Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Underground 2


mafiota

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply
Nqkoi otvoren li e na NFS U2 , da e pravil recordi nqkakvi?

[...]

P.S nqkoi se interesuvashe ot TOP SPEED - recorda mi e 392kmh s RX8 ( samo che sega nqma mqsto da kacha screenshot-a)

 

wow pi4 mnogo golqma skorost!

Pri Skyline, MITSUBISHI EVO i Mustang kolata vdiga do 377 km/h pove4e ne moge http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/Riskov/377.jpg

 

EDIT: SQ ME ZARIBI I 6TE PROBVAM S MAZDI4KATA(ama da pipna li i dvigatelq na performance tuning dyno)

EDIT2: :lol: TAQ MAZDI4KA IZDUHNA NA 371 km/h (bez tuning na engina)

Link to comment
Share on other sites

wow pi4 mnogo golqma skorost!

Pri Skyline, MITSUBISHI EVO i Mustang kolata vdiga do 377 km/h pove4e ne moge http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/Riskov/377.jpg

 

EDIT: SQ ME ZARIBI I 6TE PROBVAM S MAZDI4KATA(ama da pipna li i dvigatelq na performance tuning dyno)

EDIT2:  :lol:  TAQ MAZDI4KA  IZDUHNA NA 371 km/h (bez tuning na engina)

 

Osvobodiha mqsto i kachih screenshotite:

http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/by%2...PEED%20RX-8.JPG

 

v direktoriqta ima i TOP SPEED s Skyline-a, koito e s normalni chasti i e tuned s kakvito vyzmojnosti sa dali ot igrata za da se napravi top speed-a.

 

Inache RX8-cata e s unikalni upgrade-i ot CAREER. no pak si e top speed

Nqkloi ako ima unikalni upgrades na 350Z ili Skyline , da kaje dali moje da se napravi po golqma skorost.

 

UPDATE: TOP SPEED na Skyline s normalni upgrade-i - 395 kmh !!!:

http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/by%2...%20Skyline1.JPG

 

 

P.S nqkoi nqma li da se zaribi za DRAG-a , da mi kaje dali ima po byrza kola (s normalni chasti, bez uniques)

Link to comment
Share on other sites

ето ви една количка. моята приятелка я направи и аз и направих една презентация. преди да я кача за участие в Pink Challenge (състезание на NFSUnlimited.net , в което правилото е основния цвят на колата да е розов).. реших да я покажа и тук. някой може да си я хареса. (колата имам предвид)

 

 

 

 

като доизкусоря моята и направя презентация. ще ви покажа и нея. а след като свърши състезанието.. ако се интересувате ще ви покажа победителя и ще ви кажа на кое място за завършили моите две коли.

Link to comment
Share on other sites

Awe si4ko i e mnogo qko na igrat a6te me izvinqvate za tozi tozi vapros no se iznervih da 4eta gluposti :) ... demek davam po sa6testvo NIKOI NIKADE NA KAZVA KAK moje da se igrae 4rez LAN ili onlain kakto se igrae6e parvata 4ast ... ina4e ima dosta vaprosi no nikoi ne otgovarq ??? 4etoh to 46 list i mi pisna ... a i edin joker kam moderatora ... awe 4ovek kak da stigna ot parva stranica do sredata na stranicite .. hubu 6te da moje se prai tva ... a ne da gi otvarqm prez dve kato altav :)

Link to comment
Share on other sites

какви се условията за участие в това състезании....

 

и в какво по-точно се състои то....

 

сори, ама не ми се чете в сайта

 

:angry1

 

условията си да си регистриран. друго няма. има си правила. тях вече трябва да ги прочетеш. в ляво менюто раздела за Underground 2 ---> SR Challlenge ----> там ще видиш DUELS и Classic CHallenges ... долу пише ( Upcomming Challenge - Pink Challenge) натискаш там на него.. и четеш правилата.

