Jump to content
BulForum.com

Need For Speed: Underground 2


mafiota

Recommended Posts

Освен да си прейнсалираш драйверите за видеото отново (естествено ,ако не си го направил вече) и аз нямам друга идея :( ,но мисля че проблема идва не от самата игра ,а от някой драйвер ,щом си я играл преди значи нещо се е прецакало сега .. Пробва ли да сложиш пача?

 

И драйвъри преинсталирах и DirectX-a и самата игра, нито с пач нито с нищо.Просто снощи вървеше, а днес е тъмница :ph34r: А самата игра си тръгва нормално - избирам си писта, кола и т.н.Но като влезе в състезание :inqn

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply
Какви коли!? Тези ,който ги виздаш са правени от играчи и това е сайт главно за оценяване на тунинговани автомобили в играта.. има мод ,който слага пежо 106 и опел мисля ,че беше..

Имаше нещо за даунлоуд ама няма значение!да .. за мода знам не ме влече много много!За протокола опел астра е на мод-а :D

Link to comment
Share on other sites

И драйвъри преинсталирах и DirectX-a и самата игра, нито с пач нито с нищо.Просто снощи вървеше, а днес е тъмница :ph34r: А самата игра си тръгва нормално - избирам си писта, кола и т.н.Но като влезе в състезание :inqn

Всичо по хардуера наред ли си е ?! Аз друго решение не жидам.. а като започнеш от началото играта пак ли е същото ?

Link to comment
Share on other sites

Всичо по хардуера наред ли си е ?! Аз друго решение не жидам.. а като започнеш от началото играта пак ли е същото ?

 

Дам, и от начало като почна пак е същата хубост.Иначе хардуера си е ок.Doom си върви, CMR и той.Нищо не разбирам вече :angry:

Link to comment
Share on other sites

Имаше нещо за даунлоуд ама няма значение!да .. за мода знам не ме влече много много!За протокола опел астра е на мод-а :D

 

Download-a е на Custom Vinyls и е за първата част на играта. сваляш си файлчето за определения Vinyl който си си харесал .. и като го сложиш там където му е мястото .. в Custom Vinyls се появява картинката която си свалил и можеш да си правиш колата така :)

Link to comment
Share on other sites

Дам, и от начало като почна пак е същата хубост.Иначе хардуера си е ок.Doom си върви, CMR и той.Нищо не разбирам вече :angry:

Ако си със стари драйвъри на ати сложи най-новите http://www2.ati.com/drivers/wxp-w2k-cataly...22a-022141c.exe

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Някой да каже с 2 думи за LAN цакане на играта , 4е не ми се 4етата 100 страници.

Пробвах с някаква програмка , ама нищо не става  :confused

 

ами.. ту става. ту не.

Link to comment
Share on other sites

Някой да каже с 2 думи за LAN цакане на играта , 4е не ми се 4етата 100 страници.

Пробвах с някаква програмка , ама нищо не става  :confused

stava si ,

nqma nujda ot nikvi programi

I pri men ima problem sa6to zna4i :

ot PC1 prava sarver

vlizam v sarvera ot PC2

ot PC2 prava igra ( tam pista , koli det se izbirat )

ot PC1 vlizam v sarvera

ina4e ako naprava ne6to obratno drugiq komp ne vijda sarvera.

 

Sa6to ima 1 Filter tam trqbva da sa ednakvo opciite i na 2-te pc-ta

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi moje li da mi kaje ot kade moga da si izteglq pa4 za BMW Z3:punk 6tot sq brat4eda si kypi ama az kat nqmam knijka i samo sa voza :D .Pak zaribih sq na NFSU 2.Ai daite link i kajete kak da go instaliram na igrata :punk  :punk  :punk

 

няма как да го инсталираш и незнам какво общо имаше братовчед ти.

Link to comment
Share on other sites

няма как да го инсталираш и незнам какво общо имаше братовчед ти.

Mi ne prosto sq kat si ze i sa zaribih po kolata i az.Tfa e ob6toto.A pak nali predi dosta stranici o6te kat izleze igrata prikazvahte tam za nqkvi pa4ove dat ti davat opredelena kola.Ei za tfa pitam,ne sam iskal da kaja tfa det ti si misli6 kato spomenavam brat4ed mi

Link to comment
Share on other sites

Имам един проблем.Бях си инсталирал НФС У 2 и го играх с 256рам памет.Изтрих го и след няколко дена си сложих още 512рам памет и общо взето сега имам 786рам памет.Тествах я с еверест-а и се оказа че нямам 786рам а 600.На опънати детайли(на 2-ра черта) и на резолюция 800-600 преди когато бях с 256рам ми сечеше като за световно.Играх играта у един приятел,който е с 512 рам памет на компа и му върви перфектно ,но на мен ми върви все така гадно на 600 РАМ със опънати детайли и резолюция 800-600.Кажете спешно е как да си го оправя :cry

Link to comment
Share on other sites

Имам един проблем.Бях си инсталирал НФС У 2 и го играх с 256рам памет.Изтрих го и след няколко дена си сложих още 512рам памет и общо взето сега имам 786рам памет.Тествах я с еверест-а и се оказа че нямам 786рам а 600.На опънати детайли(на 2-ра черта) и на резолюция 800-600 преди когато бях с 256рам ми сечеше като за световно.Играх играта у един приятел,който е с 512 рам памет на компа и му върви перфектно ,но на мен ми върви все така гадно на 600 РАМ със опънати детайли и резолюция 800-600.Кажете спешно е как да си го оправя :cry

 

РАМ-а няма никакво значение. просто ще ти зарежда по-бързо.

Link to comment
Share on other sites

Имам един проблем.Бях си инсталирал НФС У 2 и го играх с 256рам памет.Изтрих го и след няколко дена си сложих още 512рам памет и общо взето сега имам 786рам памет.Тествах я с еверест-а и се оказа че нямам 786рам а 600.На опънати детайли(на 2-ра черта) и на резолюция 800-600 преди когато бях с 256рам ми сечеше като за световно.Играх играта у един приятел,който е с 512 рам памет на компа и му върви перфектно ,но на мен ми върви все така гадно на 600 РАМ със опънати детайли и резолюция 800-600.Кажете спешно е как да си го оправя :cry

кажи видео картите различават ли ви се

Link to comment
Share on other sites

Dobre de nqkoi ne znae li pa4 za BMW Z3(ako vaob6te ima de  ;)

 

НЯМА! Не може да се добавят коли на Underground/2.

 

А трябва ли?Ако някой има компютър със 512 рам и GeForce FX5200 и не е барал настройите на дисплея да каже как му са.плс! :cry  :cry  :cry  :cry  :cry  :cry  :cry  :cry  :cry  :cry

 

не не трябва.

Link to comment
Share on other sites

Преди 3-4 месеца като се зарибявах яко играат си вървеше идеално 512Ram Ati 9600 128DDR AMD 2800+ всичко на high си беше пушка..ся я пускам и още в менюто ми сече супер яко :confused някои знае ли как се оправя :confused

Link to comment
Share on other sites

KOGA ^A PUSKAT SAN ANDREAS NA PC:  confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused

 

ти луд ли си бе? къв сан андреас?? тва е НФС!!! а сан андреас ще го пускат за PC 2007 година края. това е по последни данни.

Link to comment
Share on other sites

KOGA ^A PUSKAT SAN ANDREAS NA PC:  confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused  :confused

 

Абе земи си прочети правилата на форума :angry: ! Не стига , че не си по темата , ами и си нафраскал 12401294 поредни пъти ей тоя bitch -> " :confused "

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...