Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Underground 2


mafiota

Recommended Posts

Я да видим колко ви е рекорда на burnout моя е 8383 тъй като мога много повече обаче ме мързеше за плъзгането не съм пробвал колко мога тия дни като се осовбодя ще пробвам

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

яка игра вече остаряла

 

Въздържай се да връщаш стари теми, за които не можеш да кажеш нищо смислено.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Нещо стана и не мога да разбера как да продължа. Изкарах всички състезания, отбелязани на картата, а не ми отваря нови. Няма как да съм ги минал всички, защото не ми е отключило последния квартал, а и не съм отключил всички тунинги. И сега нямам нищо на картата, а би трябвало да имам. И преди я играех и със сигурност стигнах по-надалеч... Някой да има идея какво трябва да направя?

Link to comment
Share on other sites

Нещо стана и не мога да разбера как да продължа. Изкарах всички състезания, отбелязани на картата, а не ми отваря нови. Няма как да съм ги минал всички, защото не ми е отключило последния квартал, а и не съм отключил всички тунинги. И сега нямам нищо на картата, а би трябвало да имам. И преди я играех и със сигурност стигнах по-надалеч... Някой да има идея какво трябва да направя?

ИМах същия проблем навремето с тая чупена игра, но тогава нямах интернет и ходих по залите и разпитвах защо е така, а и си я бях купил играта от зала и мн ми се игаеше. Оказа се, че трябвало да се визуалния рейтинг на колата, за да ти отвори DVD-тата и след като го вземеш продължаваш напред... Тъпо нали? :lol:

Link to comment
Share on other sites

ИМах същия проблем навремето с тая чупена игра, но тогава нямах интернет и ходих по залите и разпитвах защо е така, а и си я бях купил играта от зала и мн ми се игаеше. Оказа се, че трябвало да се визуалния рейтинг на колата, за да ти отвори DVD-тата и след като го вземеш продължаваш напред... Тъпо нали? :lol:
Защо да е тъпо ? Според мен си е доста нормално да се иска по-висок рейтинг за ДВД-та и за следващия град...
Link to comment
Share on other sites

Добре де, това го направих - вдигнах рейтинга, отвори ми 1 двд и пак същото... Посмъртно не мога да вдигна рейтинга с още 1 единица!

Link to comment
Share on other sites

Ахъм. Жълтите, червените и зелените. Кола без декали или без карбон до 10 звезди не става. Едната цигания трябва да прежалиш.

Link to comment
Share on other sites

Защо да е тъпо ? Според мен си е доста нормално да се иска по-висок рейтинг за ДВД-та и за следващия град...

Тъпо е, защото не можеш да си направиш колата както си искаш. Трябва да е супер натруфена, за да шрпдължиш напред, сушер бъгава, супер скучна, супер нерялна и некъдърна игра. Мофе би най-слабото NFS правено до сега. Учудвам се, че играта има толкова фенове в България. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност не е най-слабото. Все тая, това е въпрос на вкус.

Сугурно е, че има нещо уникално за НФС и това са настройките на колите. Който му се занимава ще има доста по-бърза кола. А и на мен ми е и доста интерено.

Друга което ми допада е, че когато правиш ъпгрейди можеш да си слагаш отделни части, а не са на пакети. Например искаш само изпускателна с-ма и сменяш само това (също уникално за НФС).

Link to comment
Share on other sites

Някой ден ако ми се занимава ще я накича. Ианче всички скрити магазини съм ги открил. Сега съм на вълна Про Стрийт... уникална игра!

Link to comment
Share on other sites

Със сигурност не е най-слабото. Все тая, това е въпрос на вкус.

Сугурно е, че има нещо уникално за НФС и това са настройките на колите. Който му се занимава ще има доста по-бърза кола. А и на мен ми е и доста интерено.

Друга което ми допада е, че когато правиш ъпгрейди можеш да си слагаш отделни части, а не са на пакети. Например искаш само изпускателна с-ма и сменяш само това (също уникално за НФС).

Така и не разбрах каква е магията с тези настройки и така и не съм ги пипал. Може бе още една от причините поради, които не се запалих по играта. А може би не... Най-противното в нея ми беше, че беше адски еднообразно. Преди време я записах отнове и след като почети заспах играейки я и пак бях първи и то с доста преднина я изтрих. Както казах лично мнение...

Link to comment
Share on other sites

Има ли някакъв пач за тази игра с която да може да се играе на широк екран?

Монитора ми е с резолюция 1680 х 1050 и колите са много грозни и разчекнати на него.

Link to comment
Share on other sites

Имам някво гадно проблемче!?!?!

 

До преди време (2-3 месеца) цъках много злобно НФС шото си зех нова видео карта и я цъках на макс, рейнсталнах си уин-а и не си копирах сейфовете и я зарязах, само че преди няколко дена пак се зарибих и я инсталнах НО сега трябва да я играя на "level of detail 0__1--2--3--4" (от опцийте за display" ии всеки път когато надвиша LV OF detail повече от 1 тъпия комп ми се рестартира :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

 

 

Някои да знаи как се оправя тва ?!??!

 

П.П. Рейнстал на Windows не помогна

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Някой може ли да ми прати save с превъртяна игра, че ми се е затрил незнайно как профила пък ми се прищя да направя някоя друга обиколка, а е абсурд да тръгна да я превъртам отново...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...