Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Underground 2


mafiota

Recommended Posts

Преди 3-4 месеца като се зарибявах яко играат си вървеше идеално 512Ram Ati 9600 128DDR AMD 2800+ всичко на high си беше пушка..ся я пускам и още в менюто ми сече супер яко  :confused  някои знае ли как се оправя  :confused

Шофьори на видеото сменя ли ? Преинсталация на играта пробва ли ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply
ти луд ли си бе? къв сан андреас?? тва е НФС!!! а сан андреас ще го пускат за PC 2007 година края. това е по последни данни.

Само да те поправя:GTA SUN ANDREAS ЩЕ ИЗЛИЗА ЗА ПС НА 14 ЮНИ 2005 :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nqkoi osven men da e zablqzal 4e v film4etata ( tezi deto dava 4ast ot igrata i kakvo trqbva da pravi6 i da ne pravi6 ) kolata se 4upi , govorq za 1voto film4e na StreetX kolkoto i da gledam staklata bqha s4upeni.

Ne e li stranno ? V film4etata v igrata da ima dmg , a v samata igra da nqma ?

A tezi film4eta sa si snimani 100% kak nqkoi caka.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Dam.. kak moga da prevartq igrata na 100 % ? Ne mi se tarsi iz vsichki stranici nazad...

Zna4i ne si spomiam to4no kak se kazva6e -vliza6 ,kudeto si izbira6 kola v garaga,a mai se kazva6e World map i ot tam ima edni sustezaniia-i to si pi6i koe ne si minal i ot tam si startira6.I tam kato mine6 vsi4ki,6te si pi6e 100%. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Абе къде се намираха сейфовете че не мога да намеря постовете в тези 100 страници... :blink:

WinXP

C:\Documents and Settings\•[curren unse]•\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2

a na 98 ima6e v C:\windos\nqkva papka v neq druga paka ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Electronic Arts казаха датите на излизане на новата версия на популярната им игра Need for Speed. Most Wanted ще бъде пусната на 15-ти ноември за PlayStation 2, Xbox, GameCube, PC, PSP, DS и GBA. Все още не е известно кога ще се появи Xbox 360 вариант на играта.

Link to comment
Share on other sites

Аве пичове айде некой да помогне. На някой да му се е случвало на WinXP SP1 като си инсталне играта да не иска да му тръгне въобще. Пускаш от .ехе-то дава ти черен екран и изведнъй ти излиза от играта, казва че има нещо нередно speed2.exe и ти затваря играта. Грешката така и можах да разбера каква е. А и пробвах смяна на крака и ъпдейт ма пак нищо

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ами реших да си инсталирам пак играта да поцъкам.И както и преди пак графиката ми е на квадрати.Слагах пача който е даден при играта но пак нищо не става.Видеото ми е FX5200 а драйверите са нови.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...