Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Underground 2


mafiota

Recommended Posts

Ами реших да си инсталирам пак играта да поцъкам.И както и преди пак графиката ми е на квадрати.Слагах пача който е даден при играта но пак нищо не става.Видеото ми е FX5200 а драйверите са нови.

На какви детайли играеш?Щото имаше една опция дето ако я дам на low, пак ми ставаше на квадрати.Виж поразгледай менюто.Аз забравих каква точно беше тая опция.Не съм играл U2 oт бая време.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Опцията е "Texture Filtering". Направи я на поне едно и рестартни играта. А не знам как така като си сложил пача не ти се оправя след като той автматично прави опцията на едно. Или може би е от версията. Аз слагам с 1.2.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Тези дни реших пак да играя, обаче имам някакъв много гаден (и тъп) проблем. След като мина всички мисии в първия град и няма повече съзтезателни коли на картата, какво трябва да направя, за да мина в другия град ? Защото все има ония червените стени с катенарчетата :(. Някой ако знае, да каже, please :)

Link to comment
Share on other sites

Тряя си направиш колата на последен ъпгрейд и тогава ще ти ги отключи! :)

Отиваш в shop-a за визуален тунинг,след тва отиваш в този за частите и купуваш всичко квото нямаш и ще стане! :)

Link to comment
Share on other sites

Тряя си направиш колата на последен ъпгрейд и тогава ще ти ги отключи! :)

Отиваш в shop-a за визуален тунинг,след тва отиваш в този за частите и купуваш всичко квото нямаш и ще стане! :)

Ааа, жалко :(. Нямам никакви пари, ся ще трябва да започвам от начало ...иначе благодаря ;)
Link to comment
Share on other sites

na performance tuning не е задължително да ъпгрейдваш докрай

важното е визуалния да дигнеш малко рейтинга за да ти даде да се снимаш в едно списание и след тва ще ти отвори състезания и останалата част от града

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Абе аз искам да питам нещо (някой сигурно е питал ама да проверявам с 100 страници... :bgrin: ) Та въпросът ми е:мога ли да я подкарам online,няма ли някакъв cdkey changer :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Исках да питам, това нещо има ли камера отвътре с волан и табло? Никъде не намирам screenshot с такава камера, ама все пак реших да питам.

 

Няма. Има само на носа на колата и няква смотана, която се вижда само част от капака...

Link to comment
Share on other sites

М, глупава работа. Колко сложно може да е да се направи, дори NFS3 имаше. Ама предполагам, че EA са решили, че играчът ще е прекалено зает да си гледа лъскавините по колата, за да се интересува от такава камера. :(

 

Благодаря, Messiah. Може да я пробвам все пак.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Имам проблем с играта. Някъде десетина минути след като съм започнал, играта забива. Машината ми отговаря на всички изисквания на играта. Възможно ли е да е от драйвърите на видеото и какви да използвам?

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с играта. Някъде десетина минути след като съм започнал, играта забива. Машината ми отговаря на всички изисквания на играта. Възможно ли е да е от драйвърите на видеото и какви да използвам?

Може да от drivers,windows,но мисля че е от drivers.

Link to comment
Share on other sites

Може да от drivers,windows,но мисля че е от drivers.
Добре, какви драйвъри да сложа?
Link to comment
Share on other sites

Добре, какви драйвъри да сложа?

С каква видеокарта си?

Link to comment
Share on other sites

не би трябало то4но на тази игра да имаш проблеми с fx-a .... дори с тези карти играта върви доста по-добре от ати 9000-9200 (при most wanted е обратното :punk )

Link to comment
Share on other sites

не би трябало то4но на тази игра да имаш проблеми с fx-a .... дори с тези карти играта върви доста по-добре от ати 9000-9200 (при most wanted е обратното :punk )
Там е странното, снощи инсталирах most wanted. Освен, че всичко зарежда адски бавно състезанията си вървят идеално, а "подземната" забива.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Намерих как да се играе онлине тази игра! Нужна е програмата plan - Пуска се и не се пипа нищо по нея :) След това се стартира играта и се отива в LAN. Ако намерите някой готов сървър там -СУПЕР! Иначе правите "host lan server" и след това в lobby правите някаква игра - (cirquit,drag,drift..) и чакате... - не след дълго някой може да се включи в играта и ще се размазвате онлайн.

играта е в data.bg

 

P.S. ето ви едно видео да се забавлявате- http://videos.streetfire.net/video/794E67C...92B06B18149.htm

Link to comment
Share on other sites

това рисков е супер здраво писна ми да си играя срещу тъпия комп които го минавам с 2 обиколки на сиркът :) :smile:

Link to comment
Share on other sites

Еми ако компа ти е слаб :)

ne be... gledai sq underground si ima predimstva pred MW. puk i az predi 2 dni po4nah da q cukam igricata, tui kato na stariq komp posredata na igrata na nqkoi pisti mi zabiva6e zaradi VC sega s noviq nqmam nikakuv problem s MW ta kamoli s U2 taka4e ne e tva problema. prosto igrata e qka... A ako stava na vupros novite igri sa tolkova sku4ni i ednotipni 4e 4ak mi se povru6ta :sick i za tva po nqkoi put si svalqm ne6to po staro i si spomnqm za po rannoto detstvo :P

BTW moje li da pitam ne6to... Si4ki 4asti li sa otkliu4eni ( govorq za wide body kits ) 6toto edin fr mi kaza 4e trqbvalo da kupi6 igrata t.e. na piratskata bilo zakliu4eno :D

 

EDIT :::: mai tva s zakliu4eniq wide body kit se okaza istina ... sega prevurtqh igrata i o6te e zakliu4en... daite malko info po toq vuprs

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...