Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Underground 2


mafiota

Recommended Posts

Dreamcathcer ti e kazal kak trqbva da se napravi, taka e.

btw- w00x, gledam ti wallpaper-ite na kolite ti...i se 4udq kak v Explore Mode si vyrtql kamerata?! Pitam te 6toto iskam i az da naprava podobie na tvoite :)

 

ми правя обиколка на някоя писта и после си пускам Replay :)

 

Има една програма, с която можеш да летиш, безкрайно nitro, замръзваща камера(заковаваш камерата, а колата се движи без камера зад нея)

 

и кво като има? аз снимките ги правя на земята.

 

taq "programka" koqto az nari4am "hack" be6e dadena ot g07h o6te v ~35-37 page :)

 

казва се Trainer, а не Hack. той човека имаше предвид че ползвам тоя Trainer за да правя така снимките, не е питал къде може да го намери. както и да е.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

А как мога да си избера моята кола(от кариерата) на Quick Race??!!

w00x аз като дам реплей и като натисна върху нещо с мишката или клавиетурата все тая... все ми бъгва :(

Link to comment
Share on other sites

А как мога да си избера моята кола(от кариерата) на Quick Race??!!

w00x аз като дам реплей и като натисна върху нещо с мишката или клавиетурата все тая... все ми бъгва :(

 

ми и на мен ми се бъгваше, но не винаги. май с Patch-а се оправя.

 

мисля че не може но можеш да си направиш същата кола и за quick race

 

Естествено че може. Горе има all cars, career и т.н. Избираш career и си виждаш колата

 

с колата на Кариера не може да се играе на Quick Race. само в кариерата. направено е с цел при Multiplayer игри да не се ползват уникалните ъпгрейди за Performance и всички да са равни.

Link to comment
Share on other sites

ми и на мен ми се бъгваше, но не винаги. май с Patch-а се оправя.

с колата на Кариера не може да се играе на Quick Race. само в кариерата. направено е с цел при Multiplayer игри да не се ползват уникалните ъпгрейди за Performance и всички да са равни.

Честно ти казвам току що пробвах пак и си играх с колата от career. A za multi съм повече от категоричен. Не съм играл 1 или 2 пъти. Играя си винаги с направената от мен кола, както и другите съперници

Link to comment
Share on other sites

напълно се бъркаш. горе в гаража са единствено My Cars, All Cars, Stock Cars. искам да ми покажеш Screenshot на който горе да пише Career.

Link to comment
Share on other sites

.......с колата на Кариера не може да се играе на Quick Race. само в кариерата. направено е с цел при Multiplayer игри да не се ползват уникалните ъпгрейди за Performance и всички да са равни.

бъркаш се приятелю! може! Поне аз така играя :) и на мултиплеър и на Куик рейс

Link to comment
Share on other sites

напълно се бъркаш. горе в гаража са единствено My Cars, All Cars, Stock Cars. искам да ми покажеш Screenshot на който горе да пише Career.

 

Woox ти се бъркаш защото и аз и играя на quic race с career cars тькь че Ботев1912 не лъже.

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi znae li to4no kak se igrae v lan megdu dvama s evrokom net

s edin priqtel se opitahme cql 4as,

programata battle lan q imahme, host servera se vigda6e(primerno negovoto ime ili moeto, zavisi koi e host) ama kat vtoriq dava6e connect to lobby 4aka6e cqla ve4nost

nqkoi znae li kak se igrae po lan naistina ?

 

P.S. ne sum siguren dali i programata battle lan be6e napravena kakto trqbva

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...