Jump to content
BulForum.com

Писмо до Дядо Коледа


Recommended Posts

Наближава Коледа и е време всяко послушно дете, да напише писмото си до Дядо Коледа :santa:

 

 

 

 

Дядо Коледа, искам тази година Снежанка да е руса!!! Искам! Искам! Искам! Писна ми от зеленооки брюнетки :angry:

Link to comment
Share on other sites

Зеленооки брюнетки = беля (собствен опит)

 

____________________

 

Дедо Мраз (не нашия) искам да съм щастлив - нека не съм нагъл. Поздрави на Снежанка.

Link to comment
Share on other sites

Дядо Мраз (не Никито), искам да съм здрава, както и моите близки, да съм обичана и да имам работа. Това ми стига.

Link to comment
Share on other sites

Аз си пожелавам дЕдо Коледа да ме направи най-големия комплексар на света....ама комплекс до комплекс да ми нареди. Като започне от БГ черноморието, минем през няколко планини, Аспен, Ривиерата и друго знайни и не знайни курорти и комплексчета в тях :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не забравай и за комплексарките :rolleyes: За мен... к'вот дадат, по старата поговорка, че на пияна (харизана) жена, зъбите не се гледат.

Link to comment
Share on other sites

Не забравай и за комплексарките :rolleyes: За мен... к'вот дадат, по старата поговорка, че на пияна (харизана) жена, зъбите не се гледат.

не ги забравям, но тая поговорка е нов стил един вид :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Дядо Коледа (да, Никито баш) донеси ми Джонито... :D

Дядо Коледа (па може и Никито да е, пак) искам здраве и щастие за цяааалото семейство. И догодина - инженер да стана!

Link to comment
Share on other sites

В материален план имам почти всичко, което съм искал през последните няколко години. Изключвам, разбира се, кола и жилище, но те са за малко по-далеч, 'щото с никое от двете не ща да правя компромиси.

 

Вече искам нещо сериозно.

Link to comment
Share on other sites

Мили Дядо, мили Коледа... дай ми списъка с адресите на всички лоши и непослушни момичета по света... знам че го имаш, за това си такъв захилен, ти, стара параходна свирко!

 

 

п.с. - другарите модератори, да не се възмутите, че му викам "стара параходна свирка", аз така с добри чувства, това не е обида... не съм му казал "кухо парче", нали? пък и ние се познаваме с него извън форума, така си говорим...

Link to comment
Share on other sites

на последък прави ли ти впечетление как му крият лицето като дават някакви драматични репортажи свързани това колко страшно и ужасно място е Интернет? Все едно не му личи бялото кубе и не го знае цяла България, че само той може да приказва такива дивотии на дивотиите... как беше имейл адреса му? hound@yahoo.com май... да ревеш ли да се смееш ли...

Link to comment
Share on other sites

Скъпи дядо Коледа... искам да съм здрав и най-накрая да ме вземат на редовно място в работата.

П.П. Ако минеш с шейната през нас искам и едно кръгче!

:)

Link to comment
Share on other sites

Добър въпрос.

Изберете си една от трите теми да оставим другите не са необходими.

Link to comment
Share on other sites

wishlist-а е за чисто материални желания, докато "за какво мечтаете" - ми може и за световен мир да мечтае някой... по-скоро тази не е ясно за какво е. пък и не всички празнуват коледа... някои празнуват ханука...

Link to comment
Share on other sites

на последък прави ли ти впечетление как му крият лицето...

 

Не съм забелязал. Но Явор е много готин пич. бтв е женен за една моя съученичка. Изключително дипломатичен. Знае разликата между педофил и ъплоудър ;)

Link to comment
Share on other sites

Мечтателната тема не е лоша, но е малко позабравена, та за това се появяват такива нейни копия.

Wishlist-a пък е малко материално насочен, тип 'виж каква яка джаджа си харесах, при все това, че не ми е от първа необходимост'.

Тази ми се струва излишна, защото който има желания към стареца - материалните в wishlist-a, нематериалните в 'За какво мечтаете'. И така :)

Link to comment
Share on other sites

Аз си пожелавам нещо русо, младо и с очила :Д.

Link to comment
Share on other sites

Искам дядото да ми обясни с какво тази тема е по-различна от 'За какво мечтаете' и 'Wishlists' :confused

Може би има планове да спечели от тотото или да обере банка и да сподели после с нас ... :lol:

 

Иначе 2врат гоуф 4ри , 4 motion , 1.9 TDI , 5 скорости ръчка ... по възможност с климатик , ейбиес и хидравлика - друго не ми трябва :D

 

ПП. Задължително с люк !

Link to comment
Share on other sites

Аз, преди две години си пожелах точно на Коледа един подарък да ми се обади, но Дядото си го взе, затова по-добре да не ми се явява пред погледа, за да не останете без подаръци... И една препоръка към Стареца: „В никакъв случай да не раздава подаръци, които вече е подарил, за да си няма работа с мен!”

P.S.

Зелената карта да бъде оставена на комшийката на четвъртия етаж! :excl:

Link to comment
Share on other sites

Аз, преди две години си пожелах точно на Коледа един подарък да ми се обади, но Дядото си го взе, затова по-добре да не ми се явява пред погледа, за да не останете без подаръци... И една препоръка към Стареца: „В никакъв случай да не раздава подаръци, които вече е подарил, за да си няма работа с мен!”

P.S.

Зелената карта да бъде оставена на комшийката на четвъртия етаж! :excl:

Геният ти ме изумява. Къде да дойда за автограф?

Link to comment
Share on other sites

Геният ти ме изумява. Къде да дойда за автограф?

Ще те чакам на Стъргалото :) Аз, ще съм с червена роза в косите /за да ме познаеш/, ти вземи пакет слънчогледови семки в ръка B)

Link to comment
Share on other sites

Тази ми се струва излишна, защото който има желания към стареца - материалните в wishlist-a, нематериалните в 'За какво мечтаете'. И така :)

 

А тази е, да не се "спамят" другите две с простотии :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...