sa tolkova sku4ni i ednotipni 4e 4ak mi se povru6ta :sick i za tva po nqkoi put si svalqm ne6to po staro i si spomnqm za po rannoto detstvo :P

BTW moje li da pitam ne6to... Si4ki 4asti li sa otkliu4eni ( govorq za wide body kits ) 6toto edin fr mi kaza 4e trqbvalo da kupi6 igrata t.e. na piratskata bilo zakliu4eno :D

 

EDIT :::: mai tva s zakliu4eniq wide body kit se okaza istina ... sega prevurtqh igrata i o6te e zakliu4en... daite malko info po toq vuprs

Nqma zna4enie dali ti e originalna ili ne, prostotrqbva da mine6 si4ko!!! I ti gi dava !!!

KAPI6 :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Искам да попитам , нещо относно играта. Не я играя аз а калеко ми :). Тъй като по някакъв необясним начин се е бъгнала играта и не иска да стартира, се налага да я преинсталирам, само че ще му изгубя всичко(коли, пари ). Та ме интересува дали има някакъв Save , който мога да копирам и след преинсталацията да го пасте-на в директорията. така играта ще работи и всичко ще си е запазено:)

мерси.

Link to comment
Share on other sites

Uncle Fester Posted Today, 14:09

Искам да попитам , нещо относно играта. Не я играя аз а калеко ми . Тъй като по някакъв необясним начин се е бъгнала играта и не иска да стартира, се налага да я преинсталирам, само че ще му изгубя всичко(коли, пари ). Та ме интересува дали има някакъв Save , който мога да копирам и след преинсталацията да го пасте-на в директорията. така играта ще работи и всичко ще си е запазено

мерси.

зна4и сафовете са в c:\documents and settings\(tvoeto ime)\local settings\application data\nfs underground 2 и когато си унинсталваш играат те не се трият така че когато си я качиш наново ще си имаш сеифовете

Link to comment
Share on other sites

spider.sav ? towa li e da e ?

eto naprimer tova sa moite saifove,pri teb potaka 6te e tvoito ime

asdzr4.jpg

 

 

Има и ако не се лъжа е или в Моите Документи или в директорията на играта.

mnogo se laje6

Link to comment
Share on other sites

Има и ако не се лъжа е или в Моите Документи или в директорията на играта.
mnogo se laje6

Аз ако бях сигурен нямаше да го напиша така ;)

Значи на някой от другите нфс-и е било така :) (пък може и да не е)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
noviq mi record

power slide 4623 pts.

http://www.vbox7.com/play:f88656f8

o4akvam konkurenciq :D

 

e taka de nai golemiq mi na klip4e

Браво, браво. Не съм го гледал цялото щото ми омръзна, ама е добре. Ти много си се зарибил с тоя power slide. Още преди няколко месеца гледах, някви твои снимки.

 

 

Скоро се бях хванал да врътна играта наново и гледайте къв бъг стана веднъж.

 

А тея двете съм ги правил преди време, ако съм ги пускал преди съжелявам, ама не помня: 1 2

Вкарвал съм и трета перфект и колата си стои изправена през цялото време, ама нямам клип :( . Някой да се опита да го направи по-бързо..?

 

А пък това съм го записвал пак отдавна. Стана случайно, но ме изпълни.

Link to comment
Share on other sites

Ето ги мойте изпълнения

Компилация от скоци

Уроци по паркиране 1

Уроци по паркиране 2

Кълбо напред :)

на powerslide съм правил 3600 :) зарибено трябва да се напъна да те мина ама най-гадни са тия другите състезатели дето ти се трупат пред теб...

 

P.S. отнася се за много от нас/вас :) . Не съм използвал никакви хакове при тези трикове ама българина е такъв, че:

1. Ако аз направя нещо много трудно (което той не може), той ще си каже - "ХА ТОЯ Е ХАКЕР"

2. Ако направя нещо по-лесно и някой от тия "разбирачи" ще каже - "Това и четвъртокланик го може"

 

Такива случай съм имал и то доста :) Просто който от тук мисли, че съм хакер да му покажа онлайн как става и да миряса

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...