Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Underground 2


mafiota

Recommended Posts

Tam kadeto e pokazal Liverpool Fan sa save-ovete ama predi tova(ako ne si go napravil ve4e) trqbva da napravi6 tova:

Otiva6 v My Computer-->Tools-->Folder Options-->View i tam ima Hidden Files and Folders.Trqbva da go napravi6 da ti se vijdat i gotovo:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply
Относно играта в лан.Изтегляте си този пач и вече може да се играе в лан:) http://www.data.bg/f.php?fid=5843909 (файлът е .exe и просто се заменя с вече съществуващото)

10x mnogo ama trqbva li da sum pusnal programata battle lan ili bez neq su6to moge

Link to comment
Share on other sites

Zna4i kato ostana bez sustezania ne znam kakvo da pravia.Moje li niakoi da mi kaje.Na purvoto otklu4vane zimam edna zvezdi4ka deto ima na neia foto aparat4e isled tova mi otklu4va edno sustezanie U.R.L deto go minavam i mi otklu4va mnogo sustezania a kato gi mina i tiah pak ostavam bez sustezania :angry1 .Probvam sa pak da zema foto aparat4e no ne otklu4va nishto.MOLIA POMOGNETE!!! :) .Ve4e na tri profila mi stava taka.Triabva da ima niakvo reshenie.Please pomognete :punk

Link to comment
Share on other sites

натисни Т .. давай най-дясно и виж какво ти иска играта за да продължиш. колко звезди рейтинг и също така какви състезания.

Link to comment
Share on other sites

Писна ми да обяснявам но какво да се прави.

Значи вдигни си реитинга на колата като я ъпгрейдваш.

За да видиш колко реитинг трябва да имаш натисни F4 докато караш и в третото мену пише колко ДВД корици и списания си отключил. Ако са по-малко от изискванията на спонсора ъпгрейдвай.

УСПЕХ!

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi otvoren li e na NFS U2 , da e pravil recordi nqkakvi?

 

nai dobrata pista za DRAG spored men e 1vata ( Bayview Bridge mai se kazvashe).

 

az sym napravil sreenshot i video na vreme 22:26s

tova pri nastroiki TRAFIC: MINIMUM , OPPONENTS: HARD

 

nqkoi ako ima po dobro neka da pokaje

 

 

P.S nqkoi se interesuvashe ot TOP SPEED - recorda mi e 392kmh s RX8 ( samo che sega nqma mqsto da kacha screenshot-a)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...