 

Awe si4ko i e mnogo qko na igrat a6te me izvinqvate za tozi tozi vapros no se iznervih da 4eta gluposti :) ... demek davam po sa6testvo NIKOI NIKADE NA KAZVA KAK moje da se igrae 4rez LAN ili onlain kakto se igrae6e parvata 4ast ... ina4e ima dosta vaprosi no nikoi ne otgovarq ??? 4etoh to 46 list i mi pisna ... a i edin joker kam moderatora ... awe 4ovek kak da stigna ot parva stranica do sredata na stranicite .. hubu 6te da moje se prai tva ... a ne da gi otvarqm prez dve kato altav :)

 

за онлайн игра ти трябва лицензирана игра. LAN имаше някъде Crack Post-нат. между страниците може да се навигира. още в началото. преди да влезеш в темата. в дясно от името на темата. между името и номерата на страниците.. има едни 2 листчета. като ги натиснеш ти се появява едно прозорче в което да напишеш на коя страница искаш да идеш :)

Link to comment
Share on other sites

Osvobodiha mqsto i kachih screenshotite:

http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/by%2...PEED%20RX-8.JPG

 

v direktoriqta ima i TOP SPEED s Skyline-a, koito e s normalni chasti i e tuned s kakvito vyzmojnosti sa dali ot igrata za da se napravi top speed-a.

 

Inache RX8-cata e s unikalni upgrade-i ot CAREER. no pak si e top speed

Nqkloi ako ima unikalni upgrades na 350Z ili Skyline , da kaje dali moje da se napravi po golqma skorost.

 

UPDATE: TOP SPEED na Skyline s normalni upgrade-i - 395 kmh !!!:

http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/by%2...%20Skyline1.JPG

P.S nqkoi nqma li da se zaribi za DRAG-a , da mi kaje dali ima po byrza kola (s normalni chasti, bez uniques)

aaaaa i az gi digam top speedovete na tova mqsto(nqi qkoto e) ama s nqkoi koli prosto kat dostignat edna opredelena skorost i izduhvat i se 4uva zvuk vse edno 4e kara6 nazad(toest - not enough power)

Link to comment
Share on other sites

 

 

харесва ли ви? тази е моята за Pink Challenge, но стана няква мизерия и няма да мога да я вкарам в състезанието. така ме е яд. 2 часа съм я правил.

Link to comment
Share on other sites

[...]

харесва ли ви? тази е моята за Pink Challenge, но стана няква мизерия и няма да мога да я вкарам в състезанието. така ме е яд. 2 часа съм я правил.

Mnogo e qka i tazi no 4estno kazano purvata be6e po qka

P.S. men me e qd 4e ne mi e tolkova hubava grafikata na igrata nai dobroto e samo tva http://www.warez.ru:8080/FTP/Pictures/Riskov/Evolution.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ето моята Маздичка RX-7 FD3S.Не е направена много добре,но за първи път работя на Photoshop.

 

Какви ъпгреиди да сложа на Skyline-a,за да вдигне 395км/ч?RX-7 FD3S

Link to comment
Share on other sites

Ето моята Маздичка RX-7 FD3S.Не е направена много добре,но за първи път работя на Photoshop.

 

Какви ъпгреиди да сложа на Skyline-a,за да вдигне 395км/ч?RX-7 FD3S

 

какво общо има Photoshop със снимките които показваш?

Link to comment
Share on other sites

Много яка кола си направих....

Link to comment
Share on other sites

imam maluk problem s NFS U 2 . na4i patch-vam q sled tova e crack-vam i kato se opitam da e pusna mi dava "don't sent" nqkuv error . s win xp pro sp2 integrated sum predi mi trugna.kajete nqkuv drug crack ili patch za da mi trugne.

Link to comment
Share on other sites

ето моя претендент в състезание на NFSUnlimited.net в което колата трябва да представлява флага на държавата ми. мислите си, че трябва да се ползва Flag Vinyl с готовите флагове? аз реших да импровизирам и ето какво се получи.

 

 

Link to comment
Share on other sites

не съм се отказал. просто тоя Bulfleet .. пък и ся сесия имам.. уж трябва да уча и не остава време. правя това онова като може... пък и как ще се откажа.. аз нали за това я превъртах тая игра толкова време, за да мога да правя коли :) като свърши PinkChallenge ще ви кажа коя кола е спечелила и на кое място е завършил Nissan 350Z които моята приятелка направи, a като свърши това състезание.. също ще ви покажа победителя. лека нощ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...