Jump to content
BulForum.com

Писмо до Дядо Коледа


Recommended Posts

Послепис: И обяснение защо eos е сложила запетайка там :)

Само тя си знае или казано по друг начин "Истината е някъде тамА". :)

А от Дедо Мраз (да, нашия, форумния) искам да ми осигури една руса и една чернокоса Снежанка, ако може да не говорят много и да изпълняват всичко. Благодарности ще очаква после. :)

Link to comment
Share on other sites

Хехе, Снежанките стават много модерни по Коледа май ;) Руси, червени, черни, шарени, всекакви разновидности... само да са на разположение по празниците :)

Иначе аз искам ... не, няма да кажа какво искам, защото си го пожелах на ум и Той ме чу... надявам се.

Link to comment
Share on other sites

Мечтая си под елхата тази година да намеря едно малко и леко лаптопче. Или зелено, или черно. Ако е достатъчно щедър - беличко с ябълка :)

Link to comment
Share on other sites

Писмото ми до Дядо Коледа .

 

Скъпи , Дядо Коледа

Тази година бях добро момче помагах на мама (да спре наркотиците) помагах на баща ми с едни работи ( да спре алкохола и да изневерява на любовницата си ) също помагах на брат ми в училище и той стана доста силен ученик ( пребивах всеки ден съучениците му сега никой не го закача)

Помогнах и на себе си също ( не не съм) да спра алкохола и дрогата и вече не пребивам до смърт майка си и не се гавря с баща си докато е пиян

та от тебе Дядо Коледа искам xbox360 , ps3 , 67# плазмен телевизор по възможност да е LED а и спортна кола ( по възможност Lamborghini ако още си скаран с италианците съм навит и на Aston , но си ми длъжник да знаеш) с това моето коледно желание свършва

 

От най-доброто момче в град Варна : Миленчо До: Дядо Коледа Западния пояс (хихи знам , че няма такъв но случайно може

да стигне до 2pac )

 

 

Истинското ми желание е да сме живи и здрави цялото семейство другото си идва в последствие :)

Link to comment
Share on other sites

А от Дедо Мраз (да, нашия, форумния) искам да ми осигури една руса и една чернокоса Снежанка, ако може да не говорят много и да изпълняват всичко. Благодарности ще очаква после. :)

 

Айде сега... малко се обърка - не се занимавам с това но ако държиш ще пусни запитване и все някой ще те упъти къде са снежанките и съответно коя колко ще ти вземе на час пък на теб като ти е кеф взимай ги по 2 заедно или по 3 - желание и кинти да имаш само...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...